Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość betinka123

Weekend majowy. gdzie jechac?

Polecane posty

Gość betinka123

Moze macie jakies pomysły gdzie wybrac sie na weekend majowy? wpisujecie swoje propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja proponuje spotnan :) wziac autko, zalac bendzyna :) ukochanego , mape Polski badz Europy i w droge :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betinka123
Rzeczywiście fajny pomysł :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betinka123
jestem z Łodzi?.i planujemy jakis wyjazd w odległosci 300 km od łodzi na weeken majowy z chłopakiem, ale nie mamy za bardzo pomysłu gdzie sie wybrac. Kazimierz dolny oraz Torun odpada bo bylismy tam pare tygodni temu.wiec moze tym masz jakis fajny pomysł Sweet Dreams ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedzma_wroc
wrocław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostań w domu, nie daj się wciągnąc w to ogólnopolskie szaleństwo \"długiego weekendu\" bądz oryginalna!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betinka123
Nie mam takiego zamiaru. z moim chłopakiem wyjezdzamy sredni raz na miesiąc w jakies ciekawe miejsce w Polsce. poprostu wypoczac. dla nas te wolne dni sa wygodne bo bedziemy miec wiecej czasu dla siebie. i to nie w tym rzecz ze to weekend i trzeba gdzies wyjechac. wyczerpały sie nam juz pomysły wiec prosze poprostu o wasze propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to czytaj(!): KLEKOTKI, cudowne miejsce, cudowny hotel (przerobiony młyn) atmosfera super-rozkoszna, kuchnia przepyszna, okolica: tylko łazić łazić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betinka123
no rzeczywiscie urocze miejsce. ale ceny nie sa juz takie bajeczne....!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już od dwóch lat robię sobie w tym czasie porządki z duszą i ciałem i wyjeżdżam w Beskid na wypad z dietą, jogą i wycieczkami po górach. Po tygodniu wracam wypoczęta, szczuplejsza i mam taki power, że starcza do wakacyjnego urlopu http://www.naturalnamedycyna.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=234&Itemid=51 Wszystkimgorąco polecam zrobić na wiosnę coś dla siebie. Może to troche egoistyczne podejście, ale życie nie jest na próbę i nie da się poprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska jaska
dawac tu wiecej propozycji !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulaaalllaaaaa...
gdzie niby nie ma ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
probowalam cos znalezc, dzwonilam w kilka miejsc oczywiscie z rozsadnego przedzialu cenowego i zasadniczo na dlugi weekend majowy baaarzdo ciezko znalezc jakis nocleg. przynajmniej w woj. dolnoslaskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulaaalllaaaaa...
aco by cię interesowało ? i w jakiej cenie ? Ja tu mieszkam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annlenka
ach, jak dobrze, że ja pracuję, i po problemie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulaaalllaaaaa...
Powiem ci tylko,że ceny sa strasznie zróznicowane ! pensjonaty-drogie osoba-od 50 zł ale cempingi 25-30 zł osoba -pokoje z łazienkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ula, te pytania to do mnie? sama jestem z wroclawia i znam dosc dobrze turystyczne regiony naszego wojewodztwa wiec nie wiem, czy bylabys w stanie jakos mi pomoc. no chyba ze masz jakas propozycje nie do odrzucenia to dawaj smialo :) a co do cen to chcemy pokoj 2osobowy za max 50 zl od osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulaaalllaaaaa...
wiadomo,że nie są to jakies extra apartamenty pokój z łazienką ,lodówka,czysto i miło do morza tu prawie wszędzie blisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulaaalllaaaaa...
jutro dam ci znać ,postaram ci się cos zdobyć -dostaniesz namiar !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulaaalllaaaaa...
napisz jeszcze jakiego standartu oczekujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie musi byc jakis extra bajer ale dobrze zeby pokoj byl z lazienka i podwojnym lozkiem (w koncu to dla mnie i mojego mezczyzny) no i gdyby mozna bylo tez zamowic wyzywienie dodatkowo a w zasadzie, dlaczego chcesz mi pomoc?? to bardzo mile ale zastanawiam sie jaki masz w tym cel? jakby co to moj mail: trifai@o2.pl pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulaaalllaaaaa...
zaden cel sama tez wynajmuje pokoje ale dopiero od lipca , po prostu wkurza mnie jak ludzie oglądaja strony z wypasionymi pensjonatami i kosmicznymi cenami!!! a ci ,którzy maja cempingi tak jak my ,nie mamy stron internetowych - bo są nam nie potrzebne .Wynajmyjemy tylko latem ,wtedy nie potrzeba reklamy a jeszcze nikt nie narzekał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tam gdzie jeszcze się nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /łączenie tematów/
Weekend majowy tuż, tuż. Co planujecie?? 09:12 Słodka_ Ja jade od Poniedziałku na tydzień do Zakopanego Juz się nieumiem doczekać Nieważny jest świat, za dużo w nim łez, zostanę przy Tobie, nie pytam czy chcesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherrycoke
Władysławowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×