Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

drażka

wizyta Papieża bardzo mnie wzruszyła

Polecane posty

i spowodowała, że chcę być lepszym człowiekiem..choć wiem, że wiara jest w dzisiejszych czasach niemodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wizyta papieża a oprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wierny Pies Wiernego Ogrodnika
Ale drażkę wizyta WZRUSZYŁA, nie sprawiła, ze stała się bardziej przyzwoitym człowiekiem, a może i sprawiła, ale nie taki jest temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniecierpliwiona
To nie kwestia mody, ale rozumu! Bóg jest wszystkim co jest a nie groznym i mściwym dziadkiem z broda. Ty także jesteś jego cząstką, poprzez ktora On /Ona doświadcza na planie fizycznym. To jest poczatek konca chrześcijaństwa. Wszystko przez kościol katolicki, ktory zatail prawde aby uzyskiwać profity . To co dzieje sie u nas w kraju to pokaz fanatyzmu na niespotykana skale. Papiez jest milym człowiekiem, ale jak prorokowal Malachiasz , jest to czas "gloria olivae" czyli "chwała oliwy". Już stopniowo "oliwa czyli prawda wyplywa na wierzch....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wierny Pies Wiernego Ogrodnika
Brednie nastolatki męczonej PMS-em!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zauważyłem jedno
Że w czasie pobytu Papieża na polskiej glebie bardzo mało było podszywów i mało mówiono o drażach z Biedronki , więc chyba idzie wszystko w dobrym kierunku , jutro będzie już normalnie , czyli PIS pokłóci się z PO , Giertych musi odejść , kumpel kumplowi wsadzi nóż w serce , na meczu znowu się pobiją , w czasie weekendu znowu Policja zatrzyma 500 ochotników picia alkoholu , życie wraca do normy , dziękuję że Papież już odjeżdża do Watykanu , nie mogę się doczekać normalności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniecierpliwiona
do Wiernego psa: dziękuję za to,że jestem tak mlodo oceniona! Gdy byłam nastoatka, to też chyba bym napisala taki sam topik....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale przyznacie, że przy wizycie byłego Naszego Papierza nie było takich ceregieli (dzień wolny, prohibicja). To mi zalatuje komuną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajka24
gdzie katolicyzm ma pogardę dla jednostki?? co ty wygadujesz?? właśnie jest na odwrót ( szanuj bliźniego).. podaj cytat z Biblii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakos malo kto sie w Polsce
wzruszył tysiacami zabiych w Indonezji.JaKby z innej planety byli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniak
nie bylo takich ceregieli bo byla inna wladza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komunizm i katolicyzm mają dużo ze sobą, ale chyba sprzeczności. Nie uczyłeś\\aś się historii ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajka24
A czytałeś Ty chociaż raz tę Biblię?? Ale tak z ręką na sercu... bo wątpę w to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam Ogrodnika za mój błąd ort, ale wzburzyła mnie twoja wypowiedź, jesteś niewierzący ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość własnie w historii widac
te podobienstwa : czystki komunistyczne , inkwizycja.. W teorii jedno i drugie bardzo pieknie wygląda: ostatni beda pierwszymi , proletariusze wszytkich krajow łaczcie sie.. Gorzej z praktyka ,bo ludzie sa tylko kudzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie czytałem i dlatego tak twierdzę. W NT nie ma słowa o świętości Marii (Miriam), niebie, piekle, czyśćcu, odpustach, świętych, kulcie krzyża i obrazów, chrzcie niemowląt i komunii dzieciaków - czyli tym o co opiera się KK. To pogańskie wymysły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogrodniku - jakie wierne, co Ty opowiadasz? Poczytaj no dobrze Biblię - a zwłaszcza NT, o którym tu mowisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajka24
O niebie nic nie ma? "W domu mego ojca mieszkań jest wiele" "Zaprawdę powiadam Ci, jeszzce dziś ze mną będziesz w raju" Słowa Chrystusa nie czytałeś dokładnie...A , że o Krzyżu nic nie ma to mega bzdura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość placy prczesto utozsamiaja
katolicyzm z chrzescijanstwem. Rzeczywiscie trzeba przeczytac NT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polacy czesto utozsamiaja
przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×