Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Trzeba być nieźle yeebnlętą albo wyjątkowo brzydką żeby zostać starą panną

Polecane posty

Gość gość

Serio, każda dziewczyna która ma normalną psychikę i charakter i nie odstrasza wyglądem jest w stanie bez problemu znaleźć sobie męża do max 28 roku życia. Starymi pannami zostają tylko totalne przegrywy genetyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz po sobie stary kawalerze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, on z pewnoscia juz mąż, tylko wpadl sie posmiac. Wylac jadu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jezeli ma sie faceta ale nie jest sie w zwiazku malzenskim ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka to "wyjatkowo brzydka"?5/10 ?7/10?3/10?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzydka to poniżej 4/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem rowno 4/10 ale z makijazem, bez bedzie 3/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
28 lat to jeszcze bardzo młody wiek zagranica, w*********j z ta polaczkowa, wiejska mentalnością trzeba korzystać z zycia póki się da, nie każdy się bawił i roochal panny już w gimbazie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
28 lat to juz prawie babcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uroda akurat ma mało wspólnego z wychodzeniem za mąż. W pierwszej kolejności powychodziły za mąż moje najbrzydsze i /lub najgrubsze koleżanki. Po prostu nie przebierały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem wyjatkowo brzydka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie. I brzydule powychodzily za mąż. Część miała świetny charakter. Inne brzydula z beznadiejnym charakterem wzięły pierwszego lepszego i nie przebierały. Tylko, ze teraz tkwią w beznadziejnych malzenstwach albo są dawno po rozwodach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:36 popieram. Poza tym prawda jest taka, że mało wartościowy facet znajdzie sobie o wiele łatwiej kobietę, niż wartościowa kobieta męża. Nie wspomnę już o tym, że wolę być starą panną niż z pierwszym lepszym, który jest mną zainteresowany ale mi się nie podoba. W sumie jakie wady ma brak partnera? Tylko takie że czasem trzeba robić czy pójść gdzieś samemu, ale ja jestem introwertykiem i to nie jest dla mnie big deal. No i kredyt wziąć na siebie a nie na 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:55 Jaki to ten beznadziejny charakter?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:00 choleryczki sa beznadziejne, puszczalsjie zdradzaczki i klamczuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale śmieszne problemy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysle ze taka prawda. brzydka duzo ponizej przecietnej lub cos z glowa:nerwice,chady, bordeline z ktora naprawde nie da sie wytrzymac w zwiazku, ewntualnie jeszcze takie ktore maja bardzo duze wymagania ..robiace kariery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ty autorze jesteś yepnietym troglodytą,a kobiety są porostu sto razy bardziej świadome,żadna uroda nie ma tu nic do rzeczy. I to cię właśnie boli, że nawet brzydka ale mądra i świadoma dziewczyna nie chce nawet plunąć na takie indywidua jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego nie raz słyszałam że jestem jakimś ewenementem, że nie mam faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buhahaha ja mam borderline a jestem bardzo atrakcyjna co ma uroda do zdrowia psychicznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trezba byc nieźle yebniętą albo wyjątkowo brzydką, żeby w młodości polecieć na pierwszego lepszego który nam wpadnie w ręce. To się nazywa desperacja. Znam parę starych panien, wszystkie są bardzo łądne i zadbane. A za mąż wcześnie powychodziły dziewczyny z otyłością olbrzymią, z zajęczą wargą, z zezem i z trądzikiem oraz w powszechnym mniemaniu brzydkie albo nijakie. Tak było w moim środowisku i jak widzę nie tylko. Te co lapią męża, wiedzą, ze nic lepszego im się już nie trafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś to ze chyba nie latwo z toba wytrzymac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uroda akurat ma mało wspólnego z wychodzeniem za mąż. W pierwszej kolejności powychodziły za mąż moje najbrzydsze i /lub najgrubsze koleżanki. Po prostu nie przebierały. X Znam ten schemat. A najśmieszniejsze, że spora część tych szkolnych brzydul i grubasek z czasem się wyrabia czy chudnie i są całkiem, całkiem, faceci zaczynają zwracać na takie uwagę, a ta ma już męża, zwykle już typowego, przełysiałego Janusza z malinowym nosem i brzuchem piwnym. Wiec zaczynają się "nadgodziny" w pracy, jakieś dziwne wyjazdy na "szkolenia" itp :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chyba nia zostane, bo jestem malomowna i za nudna dla faceta. Niby niektorym to nie przeszkadza, ale to klamstwo, bo i tak szukaja takiej, ktora da im wrazenia, niewazne ze zdradza czy wykorzystuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś masz gg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jakich facetow lubisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się. Jestem nieatrakcyjna, chora psychicznie i jestem starą panną. Pocieszam się jedynie tym, że nie cierpię 3 dzieci i nie narzekam na forum, jakie mam ciężkie życie z dziećmi i mężem, którego już nie kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest mnostwo porządnych samotnych facetów w różnym wieku, nic tylko przebierać. 12:05 ciągle trafiają się mężczyźni zainteresowani moją osobą, a ty zostaniesz sam ze swoimi wenerami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×