Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zjadłam dzisiaj jajka na śniadanie i pierdziałam

Polecane posty

Gość gość

zjadłam 3 jaja na twardo,po pracy poszłam na zakupy do reala i tam pierdziałam ile wlezie,wiecie jakie są pojajeczne bąki :D ludzie sie rozglądali naokoło ,jedna pani mówi do mnie przy mięsie że coś tu chyba zepsute bo śmierdzi ,ja przytakuje i zatykam nos. Nikt by nie zgadł że to ja bo elegancka kobieta ,po 30,ludzie patrzyli na jakis obdartusów a ja miałam ubaw. wiem świńskie to ale mnie rozbawiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha dobre :D Miło słyszeć, że są ludzie po 30-tce, których śmieszą takie rzeczy jak bąki z tyłka :P Po jajach to nieźle musiało dawać czadu :classic_cool: :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trucicielka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i kto by pomyślał że kobieta tak może smrodzić :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to kobiety też pierdzą? 😭:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jacyś amerykańscy badacze kiedyś stwierdzili, że pierdy kobiet są bardziej skoncentrowane od męskich pod wzgledem cuchnących skłądników, więc istnieje szansa że nawet ich pierdy bardziej wykrzywiają nos :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak na głos??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jutro taki numer powtórzę w pracy, ma byc jakieś wazne zebranie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego wyolbrzymiasz i potęgujesz coś co wcale nie musi takie być? To nie kwestia jajek tylko twojego układu pokarmowego i innych rzeczy, sam często jem jajka i w życiu nie zdołałbym wprawić swoimi gazami w osłupienie sąsiednich istot, z powodu niedostatecznej i zbyt ulotnej mocy tejże substancji ale widać każdy ma inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Racja. Każdy inaczej reaguje na różne jedzenie. Niektórzy mogą jeść jajca dzień w dzień na przemian z kapuchą i nic! Puszczą krótkiego bezgłośnego bączka, którego nie czuć. :D A niektórym wystarczy, że zjedzą kanapeczkę z serem albo zjedzą jedno jajko lub niektórzy obojętnie co zjedzą i sieją spustoszenie w pomieszczeniach zamkniętych tworząc komory gazowe :P Autorka jest pewnie w tej drugiej grupie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oo fuuj współczuję zatrutego powietrza otoczeniu!!! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odważna jesteś autorko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
strasznie infantylni są ludzie, których śmieszą pierdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
być może... ale przynajmniej mają KUPE śmiechu i dzięki temu dłużej żyją :P Statystycznie każdy człowiek puszcza 15-20 bąków na dobę. A minuta śmiechu przedłuża życie o jakieś 10 minut. Także sobie policz ile dłużej zachowają młodość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Winon
wiem o co biega i rozumiem panią Prezes , gdy po walnym zebraniu mówi wprost do sekretarki , pani Klaudio , proszę otworzyć wszystkie okna w sali , klimatyzacja już nie daje rady a tu w czasie konferencji naszej tak nasmrodzili , że trzeba salę wywietrzyć , tak pani Klaudio , dziękuję za otwarcie okien, i zapach kawy jest normalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×