Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wontrubka

wizyra u teściowej HELP :D

Polecane posty

problem stary jak świat i w zasadzie nie wiem czy pasuje do tego forum. Ale nie wiem także, gdzie go umieścić, więc będzie tutaj Otóż- znam już mamę swojego chłopaka, ale teraz wybieram się z dłuższą wizytą i chyba wypada coś przywieźć do jedzenia, prawda? Tylko że ona szykuje wspólne pieczenie ciasta. Co mogę więc wziąć innego? ciasteczka jakies? dawajcie pomysły I drugi problem - wspólne pieczenie ciasta. Jestem kulinarnym beztalenciem. Jak uroczo wyjść z sytuacji, kiedy nie będę umiała czegoś zrobić? Tak żeby jej nie urazić i żeby nie pomyślała, że jestem fatalną kandydatką na żonę (nie wybieram się narazie do ołtarza, ale mam nadzieję, że rozumiecie metaforę i problem ) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu jej powiedz że na razie jesteś fatalna kucharką ;) co do pierwszego zadzwoń i zapytaj się czy czegoś nie zabrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh... tylko że wiadomo, że usłyszę " no co ty! nic nie bierz, po prostu przyjedź". Ale ja nie chcę przyjechać z pustymi rękami. Stąd moje pytanie. I wolałabym nie uzywac juz na starcie słów "fatalna" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×