Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nudno

Zaczynam nauke HISZPANSKIEGO. Kto ze mna?

Polecane posty

Co Wy na to, aby stworzyc topic, w ktorym bedziemy wklejac linki do stron, z ktorych mozna uczyc sie tego jezyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hola :) Zaczelam pierwsza lekcje :) Ksiezniczka, znasz moze jakies tsrony, z ktorych mozna byloby korzystac uczac sie tego jezyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie bardzo znalazlam kiedys jakas ale jak dla mnie uboga byla i za prosta natomiast jesli chcesz sobie poczytac po hiszpansku to wejdz sobie na www.terra.es

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za stronke, bede na nia wchodzila jak dojde do wyzszego stopnia zaawansowania, bo na razie umiem powiedziec tylko hola i casa :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zacznij sobie sluchac piosenek po hiszpansku mozna sie z nich troche slow nauczyc tyle ze musisz miec slownik zeby sobie czasem cos przetlumaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry pomysl :) Rozumiem ze umiesz ten język, mogłabys napisac czy łatwo Ci go sie uczyło i czy myslisz ze jest szansa zeby nauczyc sie go samodzielnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no troche znam to co ja umie nauczylam sie sama wlasnie z piosenek z telenowel no i z ksiazek moze wszystkiego sama sie nie nauczysz bo czasem dobrze zeby ktos cos wytlumaczyl ale roznych slowek i zwrotow spokojnie mozesz sie uczyc :) hiszpanski to bardzo fajny jezyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hola muchachas! :-) Como estais? to ja się dołączam :-) ale uczę się nie ze stron tylko z kursu multimedialnego supermemo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luelle, a czy ten kurs mozna skądś pobrac?? i ile kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nudno - ja kupiłam w empiku - tytuł: Hiszpański -No hay problema! to jest książka i płyta z kursem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Księżniczka, yo tambien, gracias De que vamos a charlar muchachas?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się zapisuję od października na język hiszpański :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra rada dla wszystkich: uczcie sie systematycznie, ustalcie zrodla z ktorych warto sie uczyc i realizujcie plan. Zapewniam Was, ze uczenie sie z 20 stron internetowych i 5 ksiazek nie przyniesie zadnych rezultatow, bo zamiast sie uczyc bedziedzie przegladac tylko materialy. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie sie hiszpanski czasem myli z wloskim jak mowie po wlosku to czasem z rozpedu wstawiam slowa po hiszpansku bo sa podobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znacie moze jakies stronki z ktorych mozna byloby sie pouczyc?? Nie moge nic znalezc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×