Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cholerni naciągacze

Zaraz mnie coś trafi....Wezwanie do zapłaty 600zł!!!!!

Polecane posty

Gość cholerni naciągacze

Własnie otwieram koperte od CyFROWEGO POLSATU. Wezwanie za nieuregulowane rachunki 600zł... :( Od 11.2005!!!! Od tamtego mca nie przyszedł ani jeden rachunek od nich, mąż naiwnie myślał,że umowa sama wygasła a oni dopiero teraz sobie przypomnieli...KU*** mać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cholerni naciągacze
mieliście juz z nimi do czynienia może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cholerni naciągacze
będe musiala im w tajemnicy przed mężem zaplacić w razach. tak myśle , że 5 razy starczy. chyba ze inflacja byla ? wie ktos /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kluc sie. co oni mysla ze kazdego maja prawo a jajo robic.nie wyslali rachunku? nie twoja wina. sami zawinili, niech placa. oni najchetniej z gardla by nam pieniadze wyrywali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba ze rachunkow nie placilas. bo na poczatku zrozumialam ze ich w ogole do was nie przysylali..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cholerni naciągacze
no wlaśnie moj mąz nie placil bo co mu dalam na rachunki to w agencji tow. wydal. a teraz musze razami splacic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cholerni naciągacze
wagaruje, dobrze zrozumiałaś.Nie przysyłali nam żdnych rachunków, tylko ze 2 razy reklamy i tyle a teraz taka kwota...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cholerni naciągacze
idioto bawi cie podszywanie się pod kogoś? Prosze o jakąś radę co ja mam zrobić??? To troche kasy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cholerni naciągacze
jestem madra - przeciez studiuje a nie wiedzialam niestety ze za to co sie oglada trzeba placic. ale na studiach mie tego nie uczyli. chyba ich tych profesorow zaskarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cholerni naciągacze
wielbiciel___ nie wiem, dekoder był odłączony(wykupiliśmy go) a my przeszliśmy na cyfrę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cholerni naciągacze
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak miałam z tepsą
dwa lata mi rachunków nie przysyłali, mimo monitów. Więc jak mi na końcu przysłali to im napisałam, że mnie nie stać i żeby mi rozłożytli na raty po stówce. I rozłożyli. Nie narzekaj, nigdzie byś nie dostała tańszego kredytu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cholerni naciągacze
Niech ktoś nam cos doradzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cholerni naciągacze
ale dlaczego mam placić za coś z czego nie korzystałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak miałam z tepsą
dwa lata mi rachunków nie przysyłali, mimo monitów. Więc jak mi na końcu przysłali to im napisałam, że mnie nie stać i żeby mi rozłożytli na raty po stówce. I rozłożyli. Nie narzekaj, nigdzie byś nie dostała tańszego kredytu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jest istotne, czy korzystałaś z tego czy nie. Istotny jest fakt, czy usługa była doprowadzona do lokalu, czy nie :) a z pewnością była, więc zapłata się należy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba, że umowa faktycznie sama wygasa i nie ma czegoś takiego, że po czasie określonym przechodzi na \"umowę na czas nieokreślony\". To trzeba sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mialam tak z TP SA
przez dwa lata nie przychodzily rachunki,dzwonilam i mowili ze nie ma mojego numeru nawet..... dziwne prawda? po dwóch latach przyszedł rachunek do zaplaty 3,450 zł spłacam w ratach.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cholerni naciągacze
ale to się cholera w głowie nie mesci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Amant ___ jasne, że specjalnie inaczej zareagowalibyśmy wczesniej i nie płacili takiej kwoty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cholerni naciągacze
Ludzie czy na tych oszustów nie ma jakiegoś sposobu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cholerni naciągacze
coz musze zaplacic. szlag trafi futro. i zestaw eksluzywnych kosmetykow. ale ladna jestem to szybko odrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cholerni naciągacze
ja miałam ----- nie próbowałaś się gdzieś odwoływać?ja chętnie polece do radcy prawnego i opytam się co i jak...A co ja K.... Mikołaj jestem żeby takie prezenty tym naciągaczom robić?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cholerni naciągacze
kretynie idź zajmij sie lekcjami a nie wk..... tu ludzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli jesteśteraz już madra
jest! jeden i to sprawdzony! Czytać to co sie podpisuje = umowę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wielbiciel - umowa może zawierac punkt, że automatycznie przedłuża się na kolejny okres (jak w telefonii komórkowej - zawierasz na okres 2 lat, a po tym okresie umowa dalej funkcjonuje) i jeśli nie wypowiesz pisemnie, to nie wygasa. Wtedy to już umarł w butach, trza calować :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cholerni naciągacze
trafila kosa na kamien . trafil naciągacz na obciągaczkę. nie doczekanie jego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mialam tak z TP SA
odwolywalam sie i co jedyna normalna opcja to "raty";/ wolalam to niz sprawe w sądzie...... dupki z tych ludzi,przeciez to nie moja wina ze nie przysylali tych powalonych rachunków..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cholerni naciągacze
vredne---- masz rację :( WŁaśnie trzeba zrezygnować- pisemnie, dzwonię do lubego, bo on sie tym zajmował :O a ten mi mówi :nie pamietam....Nosz ku.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×