Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Michalina12

Tusz do drukarek - gdzie kupić?

Polecane posty

Gość Michalina12

Gdzie kupujecie swoje tusze do drukarek? Ja jestem przerażona cenami oryginalnych tuszy i szukam gdzie mogę kupić jakoś taniej. Macie jakieś sprawdzone sklepy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ładuję tylko kardidże
u mnie czarno biały 25 zł a kolorowy 30 zł znajdź w necie punkt najbliższy w mieście u siebie wyjmji te pojemniczki z drukarki i zanieś je do punktu i na drugi dzien bedziesz miała napełnione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Woozetka
Już od dawna nie kupuję oryginałów;/ dość sporo drukuję (również w kolorze) i poszłabym z torbami. Kupuję zamienniki w necie i mogę Ci polecić sklep E-atramenty - nigdy nie miałam problemów z towarami od nich - są wydajne, jakość ok, dobrze współpracują z drukarką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaapola777
ja kupuję różnie czasami w markecie czasami przez internet, ale to mniej ważne najważniejsze to mieć sprawdzonego producenta. Ja kupuję zamienniki active jet i jestem z nich mega zadowolona. Są bardzo wydajne, tanie a jakości nie ustępują oryginałom, jesli nawet nie są lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z sklepów internetowych mogę polecić Ci ten arsa.pl/. Mają w swoje ofercie tusze lexmark, hp, canon itp. oraz cały asortyment materiałów do drukarek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety ale to jest wielki ból z tymi tuszami..ceny są strasznie a o kolorowych zabawach nie już nie wspominając..Ja często kupuję różne zamienniki na http://zastrone.pl/ i wychodzi dużo taniej. Popatrz sobie bo naprawdę warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie bardzo dobre tusze oferują tutaj http://czarnynabialym.pl/, oprócz tego, że w dobrych cenach to jeszcze jakościowo, są ok. Ponatdo znajdziesz także u nich zamienniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BillonDolllahs
Ja Ci mogę polecić zobaczyć na drukujesz24 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lissar
zobacz sobie czy są zamienniki do Twojej drukarki na sferisie, ja tam kupuje do swojego brothera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finallytoblock
Tak nawiązując do komentarza gdzieś wyżej. Również mogę polecić drukujesz24, kupuję od lat i na prawdę można im ufać x]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maartyniczka
GEneralnie najbardziej moge polecic, tak jak juz widzialam gdzies tam wyzej w komentarzach, stronke drukujesz24. Kupowalama u nich juz kilka razy tusz i toner i wsyzstko bylo najlepszej jakosci, takze wydaje mi sie, ze mozna im zaufac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby oplaca sie wydac na oryginalne, ale jezeli juz tak bardzo chcesz zamienniki, to polecam z drukujesz24. Maja fajne tusze w dobrych cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez wątpienia drukujesz24 :P Mają i oryginalne i zamienniki, takze generalnie super sprawa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze tusze zamawiam na drukujesz24 pl. Stronę poleciła mi koleżanka i jestem bardzo zadowolona. Zamienniki mają najwyższej jakości;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolLolik
Ja podobnie jak moi poprzednicy zamawiam zamienniki na drukujesz24 pl!!Świetne są!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ag30
W sklepie internetowym www.sklepmk.pl zamówisz zamienniki tuszy do drukarek w konkurencyjnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kupuj oryginałów, one zawsze będą bardzo drogie. Polecam Ci porządne zamienniki z asarto.pl, dobrze drukują. Do tego nie łamią praw patetnowych, dzięki czemu nie naruszają gwarancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsaa

Szeroki wybór różnego rodzaju akcesoriów do drukarek znajdziecie w ofercie firmy https://ploteryskanery.pl/ Sam zakupiłem od nich kilka tonerów, atramentów, papierów do drukarek i innych akcesoriów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsaa

Szeroki wybór różnego rodzaju akcesoriów do drukarek znajdziecie w ofercie firmy https://ploteryskanery.pl/ Sam zakupiłem od nich kilka tonerów, atramentów, papierów do drukarek i innych akcesoriów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsaa

Szeroki wybór różnego rodzaju akcesoriów do drukarek znajdziecie w ofercie firmy https://ploteryskanery.pl/ Sam zakupiłem od nich kilka tonerów, atramentów, papierów do drukarek i innych akcesoriów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelskaoo

najłatwiej znaleźć na allegro ale też dosyć tanie można dostać w empiku, ja u nich activejety zamawiam i tanio u nich wychodzi zakup, odbieram osobiście to za wysyłkę nie płacę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redowaa

Active jety możesz kupić niemal w każdym sklepie z podobnymi akcesoriami 🙂 To bardzo dobre zamienniki, śmiało można kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jestem zadowolony z tonerów które kupuję do swojego ksero ze strony onlinepolskisklep.pl. Mają zamienniki chyba to wszystkich marek urządzeń, od Hp, przez Dell, na Samsungu kończąc, także można sobie dopasować wkład pod konkretny model sprzętu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dla nas już kilka firm robiło wyposażenie w artykuły biurowe w tym tonery i inne rzeczy  i w sumie zawsze najlepiej wypadała oferta przygotowana przez biurwa.pl. Szybko robią zamówienia, mają duży wybór produktów i wszystko na magazynach więc na realizację nie trzeba długo czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×