Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Znalazłem sobie psychologa za 40 zł

Polecane posty

Gość gość

Znalazłem sobie psychologa za 40 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha tylko uważaj żeby nie zamienił Cię w żabę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miejsc nie mają kij tam idę dziś do pracy p*****le

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ola boga! ile bocianów się zleci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tak naprawdę, może to być dobry specjalista (warto w sumie pójść i wyczuć go) a jego usługi to takie akcje pro bono.. dla zdrachanych i umęczonych psychik Polaków, którzy leczyli się kiedyś u spowiedzi, a że teraz to już nie modne to potrzebują analizy z innej strony (i tak jest naprawdę) ale społeczeństwa nie stać na wizytę od 100/200 zł za h.. Każdy potrzebuje się wygadać i to jest zupełnie normalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam 100 za wizytę tu Stowe za psychiatre bo to nie udacznicy gadałem z dziewczyną to jej leki strasznie pomogły ale gdzie ja trafię kompetentnego lekarza a mam rodzinę jaka mam , szukam dalej , dam i tysiąc za miesiąc dobrej terapii i leki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecierpie to jak każdy dzień eh może bd lepiej za tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co wiem, te leki (psychotropy) to nic dobrego, nie leczą tylko oszukują umysł kreując sztuczne poczucie szczęścia..(narkotyzują organizm) już w czasie przyjmowania ich działanie osłabia się, a dramat następuje po odstawieniu i brutalnym zetknięciu się z rzeczywistością.. widziałam dokument o osobie, ktora przerywając terapię psychotropową popadła w depresyjną otchłań co pchnęło ją do samobójstwa.. Także te leki to jedno wielkie niebezpieczeństwo. Jestem za naturalnymi metodami leczenia miłością, wspólnym rozwijaniem pasji, rozmowami w grupie, inicjowaniem i realizowaniem różnych planów i rozrywek, delektowaniem się przyjemnościami dla ducha i ciała, muzyka,masaże, wspólne gotowanie, sport.. psycholog potrzebny byłby tylko do tego, by ludzi "chorych" przekonać do działania, najlepiej taki, ktory ma talent komika i potrafi rozśmieszać tłumy..:) W depresji trzeba leczyć ducha, nie ciało. Moim zdaniem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź do szczerej spowiedzi. Nawet co tydzień a jeśli potrzebujesz to i nawet częściej. Zamiast szukać psychologa/psychiatrę zapisz się do jakiejś grupki modlitewnej przy kościele. Tam znajdziesz radość życia i spokój serca. Korzystaj koniecznie często z Komunii św. To jest główny klucz do celu przyjacielu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to nawet tego leczyć nie mogę z tymi nieudacznikami NFZ kuleje a oni powinni być rozliczani z wyników na koniec opinia kto chujo wy wyjazd , bez tego ciężko mi żyć każdy dzień to koszmar był dzień ze nawet wstawać mi się nie chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A byłeś u egzorcysty ? Rozmawiałeś z jakimś dobrym księdzem o swojej sytuacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem s********j chuje widać ze ma pan bardzo duże problemy emocjpnalne bardzo bardzo psychoterapia, a gdzie k***a jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piero. Ole to wszystko wezmę ciutke kwetaplexu na uspokojenie jak spotkam ta suke co mnie na łyso obciela na pluje jej na twarz , idę po kwetaplex ciutke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×