Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zapach stęchlizny z dywanu

Polecane posty

Gość gość

na jakiś czas zabrałem babcię do siebie, bo przechodzi rehabilitację po złamaniu nogi. w tym czasie robię też remont w jej mieszkaniu i jest tylko problem z dywanami. dywany są w nie złym stanie, ale zalatują nie świeżym zapachem i czy jest na to jakiś prosty sposób? pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jakieś kosmetyki pomogą. warto zajżeć do Rossmana i popytać czy coś takiego posiadają na stanie. ja kiedyś miałem podobny problem, ale zwykłe pranie pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem powinnaś wywiesić na balkonie na noc a jak trzeba będzie to dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak nie masz balkonu bo i tak może być to na strychu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasami dobry efekt przynosi ręczne wypranie dywanu i wywieszenie go na duży mróz. w tej chwili mamy mrozy, czyli okazja idealna i warto sprawdzić. mi to kiedyś pomogło, ale przy góralskich bamboszach, które kot posikał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zimą przy takim praniu można się nie źle zaprawić, a potem dojdą koszta leczenia, lezenia w łóżku i nie najtańszych leków i dla tego nie zawsze warto być Zosią samosią. ja podobnego problemu się pozbyłem szybko, skutecznie i tanio z dobrym efektem. skontaktowałem się z pralnią pierzdywan mieszczącą się na ulicy Kiełczowskiej 62 we Wrocławiu. przyjechali, odebrali, rewelacyjnie wyprali i oddali. była to bardzo dobra decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja osobiście zawiozłem dywany do tej firmy, co się mieści na Kiełczowskiej 62 i nie miałem problemów z postawieniem samochodu, bo mają całkiem duży parkking i na miejscu spotkałam się z miłą obsługą. ogólnie ta pralnia pierzdywan jest fajną i nowoczesną pralnią automatyczną. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak k***a zawieziemy dywany z całej polski do tej pralni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie wiocha jakas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo jestem zainteresowany ofertą pralni automatycznej pierzdywan, ale nie mogę się doczytać pewwnej kwestji dotyczącej mierzenia i wyceny pranego dywanu. widzę, że głwonie się płaci za metr kwadratowy i jak jest w przypadku jak gabaryty dywanu przekraczaja tylko kilka centymetrów? czy się wtedy płaci jako metr dodatkowy, czy nie przesadzają z dokłądnością mierzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie martw się na zapas, bo w pralni Pierzdywan pracują normalni ludzie i na te kilka milimetrów nie zwracają uwagi. do moich dywanó, co oddałam do prania, to się nie przyczepili a też było kilka cm więcej. zresztą sam się przekonasz jak oddasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z przyjemnością mogę podać do nich kontakt telefoniczny, co niniejszym czynię. Firma Pierzdywan tel. 514 514 824

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Bardzo dziękuję za rzetelne namiary i zdążyłam już sprawdzić pralnię PierzDywan i w tym co robią są rewelacyjni. miałam okazyjnie kupione dywany z antykwariatu i gatunkowo wyglądały dobrze, ale specyficzny zapaszek posiadał. nie chciałam samodzielnie prać żeby nie uszkodzić, a pomysł z pralnią był rewelacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek
Dnia 5.12.2018 o 21:25, Gość gość napisał:

Bardzo dziękuję za rzetelne namiary i zdążyłam już sprawdzić pralnię PierzDywan i w tym co robią są rewelacyjni. miałam okazyjnie kupione dywany z antykwariatu i gatunkowo wyglądały dobrze, ale specyficzny zapaszek posiadał. nie chciałam samodzielnie prać żeby nie uszkodzić, a pomysł z pralnią był rewelacyjny.

W Pierzdywan jeszcze faj nie Ozonują dywany. Warto też się nad taką opcją zastanowić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×