Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kobiecykarol89

wszyscy majacy mezow rodzinki domki sromki

Polecane posty

Gość gość
Nie zaluj, domkow sie latwo pozbyc, ale zdobyc je juz nie tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No na razie mam sromek ale jak urodze to juz bedzie sromisko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zaluje bo ja nigdy tego miec nie bede. Ale co wy mozecie o tym wiedziec. Zyjecie sobie szczeliwi/we i macie reszte ludzi z tego swiata w doopie. Albo sami/e splodzicie/urodzicie kolejnych co dolacza do druzyny sytuacji bez wyjscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i choooy im w doopsko. Kiedyś zachłysną się tym wszystkim. Yebani burżuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyracie codziennie od switu do nocy, łazicie do tych Biedronek, Lidlów, Delikatesów i Groszków, taszczyć tony zakupow dla waszych nienazartych towarem rodzinek, jak kupujecie szyne to caly kawal miecha 3kg najmniej?? kielbachy co najmniej 5 lasek na raz...brzuchoce i brzuchocki otyłe co nie widzą juz nic u siebie miedzy nogami, jezdzicie SUV'ami bo rowerem wstyd, bycie sie przemeczyli, choc macie do sklepu 100 metrow. nie żal mi Was. Tylko z podziwiem i troche zazdroscią patrze na tą determinacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co masz do domków i rodzin? Nie rozumiem. Jak zazdrościsz to żen się, buduj dom, kupuj suva i jazda do biedronki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś widac ignorancie ze nawet nie czytasz tego co pisze :) tak bardzo jestes zajety swoim zyciem, domkiem sromkiem, zonka, dzieciaczkami, rodzinką.. ;) zycze Ci zeby jedno z Twoich okazalo sie takim nieszczesnikiem jak ja i rozpierdo**ło Ci zycie "rodzinne", a raczej twoj "idealny model" i "jedyny sluszny" model zycia ktory w tym koscielnym zacofanym krajku sie gloryfikuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×