Odpowiedz na ten temat

Wiara naszych ojców

• gość 2017.11.20 [22:03]
    Jestem niby katoliczką, do kościoła nie chodzę, nie uznaję czarnej mafii, kiedyś tam był chrzest, komunia. Mieszkam teraz w Danii i tak wertuję internet w poszukiwaniu polskości, bo tęsknię za Polską strasznie. Zaczęłam czytać o rodzimowiercach, o zapomnianych naszych Bogach i powiem wam, że serce mi piknęło. Jacyś są dla mnie bliscy, jacyś tacy moi. Może to jest dla nas Słowian prawdziwa droga, odnaleźć wiarę naszych przodków. Co o tym myślicie?
  • gość 2017.11.20 [22:07]
    Jak lubisz składac w ofierze małe dzieci, to jak najbardziej dla Ciebie ta religia . usmiech.gif
  • Królowa123 2017.11.20 [22:08]
    ciekawe
  • Królowa123 2017.11.20 [22:09]
    ciekawe
  • gość 2017.11.20 [22:11]
    rodzimowiercy są lansowani przez niejakich Donatana i Cleo-tych od Słowian.
  • merkaba 2017.11.20 [23:25]
    wiara naszych ojców to jezus i jego matka a nie demony
    za samobujstwa jest odpowiedzialny demon lucyfer jest także od chorób psychicznych i fizycznych
    belzebub podziału niezgody dręczenia
    a za niemoralność seksualna i zdrady małżeńskiej szatan Asmodeusz i belzebub
    alimai kusi do perwersji seksualnej
    dan niszczy miłość rozbija małżeństwa dzieli rodziny niszczy Zdowie prace ściąga nędze bankructwo długi jest demonem zniszczenia i samozniszczenia z każdych z tych przywódców ma do pomocy legiony demonów
    ora et labora -módl się i pracuj
  • gość 2017.11.20 [23:48]
    gość dziś [22:07] no to akurat Jehowa życzyłsobie ofiary z ludzi także dzieci. A religia naszych przodków była wiedza . Kościół dołożył wszelkich starań abyśmy myśleli o naszych przodkach jako o pogańskich nie piśmiennych cymbalach. Tymczasem spójrzcie ile z tego pogaństwa wchłonął. Zaczynając od Bożego syna urodzonego z dziewicy,krzyzu,konczac na choinkach i pisankach. Nasi przodkowie czcili Marzannę teraz kult matki Boskiej. Smiejecoe się z wiary w wielu bogów a sami wierzycie w trójce. Kult świętych. Modlitwy do obrazków,kapliczek i figurek. Nasi przodkowie szanowali i żyli w zgodzie z otoczeniem. Wiedzieli o świecie więcej dlatego kościół postanowił ich wytępić.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...