Odpowiedz na ten temat

Wy też miewacie takie weekendy

• brokeninside87 2018.01.13 [19:58]
    że tyle rzeczy mieliście zrobić i odpocząć sobie
    a mija połowa i jesteście w polu
    i nic nie ma sensu
    najchętniej byście spali z przerwą na picie
    ja miewam takie od gimnazjum
    M/y //n/a/m/e// i/s// B/e/l/l/e //I/'/m/ /d/an/c/i/n/g// h/e/r/e //e/v/e/r/y// ni/g/h/t //B/y// d/a/y/s //I// s/l/e/e/p //a/n/d// t/h/e/n// I// d/r/e/a/m //o/f// b/e/t/t/er //l/i/f/e
  • gość z miasta Katowice 2018.01.13 [20:00]
    Bolca ci trzeba Brokuś usmiech.gif
  • Srynik 2018.01.13 [20:01]
    tak, zdarza się.
    Człowiek poświęca swoje zdrowie, by zarabiać pieniądze. Następnie poświęca pieniądze by odzyskać zdrowie. Oprócz tego jest tak zaniepokojony swoją przyszłością, że nie cieszy się z teraźniejszości. Żyje tak, jakby nigdy nie miał umrzeć, po czym umiera, tak naprawdę nie żyjąc.”
  • gość121212 2018.01.13 [20:09]
    to Ty młoda d**a jesteś jak w gimnazium byłaś
  • brokeninside87 2018.01.13 [20:13]
    to Ty młoda d**a jesteś jak w gimnazium byłaś
    x
    mam 28 lat, ale czuję się na 20. pozdrawiamusmiech.gif
    M/y //n/a/m/e// i/s// B/e/l/l/e //I/'/m/ /d/an/c/i/n/g// h/e/r/e //e/v/e/r/y// ni/g/h/t //B/y// d/a/y/s //I// s/l/e/e/p //a/n/d// t/h/e/n// I// d/r/e/a/m //o/f// b/e/t/t/er //l/i/f/e
  • gość 2018.01.13 [20:15]
    no to młoda bardzo dobrze usmiech.gif
    a co takiego miałas w weekend do zrobienia, że tak mówisz że nic nie zrobiłas ?
  • gość 2018.01.13 [20:19]
    Tyle rzeczy do zrobienia , ale wyluzuje , dzisiaj też było się w pracy
  • Srynik 2018.01.13 [20:20]
    brokeninside, najważniejsze to mieć ciepło pod kołderką smiech.gif
    Człowiek poświęca swoje zdrowie, by zarabiać pieniądze. Następnie poświęca pieniądze by odzyskać zdrowie. Oprócz tego jest tak zaniepokojony swoją przyszłością, że nie cieszy się z teraźniejszości. Żyje tak, jakby nigdy nie miał umrzeć, po czym umiera, tak naprawdę nie żyjąc.”
  • gość 2018.01.13 [20:20]
    Jeszcze nie zwariowałam żeby w weekend coś robić, leże i odpoczywam.
  • gość 2018.01.13 [20:22]
    a jak odpoczywasz ?
  • brokeninside87 2018.01.13 [20:23]
    a co takiego miałas w weekend do zrobienia, że tak mówisz że nic nie zrobiłas ?
    x
    pełne łapki roboty + zniechęcony do życia tygrysek = obijanie się o ściany, słuchanie creepypast i węszenie inf o różnych artystach, których nigdy nie poznam a oni mnie, bo np. już nie żyjąpechowiec.gif
    x
    Tyle rzeczy do zrobienia , ale wyluzuje , dzisiaj też było się w pracy
    x
    gratuluję cierpliwościusmiech.gif może to jest jakieś wyjście.
    x
    brokeninside, najważniejsze to mieć ciepło pod kołderką smiech.gif
    x
    no pewnie, że takusmiech.gif
  • gość 2018.01.13 [20:24]
    a rodzina czy partner się nie czepiają ?? ze tak bezproduktywnie się włóczysz po domu
  • brokeninside87 2018.01.13 [20:29]
    nie mam takich rzeczy, jakie wymieniłaś.
    nie używaj lewackiego słownictwa "partner"pechowiec.gifpechowiec.gifpechowiec.gif chłopak, narzeczony, mąż, druga połówka, wybranek, kawaler
  • gość 2018.01.13 [20:31]
    to nikogo nie masz ?? ani rodziny ani tego drugiego ?
  • brokeninside87 2018.01.13 [20:32]
    smutas.gif napisz to jeszcze raz, żeby się poznęcać
  • gość 2018.01.13 [20:34]
    ale ja nie chce się znęcać ojj przepraszam
    Jak mogę Ciebie pocieszyć
  • brokeninside87 2018.01.13 [20:41]
    daj spokójusmiech.gif ja tak pół żartem pół seriousmiech.gif
    przytul mnie, proszęusmiech.gif
  • gość 2018.01.13 [20:44]
    a jak lubis być przytulana ?
  • gość 2018.01.13 [20:46]
    nawet nie chce mi się wysrać i pierdzę.
  • brokeninside87 2018.01.13 [20:47]
    szczerzeusmiech.gif i z głaskaniem po łebkuoczko.gif
  • gość 2018.01.13 [20:51]
    dobrze mocno obejmę przytule pogłaszcze po główce i nawet delikatnie musnę w czółko
  • brokeninside87 2018.01.13 [20:52]
    miło. jesteś facet czy kobieta?
  • gość 2018.01.13 [20:56]
    a Ty jakie masz preferencje ? ja 100 procentowy facet
    ale tulnie z przodu czy z Tyłu lubisz ?
  • gość 2018.01.13 [20:57]
    ja w weekendy zawsze czytam, oglądam filmy, gotuję coś smacznego, poćwiczę, żeby plecy były silne, bo robotą przemęczone i wiekiem dojrzałym oczko.gif , odpoczywam po pracy i jest ok usmiech.gif czasem spacer, kino, spotkanie, wyjazd - ale to rzadko, bo kasy mało i nie ma towarzystwa wycieczkowego, tylko takie do picia... a ja już nie piję, więc poszłam w odstawkę jezyk.gif jako nudziarz i dziwak
  • brokeninside87 2018.01.13 [21:00]
    ale tulnie z przodu czy z Tyłu lubisz ?
    x
    no wiesz, tulenie do tyłu to kwestia zaufaniaoczko.gif żeby się tak pleckami wtulić w mężczyznę a on mnie będzie drapał w w karczek zarostemusmiech.gif poczekam z tym na meżasmutas.gif
    M/y //n/a/m/e// i/s// B/e/l/l/e//I/'/m/ /d/an/c/i/n/g// h/e/r/e//e/v/e/r/y// ni/g/h/t//B/y// d/a/y/s //I// s/l/e/e/p//a/n/d// t/h/e/n// I// d/r/e/a/m//o/f// b/e/t/t/er //l/i/f/e
    edytowano 2018.01.13 [21:04]
  • brokeninside87 2018.01.13 [21:03]
    ja w weekendy zawsze czytam, oglądam filmy, gotuję coś smacznego, poćwiczę, żeby plecy były silne, bo robotą przemęczone i wiekiem dojrzałym oczko.gif , odpoczywam po pracy i jest ok usmiech.gif czasem spacer, kino, spotkanie, wyjazd -
    x
    o, a jakie masz ćwiczonka na plecki? czy są bezpieczne?smutas.gif ja ostatnio śpię bez poduchy i widzę mini poprawęusmiech.gif oprócz tego nastawiam sobie co 40 min powiadomienie, że mam wstać i się rozciągnąć, zrobić koci grzbiet, poprzebierać łapami, żeby się nie zrosnąć z krzesłem.
    x
    ale to rzadko, bo kasy mało i nie ma towarzystwa wycieczkowego, tylko takie do picia... a ja już nie piję, więc poszłam w odstawkę jezyk.gif jako nudziarz i dziwak
    x
    o, to, to ja też miałam na studiach znajomych głównie dlatego, że kontynuacja spotkań była zapewniana przez moją skłonność do kielichapechowiec.gif oczywiście nie było to osią znajomości, ale katalizatorempechowiec.gifpechowiec.gifpechowiec.gif
  • gość 2018.01.13 [21:04]
    zaufania albo nie zaufania. tylenia przodem to przeciez tez czułosc
    A faceci lubia jak biust kobiety jest na ich torsie
    kobiety lubia torsy meżczyzni pierrsi i kazdemu jest miło
  • zyczłiwy ktoś3 2018.01.13 [21:11]
    broken sroken...a od czego ty odpoczywasz w wekendy.?
    przeciez jestes nieudacznikiem zyciowym,pasozytem,zerem.
    Na utrzymaniu rodziców schozofreniczką.bez zadnego zycia poza kafe usmiech.gif
    więc???czym tak bardzo zajeta,zmęczona???drapaniem sie po piscie czy jak???
  • gość 2018.01.13 [21:14]
    to może zacznij szukać męża sobie
  • gość 2018.01.13 [21:16]
    brokeninside87
    aseksualna heteroemocjonalna porywcza tylko w internecie chętna do rozmowyusmiech.gif lubi kawę, piwo i męskie towarzystwo
    trudno łączyć aseksualność z męskim towarzystwem, chyba, że ono też aseksualne
  • gośc929292 2018.01.13 [21:16]
    my tak nie mamy.
    a Ty jestes depresyjnym leniem,bez zycia.Odłacz internet kobieto to bedziesz miala czas sobie wwkend zaplanowacusmiech.gif
    My mamy kazdy łikend zaplanowany od A do Z.
    Rano basen z dzieciakami,fitnes,zakupy,zoo.,kino z męzem.
    obiad u tesciów.spotkanie z przyjaciółmi i jeszcze znajdę czas na fryzjera i kosmetyczkę.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...