Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ola 34

Trzymanie moczu i popuszczanie w majtki

Polecane posty

Gość Ola 34

Gdy dłużej trzymam siku to zdarza mi się popuscic w majtki. Ktoś też tak ma ? To upierdliwe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola 34
- Ostatnio jechałam autobusem ponad godzinę. Nie miałam możliwości iść do wc . Pod koniec trasy popuscilam już kilka razy po kilka kropel. - wracalam z kolezanka ze spaceru siku mi się chciało od godziny przed domem popuscilam już. - byłam w kościele. Msza godzinę trwała zachciało mi się sikac w połowie mszy wracając do domu popuscilam kilka razy . I wiele takich sytuacji . To choroba czy za długo trzymam ? No ale żaden nie ma jak. Ma ktoś tam jak ja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem powinnaś się leczyć to nie jest normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za dużo sexu uprawialas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem się zdarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wydaje mi się aby przyczyną nietrzymania moczu był seks,jestem sama od 6-lat,seksu nie uprawiam a mimo to mam taką przypadłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mięśnie kegla ćwiczyć, bo potem będzie tylko gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie ćwicz mięśnie kegla. Jak sikasz to próbuj kilka razy ten strumień moczu zatrzymać. Albo kup takie specjalne urządzenie do ćwiczenia tych mięśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez popuszczam ale tylko jak pierdze bo cisne zeby gazy wyszly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się raz zdarzyło w pracy gdy miałam pełny pęcherz i nagle naszło mnie na kichnięcie ,poleciało dość mocno ,szczęście że miałam akurat okres i podpaska trochę wchłonęła,bo chyba poleciało by na podłogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem facetem mam 34 i mam tak samo gdy długo trzymam i nie mam opcji się wysikania popuszczam w majtki. Zdaza się to od jakiegoś pół roku wcześniej tak nie mialem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Moze za dlugo trzymasz.  Pęcherz tez ma swoją pojemność.  Ja nie mam problemow z popuszczaniem moczu . Ale raz czy 2 w zyciu mi sie zdarzylo wlasnie gdy za dlugo juz trzymalam . 

1. Wracalam z piwa ponad godzine nie mialam sie gdzie wysikac , myslalam ze oszaleje takie bylo parcie na pęcherz.  Przed samymi drzwiami popuscilam sporo w majtki jak stanelam by otworzyć drzwi . 

2. Juz mialam pełen pęcherz i dopadł mnie kaszel siknelam ze 3 razy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×