Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wiara naszych ojców

Polecane posty

Gość gość

Jestem niby katoliczką, do kościoła nie chodzę, nie uznaję czarnej mafii, kiedyś tam był chrzest, komunia. Mieszkam teraz w Danii i tak wertuję internet w poszukiwaniu polskości, bo tęsknię za Polską strasznie. Zaczęłam czytać o rodzimowiercach, o zapomnianych naszych Bogach i powiem wam, że serce mi piknęło. Jacyś są dla mnie bliscy, jacyś tacy moi. Może to jest dla nas Słowian prawdziwa droga, odnaleźć wiarę naszych przodków. Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak lubisz składac w ofierze małe dzieci, to jak najbardziej dla Ciebie ta religia . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rodzimowiercy są lansowani przez niejakich Donatana i Cleo-tych od Słowian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiara naszych ojców to jezus i jego matka a nie demony za samobujstwa jest odpowiedzialny demon lucyfer jest także od chorób psychicznych i fizycznych belzebub podziału niezgody dręczenia a za niemoralność seksualna i zdrady małżeńskiej szatan Asmodeusz i belzebub alimai kusi do perwersji seksualnej dan niszczy miłość rozbija małżeństwa dzieli rodziny niszczy Zdowie prace ściąga nędze bankructwo długi jest demonem zniszczenia i samozniszczenia z każdych z tych przywódców ma do pomocy legiony demonów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś no to akurat Jehowa życzyłsobie ofiary z ludzi także dzieci. A religia naszych przodków była wiedza . Kościół dołożył wszelkich starań abyśmy myśleli o naszych przodkach jako o pogańskich nie piśmiennych cymbalach. Tymczasem spójrzcie ile z tego pogaństwa wchłonął. Zaczynając od Bożego syna urodzonego z dziewicy,krzyzu,konczac na choinkach i pisankach. Nasi przodkowie czcili Marzannę teraz kult matki Boskiej. Smiejecoe się z wiary w wielu bogów a sami wierzycie w trójce. Kult świętych. Modlitwy do obrazków,kapliczek i figurek. Nasi przodkowie szanowali i żyli w zgodzie z otoczeniem. Wiedzieli o świecie więcej dlatego kościół postanowił ich wytępić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×