Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
nat4

ubezpieczenie na życie-jakie???

Polecane posty

Mam pytanie odnośnie ubezpieczeń.Ciężko znaleźć w internecie takie informacje.Nie wiem gdzie mam się zapisać,abym w razie złamania nogi lub urodzenia dziecka dostałą kasę jakąś.Byłam w pzu to płaciłam 45 zł.Za urodzenie dziecka dostałam 900zł.a za pobyt w szpitalu nic.A słyszałam,że inni mają lepiej!podajcie swoje przykłady-proszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od razu jak dostałam od nich za urodzenie to się wypisałam człowieku.Od 2 lat jestem bez ubezpieczenia(tamto ubezp.nie było grupowe)Chodzi mi o ubezp.prywatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie jesteście ubezpieczeni?ile płacicie i za co dostajecie kasę w razie wypadku na przykład????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam nordea życie
ja płace 45zł jest w tej cenie dużo świadczeń za urodzenie dziecka się bierze 1300zł a np za każdy dzień pobytu w szpitalu 45zł jak chcesz to dam namiary na agentkę która z tego co wiem obsługuje większą część kraju bardzo kompenentna i miła osoba napewno cos CI doradzi moje gg1528197

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość energiaaa
Jak masz pzu to dużo praktyczniejszym rozwiązaniem jest chociażby ichniejszy plan na życie, tam co prawda masz skłądkę od 100 zł, ale i polise na zycie i regularne oszczędzanie na emeryturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że takie ubezpieczenie na życie zawsze ma sens . Przecież nigdy nic nie wiadomo, nieszczęście może czyhać za rogiem a my sie przed nim nie obronimy. Zresztą od lat szkolnych takie ubezpieczenie nam towarzyszy i myślę, żę jak ktoś chce je przerwać to nie za bardzo racjonalnie myśli. A jakie ubezpieczenie? myślę że wszystko zależy od oczekiwań, planów życiowych i wielu innych czynników. Ja zazwyczaj jak wykupuję ubezpieczenie na auto to często dodatkowo konieczne jest ubezpieczenie NNW. Generali ma dobre warunki zarówno jka się bierze w pakiecie ale i nie koniecznie. dodatkowe samo ubezpieczenie na życie również można u nich wykupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozebas
ja każde z tego rodzaju ubezpieczeń sprawdzam na ipolisa.pl, tam masz dokładne porównanie z wyszczególnieniem tego co można, co potrzebne itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne jest to że osoby w dojrzałym wieku mogą również dodatkowo się ubezpieczyć aby mieć z tego podwójną korzyść zarówno ochrona ubezpieczeniowa do końca życia jak i mają decyzję, kto w przyszłości otrzyma zgromadzone przez niego pieniądze. Tzw Lew Senior http://www.generali.pl/klienci-indywidualni/inw-i-ochrona/ubezpieczenia-na-zycie/ubezpieczenie-na-zycie-lew-senior

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikkaaax
takie które dobrze zabezpieczy twoją rodzinę na wypadek tówjej śmierci lub choroby. Sprawdzają sobie kwoty wypłacalności. OCzywiście to będzie zalezne od stawki jaką będziesz płacić miesięcznie. Porównaj sobie oferty na porównywarcie ubezpieczeń> www.IZI.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytasz o poradę w ubezpieczeniu się. To może napisz PO CO chcesz się ubezpieczyć? Jak ubezpieczenia się na życie (np. ja jestem) to w tym celu aby przy ew, moim zgonie lub niezdolności do pracy rodzina mogła jakoś żyć dalej. Ubezpiecza się jakąś sytuację. Ubezpieczenia na życie, to ubezpieczenia źródła dochodów. Chcesz ciągle chorować i dostać za to kasę ... czy chcesz ochronić rodzinę na wypadek swojej śmierci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co piszesz jest bardzo istotne, jednak to ubezpieczenie na życie powinno własnie na tym polegać. Evento w Generali obejmuje właśnie potrzeby natychmiastowe, zabezpieczenie finansowe w chwili utraty życia i utraty zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkshake1222
jeśli chodzi o typowe ubezpieczenie na życie to mogę polecić ochronę + w ING, którą sama posiadam. Oprócz umowy głównej można wykupić dodatkowe (na pobyt w szpitalu i operację, na wypadek poważnego zachorowania i śmierć wskutek nieszczęśliwego wypdaku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiollka
Niestety nie wiele jest firm ubezpieczeniowych, które mają w miarę jasne OWU. Trzeba na to zwracać uwagę, bo później jest dużo problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pianka mm
większość mojej rodziny jest ubezpieczona w ING- mają bardzo przejrzyste oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głodek45
Chyba jedne z bardziej zrozumiałych, bo jak czasami czytam te wszystkie kruczki i umowy, to wydaje mi się,że specjalista miałby problem ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmella
Warto przeanalizować kilka opcji, bo za te same pieniądze w innej firmie można mieć dużo lepszy zakres ochrony. W swoim ubezpieczeniu mam ochronę życia i zdrowia, a co najważniejsze mogę sobie w trakcie umowy dokupić dodatkowa ochronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pianka mm
wszelkie umowy dodatkowe to bardzo dobry pomysł. Zawsze można je dokupić w trakcie trwania ubezpieczenia. Ja sama po jakimś czasie dokupiłam sobie umowę dodatkową na wypadek pobytu w szpitalu i operacji. Często wyjeżdżam, także wolę dmuchać na zimne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asesor
Coraz częstszymi przypadkami w praktyce ubezpieczeniowej są klienci towarzystw którzy posiadali posiadali ubezpieczenie na życie z ubezpieczeniowym funduszem kapitałowym i po końcu umowy z ubezpieczycielem działo się u ciebie tak jak u naszego klienta który powierzył TU 19 000 zł na okres 10 letni a po zakończeniu umowy ubezpieczyciel wypłacił mu 16 000 zł .Należy wiedzieć że nie przegrało się sprawy . Serdecznie polecam dobrych fachowców i prawników specjalizujących się w zakresie prawa ubezpieczeniowego którzy odzyskują zawłaszczone przez ubezpieczycieli pieniądze klientów właśnie w takich sprawach gdzie klient zainwestował w swej hojności środki a po długoterminowym okresie inwestowania otrzymał znacznie poniżej normy . Kontakt : AsesorDeCompensacion@aol.com .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxxa
U mnie wiele osób w rodzinie jest ubezpieczonych w Generali i ja się skusiłam na zmianę. mieli bardzo dobre propozycje np. jeśli chodzi o wysokość składek i możliwości wpłat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anaroin
Ciekawie kwestia stawek i zakresu ubezpieczenia wygląda w Otwartej Grupie na Życie ( www.otwartagrupanazycie.pl ). Mój brat miał tu pierwszy polisę i teraz ja złożyłem wniosek o takie ubezpieczenie na życie. Wziąłem wariant z niższymi składkami – 39,5 złotych, więc rzeczywiście mało. Bardzo podoba mi się tutaj też obsługa, wszystko można było załatwić mailowo i przez telefon, bez wychodzenia z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salsita
My mamy akurat z mężem profamilię, bo szukaliśmy czegoś żeby i dzieciaki zabezpieczyć i do emerytury coś dodatkowo jeszcze trochę odłożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mezalina1980
My się wraz z mężem ubezpieczaliśmy w Multi Sferze, mają właśnie bardzo różnorodną ofertę ubezpieczeń, tak więc można sobie wybrać odpowiedni wariant. Chodząc normalnie po ubezpieczycielach miałam wrażenie, że po prostu usiłuje się mnie naciągnąć, a tu spotkałam się z normalnym traktowaniem, co mi się bardzo podobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damiansss
Myślę, że profamilia to dobry wybór. Przeglądałem ostatnio z żoną kilka ofert i rozważamy ją i jeszcze jedną. Tylko pamiętajcie, żeby sprawdzać zakres OWU, my pewnie skusimy się na rozszerzenie. A co do innych ofert to jak tam wyglądają składki i warunki? Tylko konkrety poproszę, nie ogólniki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagaes
A w profamilii co konkretnie oferują, jakie zabezpieczenia będą mnie chroniły i moją rodzinę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szabazza
Na stronie jest info, że profamilia to plan , dzięki któremu zabezpieczysz siebie i swoją rodzinę na przyszłość poprzez inwestowanie części składki w ubezpieczeniowe fundusze kapitałowe...itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gregorkaa
piszecie o tym ubezpieczeniu profamilia, ale zastanawiam się u jakiego ubezpieczyciela mogę je kupić bo nie poszecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymałka
obecnie myślę o ubezpieczeniu turystycznym bo jadę na narty i nie chcę mieć problemu jak sobie coś na nich zrobię, gdzie najlepiej się ubezpiczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danka768
Pro familia to ubezpieczenie w generali. Ja też si ena nie skusiłam właśnie ze względu na dzieciaki. Oprócz samego stricte ubezpieczenia wzielismy tez zabezpieczenie emerytalne. jak an razie jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymałka
warto na pewno skorzystać z tej pro familii bo przecież każdy z nas wyjeżdza więc to taka podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×