Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość opozycyjnyLew

W NIEMCZECH KOBIETY SA SLICZNE!

Polecane posty

Gość opozycyjnyLew

a zwłaszcza te młodziutkie! i fakt-może to nie są rodowite niemki, a Polki, Włoski czy Rosjanki... ale fakt jest jeden!;) jest na czym oko zawiesić dziewczyny zadbane, pachnące, umalowane..STYLOWE! ubrane przepięknie (u nas-niestety-na jedno kopyto)... polecam Panowie wycieczke do niemiec;) ps. najlepsze są te młodziutkie...a 17-latki wyglądają baaardz dojrzało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihihehehehihi
Czyzby pedofil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opozycyjnyLew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaona ona
hahahahahahahahahaha! ZABAWNE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opozycyjnyLew
nie, nie pedofil nie...:) sam mam 20...dlatego pisze o nastolatkach:) starszych pań okazji poznac niestety nie miałem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siedemnastoletnia.
W Polsce też jest wiele takich plastikowych panienek. Niestety :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc;) a ja sie w pewnym sensie zgodze;) w Niemczech kobiety faktycznie prześliczne;)- może nie rodowite Niemki, ale ogólnie;)... miałam okazje bawić sie w niemieckim klubie, i tylu fajnych laseczek w jednym miejscu u nas w kraju nie widziałam;) ciuszki-odważne, oryginalne kobiety wyglądają tam jak kolorowe ptaki;)...naprawde duży plus za styl i gust jeśli chodzi o ubrania;) i także pisze o nastolatkach, 17-22 lata;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siedemnastoletnia.
Naprawdę podobają się Wam takie sztuczne, plastikowe, spalone solarką panienki pokryte tonami tapety? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ta ostatnuia na lustereczku prowadzila dlugo na pierwszysm miejscu, pewnie ktos umiescil jej zdjecie..ehh cpo za ludzie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy podobają sie facetom...? hmm...sądząc po tym, że Pan opozycyjnyLew aż założył temat na temat urody niemieckich kobietek-pewno tak:) ja nie wiem czy te dziewczyny są ładne, mądre, itd...ale jedno jest pewne-SA EFEKTOWNE;) faceci to lubią, a zwłaszcza nastoletni... my kobietki wiemy, że takiej Barbince;) dużo dała solara, tapeta, ciuchy, farba na włosach- ale faceci widza tylko efekt ogólny... może dlatego tak na to patrzą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siedemnastoletnia.
Dla mnie wcale nie są efektowne :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siedemnastoletnia.
Co nie zmienia faktu, że większość facetów leci na takie panienki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
dokladnie tak kalinko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laskahh
no tak..a niemcy to bogaty kraj. tam laski mają na fajowe ciuchy, biżuterie, kluby, solare i fryzjera gdybym ja miała kase wyglądałabym o niebo lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siedemnastoletnia.
Wcale im nie zazdroszczę. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj popieramm
wlasnie, niby Polki sa ladne, ale cholernie niezadbane....(oczywiscie sa wyjatki, jak wszedzie)Polskie piekniochy uzywaja tanij kosmetykow i ubieraja sie na marku, beeee lepiej sie nie malujcie, myjcie czesto wlosy, nie robcie trwalej, nie robcie blond pasemek u sasiadki......myjcie sie codziennie i moze i ktos na was oko zawiesi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe tez mi stylowo ubrane, widziałam zdjecia w linkach, u nas takie bluzeczki są na bazarku:D, wy lepiej popatrzcie na siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siedemnastoletnia.
oj popieram----> Gdzie Ty mieszkasz? W popegeerowskiej dziurze zabitej dechami? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siedemnastoletnia.
Dad252-----> W rzeczy samej. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uska99
czesc;) też sie wypowiem;) otóz mam kuzynke, rok młodsza ode mnie-ma 16 lat...jej rodzice (moje wujostwo) nie mają jakiejś super pracy- ciocia jest księgową, a wujek kierowcą... a jak Anna (kuzynka) przyjeżdża do nas w odwiedziny to zawsze nie moge napatrzeć sie na jej bajeczne ciuchy!...na fajną fryzure, itd. w jej kosmetyczce same drogie kosmetyki-l'oreal, boujors, max factor! nie jest za ładna, i leeko przy sobie, a wygląda efektowniej ode mnie! właśnie dzieki fajnemu stylowi, fryzurze, itd... po za tym wszyscy myślą, że to ja jestem młodsza od niej:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleczka_oleczka
uska- ja bylam na wymianie, mieszkałam u niemieckiej rodziny...i tez bylam pod wrazeniem kosmetykow i ciuchow dziewczyny u ktorej mieszkalam! a rodzina tez nie byla jakas super sytuowana... po domu chodzila sobie w rzeczach z pumy, adidasa, nike...spała w przeslicznych pizamach, nawet ręczniki miała sliczne-kolorowe, itd... kosmetykow-masa! samych perfum z najwyższej półki (lancome, dior, chanel) chyba z 20!...naprawde! raz jak poszłam z nimi na dyskoteke to żałowałam strasznie! spłukałam sie z CAłEJ kasy jaką miałam mieć 3 tyg- wstęp, taksówka, kolejny wstęp...piłam tylko cole i jedno piwo! a one drinki! wiec wydały dużo wiecej ode mnie...;/ eh..wiekszosc polskich nastolatek morze tylko o tym pomarzyc! nie mowie, ze wszystkie, bo przeciez jest takze wiele z bogatych rodzin...ale wiekszosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleczka_oleczka
przepraszam za błąd miało być "może" nie MORZE GłUPOL ZE MNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obiektywna07
Ja tez mysle, ze Niemki sa atrakcyjne, przede wszystkim zadbane i bardzo duzo nacisku klada na SPORT i czystosc. Te kosmetyki, ktore wymienilas to w Niemczech sa w normalnej cenie w granicach 10€. Przede wszystkim dziewczyny wygladaja swiezo i czesto sa to dziewczyny z malzenstw mieszanych z innego kraju. Te prawdziwe typowe niemki, ktorych jest juz coraz mniej to faktycznie uroda nie grzesza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleczka_oleczka
no,tak dla niemców może i 10 euro to mało... ale jak ja wyjeżdżałam na trzy dni do rodziny w niemczech to miałam uzbierane 25 ero, 20 dostałam od rodziców-za to kupiłam troche słodyczy dla rodziców, babci, brata...plecak dla brata i dla siebie na przecenie koszulke! ciocia z wujkiem kupili mi jeszcze adidasy... a tymczasem moje kuzynki 50 euro mają na jedno wyjście do sklepu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj popieramm
Siedemnastoletnia gdzie mieszkam, w Nimczech, gdyby bylo inaczej to siedzialabym cicho uwiez w to i kropka sport, woda, i dbanie o siebie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! niemki z urody sa , hmmm:-/ ale DBAJA O SIEBIE, DBAJA, czego niektore z waS NIE POTRAFIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyguzyguzyk
Tak tak Niemki to super piekne kobiety. ;-) hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez sie z tym zgadzam
kobiety, nawet mlode sa bardzo stylowo ubrane, nie naciagaja tapety ile wlezie, dobrze dobrany puder, cien, roz. maja bardzo zdrowe wlosy, geste i nawet jak farbowane to odpowiednio u fryzjera. jeszcze nie widzialam PRAWIE ZADNEJ niemki w blond-ciemnym balejazu.. jezeli juz to bardzo decentny blond- bez .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staramala
a ja poznałam kilka polek mieszkających w niemczech- i jakoś specjalnie sie nie wyrózniały- wiek 20,18 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×