Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AngelinaAga

WIGILIA FIRMOWA Wrocław ??

Polecane posty

Gość AngelinaAga

Szukam pomysłu, a właściwie sprawdzonego i pewnego miejsca na zorganizowanie Wigilii firmowej. Jakieś sugestie, rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może spróbuj zarezerwować w Food Art Gallery, już nie zostało dużo czasu do Wigilii, a te miejsce jest sprawdzone i słynie z organizacji takich spotkań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię firmowe spotkania, to czas aby bliżej poznać swoich współpracowników, oderwać się choć na chwilę od atmosfery pracy:) nie mogę się doczekać naszej Wigilii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaKrej
Dzwoniłam tam, jakby ktoś był również zainteresowany to dowiedziałam się, że jest możliwość rezerwacji osobnej sali z profesjonalnym rzutnikiem, mają również salę na 50 osób. Może być to dobre rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatrykWs
Menu tej restauracji jest bardzo awangardowe, nigdzie raczej nie będziecie mieli możliwości spróbować takich dań, jak chcecie się przekonać to wybierzcie się na lunch, np. na Linguine z owocami morza, parfait z folie gras, albo karkówkę z panacettą i kasztanami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena85
Trzeba przyznać, że brzmi ciekawie i zagranicznie, a jaka tam kuchnia przeważa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatrykWs
Może się zdziwisz ale polska :) Z domieszką francuskiej. Wszystkie dania tworzone są od podstaw, obsługa obiecuje że nie używa się żadnych półproduktów, nawet pieczywo wypiekają na miejscu, tworzą własne lody i sorbety, potwierdzeniem może być fakt, że każde danie są w stanie przygotować w wersji bezglutenowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena85
Stworzenie dań bezglutenowych nie jest proste, bo ukrywa się on prawie we wszystkim, można ze świecą szukać miejsc, które je oferują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm... a myślałaś moze o hotelu Sleep (http://www.hotelsleep.pl/)? Mają tam salę konferencyjną, w której takie spotkanie firmowe mozna by było zorganizować. A jak ktoś za bardzo sobie pofolguje to na pewno jakieś miejsce do spania sie w hotelu znajdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas zorganizowali poczęstunek dla pracownikow i dodatkowo zaprosili prawdziwego Mikołaja z Teatru Kameleon :D swietnie sie bawilismy, wreczyl nam prezenty szefostwa nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwia830
ja mogę opowiedzieć o wieczorze z szampanem w Food Art Gallery, raz na miesiąc organizują różne degustacje, najlepszych na świcie win, a tym razem na tapecie było 5 gatunków szampana, z dobranymi daniami pod każdy z nich. Teraz już wiem jaka jest różnica między winem musującym, po tym spotkaniu wiem także jak będę odtąd świętować ważne okazje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asteia
nasza firma zafundowała nam bankiet na stadionie miejskim, było bardzo fajnie, ale to była impreza firmowa z muzyką na żywo, a wigilia tylko z nazwy. Jeśli chodzi o restauracje food art gallery to miejsce, w którym mają wyszukane propozycje i spędza się cudownie czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my wybralismy sobie troche niecodzienne spotkanie firmowe, bo bawiliśmy się w zonie71 na laser tagu. było prześwietnie! żadnych nudnych popijaw, tylko zabawa i adrenalina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Amelia
Wigilia firmowa to właśnie trudny temat zawsze, często o tej porze sa już zarezerwowane miejsca w knajpach, ale moesz spróbować np. w OK Wine Bar, myślę że ta restauracja fajnie nadaje się na tego typu świętowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MrsStyles
My również wybieramy sie na Wigilie firmową tutaj ze względu na nasze wcześniejsze doświadczenie z restauracja ok Wine&Bar , które oczywiście sa jak najbardziej pozytywne .Bardzo dobre jedzenie , wytworne . Można podglądac kucharza jak przyrządza potrawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zeszłym roku robilismy wigilię firmową w restauracji www.villabianco.pl przy Rdestowej i wyszło super. A na miejscu jedzenie i obsługa pierwsza klasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×