Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
felina21

wymiana walut lepiej w banku czy w kantorze

Polecane posty

jak lepiej sprzedac euro w kantorze czy wyplacac z zagranicznego konta w banku polskim. gdzie wyjdzie wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porownaj kursy - przewaznie w kantorze wychodzi lepiej, a pryz wiekszych kwotach (od okolo 10k w porzadnych kantorach, w mniejszych od mniejszych kwot) mozna negocjowac kurs (dostaniesz troche lepszy - o 2-3 gr na euro/dolarze, zalezy jak bardzo kantor potrzebuje kupic/sprzedac dane waluty)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja przesyłałam pieniądze
przez bank i przelicznik byl świetny, co z tego skoro rzeczone wcześniej prowizje "zeżarły" mi to z nawiązką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie prowizje? Bo z tego co wiem to przy wymianie gotowki nie ma zadnych prowizji. No chyba ze to byl przelew - to wtedy troche co innego - nieprawdaz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS. Jesli chodzi o przelew przychodzacy to tylko inteligo/PKO BP ma oplate za przyjecie takiego przelewu - chyba zaden inny bank nie jest juz tak zacofany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja przesyłałam pieniądze
to był przelew z konta zagranicznego na polskie konto w banku PKO BP(nie inteligo), opłate musiałam zapłacić i ja i rodzice - w sumie ok 100 zł, a przy przesyłce np. western union jest jeszcze gorzej nie pisałam nic na temat wymiany gotówki - nieprawdaż ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kikiczta
Moim zdaniem lepiej w kantorze, ale internetowym. Wypróbuj Amronet. Na pewno ma lepsze kursy niż większość banków i kantorów stacjonarnych. Sprawdź sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam chodzę do sprawdzonego kantoru http://www.kantorpruszkow.pl/oferta w bankach kursy są bardziej niekorzystne dla sprzedającego. WIem bo często wymieniam kasę i jestem na bieżąco w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja wole banki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja raz bylam w banku i nie pojde wiecej. Przepłacilam i tyle . Teraz mam pod nosem kantor http://www.kantorpruszkow.pl/ i zawsze tu chodze jak mam gdzies wyjechac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z kantorów internetowych polecam Pewny Kantor. Sprawdzony, pewny, szybki i sprawny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wymieniam waluty w kantorze. Mam do niego pełne zaufanie, nigdy mnie nie oszukali na transakcji. We Wrocławiu jest Cent Kantor http://www.centkantor.pl/ do którego jeżdżę na wymianę złotówek na euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie kantory, a najlepiej internetowe. Znacznie bardziej opłaca się tam wymieniać walutę. Jest o wiele taniej niż takich normalnych kantorach czy bankach. Ja od roku korzystam z https://liderwalut.pl/ . Mają naprawde dobre kursy. Nigdy nie miałam tam problemów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłek888
Ja polecam Pewny Kantor - z własnego doświadczenia. Szybko, dobrze, tanio i z dobrym spreadem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł889
Przez dłuższy czas chodziłem do stacjonarnych kantorów ale od niedawna korzystam tylko z kantoru online Amronet.pl Jest zdecydowanie bezpieczniej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieopłacalne jest wymieniać w banku czy nawet kantorze stacjonarnym. Banki mają wysokie opłaty, a kantory stacjonarne są po prostu droższe. :) Rozwiązanie to wymiana waluty online, przez internet. ;) Wpiszcie w google i wybierzcie. Jeśli ja miałbym polecić, to kantoronline.pl. Mają tam dobry kurs CHF-a i można z nimi jeszcze negocjować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja myślę, że w kantorze. Przsynajmniej w tym, w którym ja wymineiam zwykle www.kantorpruszkow.pl/ zawsze jest bardzo korzystny kurs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość norka89
Popieram- kantor, ale… najlepiej internetowy. Z Amronet np. można robić szybkie przelewy do wszystkich banków i całodobowo wymieniać, a ceny są dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikusia90
Kantor jest lepszą opcją. Ja jadę niedługo za granicę i chyba skorzystam z tego kantoru internetowego - Ergokantor Zależy mi na atrakcyjnym kursie i szybkiej wymianie a tam mam to zapewnione. Poza tym nie pobierają opłat ani prowizji więc nie ma opcji, że się przepłaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy mozecie powiedzieć coś na temat tego kantora www.kantorplex.pl ? tak sie zastanawiam nad wymiana walut wlasnie tam, bo juz stracilam wiare w lepsze kursy, a tu widac, ze sa korzystne. wymienial ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza opcja to wymiana internetowa. Masz i wygodę i szanse na znacznie korzystniejszy kurs. Ostatnio wymieniając na www.amronet.pl zaoszczędziłem ok 200 zł, na drugi dzień już miałem PLN na firmowym koncie bezpłatnym przelewem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie w kantorze. Przynajmniej tam gdzie chodzę w Kantorze Cent www.centkantor.pl mają najbardziej opłacalny kurs. Kiedyś poszłam do banku po 1 000 euro i musiałam zapłacić o 120 zł więcej…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roman100
Ja wymieniam ciągle w tym samym kantorze stacjonarnym. Sprawdzam cenę na ich stronie internetowej http://www.kantorywymiany.pl/ i mogę negocjować kurs. Panie są zawsze miłe i uśmiechnięte - nie to co niektóre panie w bankach - naburmuszone bo muszą pracować. Polecam kantory tradycyjne - na pewno dostaniesz lepszy kurs niż w banku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygas
Dobre zdanie mam od dawna na temat platformy Amronet (www.amronet.pl). Jeszcze się na nich nie zawiodłem. Transfer środków jest błyskawiczny, a w razie wu można liczyć na pomoc obsługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wedlug mnie lepiej w kantorze, lepsze kursy, to chyba najwazniejszy argument, ja korzystam z uslug www.kantrolex.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×