Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pase

Zdarte obcasy

Polecane posty

Dwa lata temu kupiłam kozaki na słupku, kozaki same w sobie są ok, bo to skórzane buty, ale same obcasy strasznie są poobijane, pozdzierane od krzesła, od jazdy autem. Czy da się coś z tym zrobić? Czy szewc na to pomoże, czy może we własnym zakresie coś można pokombinować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co wiem to chyba mozna wymienić obcas, ale tez zalezy od buta chyba. Gratuluje dzidziusia i życzę spokojnego i w miarę bezbolesnego porodu!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe nie dziękuje;) No właśnie to buty z Lasockiego i chyba będzie problem z obcasem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wybierz się do szewca i on Ci powie czy będzie to w stanie zrobić. Ale nawet gdyby to zrobił to wydaje mi się że bedzie Cię to trochę kosztowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spróbuj kupic farbe do butów do skóry, poszukaj na necie niektóre dziewczyny czyms szpachluja obcasy i potem na to farba i wyglada super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nninna78
Do dobrego szewca trzeba buty oddać. W Warszawie na pewno zakład szewski SneakersSpa daje butom drugie życie. Na ich stronie macie info http://sneakersspa.pl . Szczególnie do galerii polecam sobie zajrzeć :) Tam są takie granatowe szpilki ze zdartymi obcasami. "Po" wyglądają rewelacyjnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×