Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zagaduję do dziewczyn ale to nic nie daje

Polecane posty

Gość gość

Niby coś tam odpowiadają ale niespecjalnie angażują się w rozmowę, nie próbują jej ciągnąć dalej i chyba nie mają ochoty mnie bliżej poznać. Jak widzę się z nimi drugi raz to same nie zaczynają rozmowy. No to jak mam k***a poznać dziewczynę? Nie jestem modelem z wyglądu ale widzę gorszych paszczaków z fajnymi dziewczynami, więc dziwię się jak oni je poznają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem ale obiecaj, że jak już znajdziesz ten magiczny sposób na wyrwanie laski to podziel się nim z nami. Obiecujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
olej baby. na co ci to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do d**y są takie rady typu wyjdź do ludzi i zagaduj do dziewczyn. To nie wystarczy. Na znalezienie dziewczyny wpływa cała masa innych czynników, znalezienie dziewczyny jest zadaniem gargantuicznie trudnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogladnij sobie filmy Paela Grzywocza. Kobiety musza chciec tego co Ty i musi byc to zwiazane z ich emocjami. Ja g. o tym wiwm bo nie zagadne przeciez byle gdzie byle kogo. Ale portal randkowy, zawsze jakis sens ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na portalu randkowym to już wogóle jest kicha, dajcie spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiec napewno nie byle gdzie na ulicy, tak kazda zbywa natreta. Ja tez nie wiem gdzie. Podobno musi byc sytuacja zeby miec cos wspolnego z kobieta do zrobienia ogladania itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy ja będę miał dziewczyne ludzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem typem chłopaka, który nie lubi dowcipkować . Nie śmieszy mnie wiele rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi kolezanka mowila, ze jeden zostawil jej nr w solarium. Jak dla mnie dziwne, co bym szukal w takim miejscu. Nie trawie tego. Odp. mu po pol roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słusznie prawisz o wielu czynnikach wpływających na znalezienie dziewczyny. Skoro jej nie masz, to kilka z nich w twoim przypadku jest nieosiągniętych zależnie, albo zupełnie niezależnie od ciebie. Piszesz, że zagadujesz, lecz pewnie nie jesteś zbyt dobrym rozmówcą, wycofanym itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×