Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wszystkie tutaj uwazacie sie za takie ladne,ale jak ktos poprosi o zdjecie...

Polecane posty

Gość gość

to pojawiaja sie schody ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po 1 co z bzdurne gadanie, że wszystkie tu uwazają się za ładne. Czytaj tematy, połowa z nich to dziewczyny samotne, zakompleksione, własnie przez wygląd. P 2 ładna czy brzydka dawanie zdjęć do internetu, albo wysyłanie ich obcym z neta to idiotyzm. Oczywiście są pustaki, atencjuszki co wręcz wpychają wszystkim i wszędzie swoje foty, ale mniejsza z nimi. Po 3 szukasz sobie kobiety, to zmień portal na towarzyski. I schodów już nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ma do rzeczy czy któraś jest pasztetem albo atrakcyjna? Nikt normalny nie będzie Ci udowadnial niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam jestem brzydka, mam tego świadomość i trudno, żyję z tym dalej. I tak, mam problem, żeby pokazać fotę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja jestem zupełnie normalna, ale nie widzę powodu dawania zdjęcia facetowi na forum znanym z koniotrzepów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anonimowo wszystko jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo nie wszystkie ladne sa glupie. Madra i inteligentna kobieta nie ma potrzeby udawadniania swojej wartosci i nie szasta na prewo i lewo swoja prywatnoscia. I pamietaj, ze my kobiety, tez zwracamy uwage nie tylko na wyglad ale przede wszystkim na intelekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Na portalu towarzyskim moze znalezc k***e a nie kobiete. Kobiety do zwiazku nie znajdzie bo jest za glupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiutka    1999
Ja na pewno zdjęcia wstawiała nie będę bo ktoś sobie tak chce na forum. I ci co chcą zdjęcie to sami swojego nie wstawią, no ale ktoś inny ma wstawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mają przerośnięte ego każda myśli że jest ślicznotką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładna kobieta wie, że jest ładna i nie musi tego pisać na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Mają przerośnięte ego każda myśli że jest ślicznotką smiech.gif x Tak jak każdy facet myśli że ma dużego :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto ci te zdjęcie ma wkleić? te kilka starych bab okupujących forum z braku innego towarzystwa? na co ty liczysz,marzysz i śnisz,tu nie ma nikogo odpowiedniego do takich akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×