Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Oliwka2009

WERONIKA POTRZEBUJE POMOCY - AUTYZM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Witam. Zapraszam na stronę córeczki mojej koleżanki http://www.weronika-pomoc.pl Może ktoś będzie chciał pomóc tej uśmiechniętej, a jednak chorej dziewczynce. Niezbędne są programy logopedyczne jeden za ok. 2000 zł., turnusy rehabilitacyjne koszt ok. 4000 zł.. Terapia Integracji Sensorycznej, terapia logopedyczna, hipoterapia, dogoterapia itp. Ogólny koszt specjalistycznej terapii wynosi ok. 2000 zł. miesięcznie. Można przekazać darowiznę oraz 1% podatku. Dziękuję za każde, nawet najdrobniejsze wsparcie dla tej dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz ssssssss
Napewno pomogę i wpłacę 1 % Trzymaj się ciepłutko i wracaj do zdrowia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZuźkaAAAA
MOŻECIE NA MNIE LICZYĆ - BĘDZIE DAROWIZNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZuźkaAAAA
kurde śliczna dziewczynka - szkoda że chora trzymaj się cieplutko będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aajjdd
No ... fajna mała może jednak wyzdrowieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krolcia111111
Ja też pomogę - szkoda dziecka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koteczekmilutki
będzie wpłata - nie załamujcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśkakaśka
AUTYZM - kiedyś był nieuleczalny ale dziś.... może się uda tej dziewczynce kasa, kasa i kasa ... współczuje rodzicom postaram sie pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobofrut
pomogę - śliczna dziewczyneczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autyzm może być leczony, ale nie jest wyleczalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafetereksweterek
no to pomóżmy chociaż leczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autyzmweronika
może jest szansa slyszałam że jeśli są leczone małe dzieci to jest większa szansa na wyleczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .Logopeda.
agdzie mieszka rodzina. Mogłabym prowadzić terapię logopedyczną małej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent dla weroniczki
zróbmy prezent dla tej małej i wpłaćmy 1 % przecież to nie z naszego zwrotu a z kasy ktora ma iść do budżety państwa czyli ..... wiemy na co!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xwkkwk
Odnoszę nieodparte wrażenie ze ten posta założyła sama moderatorka, ew jej znajoma, a obie robią kampanię tejże dziewczynce. Bo usunięcie dwóch - grzecznych i racjonalnych - postów tylko dlatego że wyrażały inne zdanie co do sensowności tej pomocy jest tendencyjne i nie ma nic wspólnego z uczciwym moderowaniem forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"które i tak nigdy nie będzie zdrowe "--->nigdy nie mów" nigdy ",nie chcesz pomóc ? ok,ale daruj sobie zbędne komentarze :o Kazde chore dziecko wymaga pomocy,a Ty z gory zawyrokowałas:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Odnoszę nieodparte wrażenie ze ten posta założyła sama moderatorka "----daruj sobie i trzymaj się tematu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xwkkw
Owszem nie będzie, takie są fakty. A pomoc można przeznaczyć na przeszczep szpiku albo inną operację, dzięki której ktoś przeżyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcesz? -nie wpłacisz,ale moze Ktoś inny pomoze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xwkkw - nie zapominaj, że przy przeszczepie szpiku standardowe jest 10% "szans" na śmierć (jeśli już taki/taka dokładny/a jesteś w tych swoich wywodach) :P , które kompletnie nic nei wnoszą do tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xwkkw - ''A pomoc można przeznaczyć na przeszczep szpiku albo inną operację'' To przeznacz na dziecko, które będzie miało przeszczep szpiku kostnego albo inna operację. Nie widzę problemu. Ale nie zabraniaj matce chorego dziecka walczyć o normalne życie dla własnego dziecka. Ma zaprzestać leczyć swoje dziecko, bo statystyka mówi, że autystyczne dzieci nigdy nie będą w pełni zdrowe? Ma siedzieć z założonymi rękoma i patrzeć jak Jej dziecko dorasta i wciąż tkwi na tym samym etapie choroby? ( albo gorszym).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze coś ''xwkkw''. Zawsze jak czytam posty w stylu ''nie pomagajcie, nie warto, to dziecko nigdy nie będzie zdrowe więc po co je leczyć'' nachodzi mnie pytanie, co zrobiłby autor takiego postu gdyby to jemu urodziło się niepełnosprawne dziecko, bez cienia szans na pełne wyzdrowienie. Oddałby? Nie leczył bo ''przecież szkoda pieniędzy''?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki - rzeczywiście matka dziecka moja kolezanka dowiedziala się o tym poście dzisiaj i nie ja usunełam postów delikatnie mówiąc niegrzeczynych - zrobił to ktoś inny Są efekty terapii dziewczynki - zauważalne efekty !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siostraaa
Czasem zaluje,ze moi rodzice unosza sie honorem i nie prosza nikogo o pomoc dla mojego brata chorego na autyzm. Dlatego z przykroscia stwierdzam, ze nie wplacam pieniazkow na inne dzieci, bo sami w domu mamy klopot :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiete slowa kochana
Siostraaa Czasem zaluje,ze moi rodzice unosza sie honorem i nie prosza nikogo o pomoc dla mojego brata chorego na autyzm. Dlatego z przykroscia stwierdzam, ze nie wplacam pieniazkow na inne dzieci, bo sami w domu mamy klopot moi rodzice mimo ze jestem chora od urodzenia tez nigdy nie zebrali o takie pomoce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jetem oligofrenopedagogiem i logopedką, prowadzę terapię m.in.dzieci autystycznych. Z cała odpowiedzialnością stwierdzam, że jest całe mnóstwo fundacji, poradni i stowarzyszeń, gdzie dzieci i ich rodzice mogą uzyska ć kompleksową pomoc zupełnie za darmo! Sama prowadzę zajęcia w kilku takich placówkach i wiem, że nie każdy rodzic chorego dziecka docenia to. Szukamy dzieci, zapisujemy, pozyskujemy mnóstwo kasy z różnych źródeł, sprzęt, kadrę itp, zapisujemy dzieci a później siedzimy w pustych gabinetach bo rodzice nie przywożą dzieci z różnych powodów, a bo zimno, a bo późno, a bo za wcześnie, za blisko, za daleko itd...Nawet łaskawie nie zadzwonią i nie odwołają wizyty, wtedy inne dziecko skorzystałoby z tego czasu. Wszystko tylko dać dać, za darmo, kasą sypnąć, wszystko im załatwić ale żeby pomoc docenić to już nie łaska. Jak coś jest za darmo to się tego nie szanuje. Oczywiście nie wszyscy rodzice są tacy, w czasie swojej pracy poznałam wielu wspaniałych rodziców i dzieciaczków, zawsze chętnych do współpracy i działania a nie tylko do narzekania i żebrania. Więc zanim sięgniemy do czyjegoś portfela po pieniądze na rehabilitację dziecka, poszukajmy najpierw miejsc, gdzie znajdziemy logopedę, oligofrenopedagoga, surdopedagoga, tyflopedagoga,psychologa,psychiatrę,dogoterapeutę,arteterapeutę,rehabilitanta i całe mnóstwo przeróżnych rodzajów i metod terapii dostosowanych do potrzeb dziecka i jego rodziny. A przede wszystkim drodzy rodzice pozbądźcie się postawy roszczeniowej i żądającej. Wiem, że cięzko jest wychowywać niepełnosprawne dziecko, ale samym narzekaniem jeszcze żadnemu dziecku nie pomogliście. Nie liczcie tylko na MOPS i NFZ, szukajcie na własną rękę, nie pienięðzy od zwykłych litujących się ludzi ale profesjonalnych placówek, w których dostaniecie profesjonalną opiekę dla waszych dzieci i całych waszych rodzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, o tym samym myślałam :O :O Pracuję w świetlicy prowadzonej przez carritas, zapraszamy także niepełnosprawne dzieci, rodzice mogą je przywozić, by posiedziało u nas przez trzy-cztery godziny, lecz oni od razu pytają, co można dostać, chcą pozyczyc pieniądze i są w tym bardzo agresywni :O :O Najdziwniejsze jest to, że ten tato, który tak agresywnie domagał się ode mnie 100 zł na chore dziecko, odjechał nowiutką hondą :O :O Dlaczego więc nie sprzeda drogiego samochodu i nie kupi tańszego? :O :O Rodzice wielu chorych dzieci chcieliby odkażdego coś dostać, wyjudzić, ale często sami od siebie nie dają nic... :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×