Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ukrainki i to materialistki dużo bardziej zepsute od Polek

Polecane posty

Gość gość

Wszyscy mówią ooo jakie te ukrainki sa rodzinne wspaniałe pracowite a to guzik prawda , tak mówią faceci którzy liczą na to ze one lecą na biednych i brzydkich a one takich omijają szerokim łukiem , znam dwie pary jedna gwiazda dorwala bogatego Polaka i mu slodzi jaki to on nie jest cudowny i wogole a prawda jest taka ze gość jest obrzydliwie bogaty i szpetny a ona tylko wydaje jego kasę , cały czas wstawia zdjęcia z szampanem i kawiorem , odstawiona dzień w dzień jak na bal jej jedyna ambicja to się wystroic jak damulka i iść do kosmetyczki a wieczorkiem z nowi jacuzzi ze swoim szpetnym polskim lysolem, druga pozy na każdym zdjęciu jak prostytutka robienie dziobkow oraz naciaganie swojego biedaka na koszty , nie wspominając ze jej że ona paskudna a jej chłopak Polak bardzo ładny , więc to jest dowód ze ukrainki na szoetnych nie lecą wyjątkiem są tylko Ci bogaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wkurzasz mnie to że ktoś gada na polki a nie widzi jakie porypane sa te ukrainki , lubia tylko na cudzy koszt pasozytowac i się stroic za kasę faceta za to ze mu powiedzą kilka fałszywych komplementów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogólnie materializm jest żałosny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zeby one jeszcze ta kasę na rodzinę dzieci wydawały to bym jeszcze zrozumiała ale one tylko ciuszki perdumki kosmetyki i to wszystko co mają we łbie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I wcale z charakteru nie sa lepsze od Polek bo gadalam z nimi i też przeklinaja i bywają bardzo wredne , tylko ze one dużo bardziej od Polek się stroja i lubią się obnosic z pieniedzmi i dobrami materialnymi , że np cały czas wstawia zdjęcia jak pije jakieś drogie wino albo zajada jakieś sushi a to wszystko tylko za nadstawienie doopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak trzeba robić a nie polka wyjdzie za byle dziada i chodzi ubrana jak obszarpaniec wychowuje dzieci i się zapuszcza a za jej dobro od faceta tylko usłyszy że się "spasla jak locha "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też znam kilka i one akurat bawią się w ekshibicjonizm bo latają w mini które nic nie zakrywaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie czulam perfum od zadnej ukrainki a znalam ich wiele, jedną nawet lubie, ale jest porzadna, katoliczka, pobozna, pracowita, uczciwa a reszta to takie jak w temacie - tylko kasa i wydawanie na siebie, imprezy, ciuchy... Na studiach mialam ukrianki, ubieraly sie jak pod latarnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja teraz mieszkam w internacie (jestem w szkole policealnej), sa tam też 2 ukrainki, obie imprezują do rana i chyba każdy widział jak przyprowadzają sobie na weekendy jakiś "gości", oczywiście są tez na tyle bezczelne że podrywają cudzych chłopaków np. ja stoje sobie w holu ze swoim M, rozmawiamy i czekamy na moją współlokatorkę a tu jedna z ukrainek przychodzi i zaczyna podrywać mojego chłopaka, potem niby wróciła do swojego pokoju ja poszłam do łazienki, wracam a ona już mojemu proponuje wspólny prysznic! są strasznie bezczelne, potrafią wejśc do cudzego pokoju tylko dlatego że dana dziewczyna zaprosiła do siebie swojego chłopaka, a te jak nigdy nic wchodzą w samych spodenkach które są krótsze od majtek i w przeźroczystych koszulkach, taki numer wywineły już 4 dziewczynom z internatu, a jak usłyszały od danego chłopaka że są dz/i/wkami to tylko głupio się chichotały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te pozadne ukrainki to te starsze z tego co zauważyłam , ciche miłe ale te młode to jakby zupełnie po innych matkach były , rozpuszczone jak nie wiem co tylko wiecznie telefon w łapie nigdy dzień dobry nie powie tylko siedzi przed blokiem okrakiem i czeka chyba aż ktoś sam ja wyrwie : / niech one jadą do siebie bo mnie nerwy na takie chamstwo bierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mówię że wszystkie sa zle ale większość mija się ze stereotypami jakim zwykło się słyszeć : / mówi się o wielkiej kromnosci a to sranie w banie bo widzę jakie one sa i do skromności to im hohoooo daleko , może to zależy też od regionu pochodzenia ale jak widziałam jak one się u nas w bloku zachowują (te młode ) bo te starsze bardzo bardzo fajne , to aż mi się włos zjezyl , cały czas tylko papierosy na klatce kopca i nic więcej nawet nie wyjdą żeby nie truć innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niczym się nie różnicie bo zarówno wy jak i one jadłybyście nawet goowno za euro i dolary by kupić nową torebkę.Jesteście szlamem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko ze polka na zachodzie wyjdzie za byle budowlanca i sama na chatę zapie//prza a one tylko na bogatych patrzą bo młode ladne to co im szkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polki są o klasę wyżej, od wszystkich innych nacji. Ukrainki z racji niewykształcenia, braku ambicji i pochodzenia z banderowskiej, a więc zdegenerowanej Ukrainy, przedstawiają sobą to co przedstawiają. Ogólnie wolę jednak d***** od pobożnych dewotek, więc argument, że są puszczalskie, do mnie nie trafia, niech będą puszczalskie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to nie chodzi o to. Wszyscy im slodza a tak naprawdę nikt chyba żadnej nie zna osobiście żeby wydawać takie osady jakie one sa "wspaniale" , ja znam kilka bo mieszkam nad nimi i sie niczym dobrym nie wyrozniaja a czasem nawet tak chamsko sie popatrzy jedna z druga jak z dzieckiem ide jakby mi to dziecko zechlac chciały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wnerwia mnie niemiłosiernie szkalowanie Polek ze takie owakie a sami nie widzą że tamte też nie sa jakieś porażające dobre , i mówię to z czystym sumieniem po tych ich wszystkich popisach których widziałam , nie mówię swoich słów bezpodstawnie , więc jak chcecie sie z nimi zenic to się zencie mnie nic do tego nawet ze 3 sobie wiezcie na głowę , ale przestańcie szkalowac Polki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no akurat ładniejsze od polek są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ładniejsze tylko bardziej odstrzelone i wymalowane , Polacy i ukraincy maja ten sam genotyp , rosjanie zaś bardzo się różnią genetycznie od Polaków i Ukraińców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wy polczyny macie genotyp ciapacko - murzyński w pisdzie wynocha do waszego UKu albo od razu do Afryki szlamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieciata nieatrakcyjna baba zazdrości młodym ateakcyjnym dziewczynom żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak samo jak wszystkie slowianki ;) najpopularniejszymi żonami Turków sa rosjanki ;) ale skąd taki niedouczony Burol jak Ty ma to wiedzieć , i dużo ukrainek z południowej Ukrainy się żeni z turkami którzy często odwiedzają odesse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i jestem nieatrakcyjna i dzieciata ale na Ciebie kafeteryjny kartoflu żadna ukrainka Nie poleci bo nie masz wyglądu ani kasy i kto tu jest przegrywem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znaleźć ładną ukrainkę to jak znaleźć igłę w stogu siana, nie chrzańcie głupot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmieszy mnie to ze ktoś mówi że ukrainki sa ładniejsze od Polek , widziałem kilka na mieście i uroda jakoś nie powalaly , nie wiem jakie są z charakteru ale z twarzy niektóre pełna deformacja, A te ładne to z bogatszych rodzin albo z korzeniami rosyjskimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wy dziewczyny glupie jestescie. Powaznie. Sytuacja jaka jest opisana w pierwszym poscie ( on ma kase a ona ja wydaje i mysli tylko o kosmetyczce itp) jest bardzo ale to bardzo pozadana przez wiekszosc facetów. Naprawde duża część mężczyzn jest w takiej sytuacji szczęśliwa. Maja ładną zadbaną żonę i pełną kontrolę nad nią poprzez pieniądze. Noe wiadomo dlaczego k9biety uważają że na plus u nich działa to że pracują, rozwijają sie itp. To nie jest facetowi potrzebne. Pieniadze, praca to domena facetów, kobieta ma być seksowna, urodzic dzieci i zadbać o dom. Wtedy nie szkoda mężczyźnie utrzymywać taką żonę czy rodzinę. Tyle i az tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ps. Kobieta ktora patrzy na dziecko "jakby chciala je zabrac" jest bardziej kobieca niz taka z transparentem "chce wyskrobac dziecko".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ruskiej to bym wylizał nawet zarośniętą pochwe i otbyt ale to samo brzydzilbym się zrobić Polce ze względu na tropikalne syfy i zwyczajne obrzydzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona powiedziała "zechlac " a nie zabrać co świadczy o tym ze one patrzyły na to dziecko z nienawiścią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A propo skrobania aborcja na Ukrainie to plaga 80 % ciąż na Ukrainie się przerywa rocznie , i mimo tak wysokiej aborcji na Ukrainie sa tysiące głodnych bezdomnych zdziczalych dzieci które nie umieją mówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja czesto jeżdżę na Ukraine i są tam naprawdę piekne kobiety. Poza tym to nie chodzi o wymiary itp ale o kobiecość w szerokim tego słowa znaczeniu. Przykladanoe uwagi to wygladu, uległosc, rodzinnosc. Polki to zawsze na początku znajomości to jakby ci łaskę robiły. Nawet jak wiesz ze się jej podobasz to najpierw udaje nie wiadomo jak niedostepna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×