Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zawsze bylo mi dobrze samej, ale teraz juz nie jest.

Polecane posty

Gość gość

Ostatnio czuje sie bardzo bardzo samotna. Mam znajomych, wiec mam z kim sie spotykac, ale nie o to chodzi. Po prostu nie chce juz byc "singielka", ale nie wiem nawet jak kogos poznac i czy w ogole umialabym byc w zwiazku, w koncu cale zycie nikogo nie mialam. Tak tylko z siebie wyrzucam. Jesli ktos to czyta, zycze milego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisz tutaj rock.and.roll@o2.pl Samotność z czasem staje sie nie do zniesienia, wiem coś o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko ma swoje plusy i minusy, a jeśli odczuwasz teraz potrzebę bycia z kimś, to bierz się do roboty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kompletnie nie mam pojecia jak. Zawsze unikalam blizszych relacji, wiec teraz jestem taka troche kaleka w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak? Masz znajomych to duże ułatwienie, bo zawsze ktoś zna kogoś wolnego i lepiej tak poznawać niż przez portale randkowe, no ale w sumie kto co woli. I zwyczajnie bądź sobą, nie udawaj na wyrost, ani się za bardzo nie staraj, bo to spina człowieka i robi głupoty. A bycie w związku to żadna trudność, jak trafisz na własciwą osobę to łapiecie wspólny język i się nawzajem uzupełniacie, jak trafisz na niewłasciwą, to nawet nie marnuj czasu na próby/szanse i docieranie. ps. Ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tego akurat się nauczysz jeśli masz dobra wolę i potrafisz myśleć nie tylko o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25 :) Nie mam problemu z poznawaniem nowych ludzi, nawet na wlasna reke, ale czysto kolezensko. Zreszta teraz malo kogo interesuja zwizaki, mieszkam w duzym miescie i wiekszosc osob w moim wieku praktykuje tu "uklady" albo jednorazowe znajomosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam tak jak autorka postu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ja tez mam tak samo ale jestem starsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam identycznie tyle, że jestem starszy i wierz mi, im więcej lat tym ciężej, teraz masz jeszcze dużą szansę ale później nadejdzie taki moment, że Ci będzie samej źle ale już nie będziesz widziała sensu w partnerstwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×