Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
BlackNice

Zniechęcenie, znużenie, osłabienie, zmęczenie... CFS

Polecane posty

Hey Nie będę owijać w bawełnę, przejdę od razu do konkretów: Odkąd poszłam do szkoły średniej - L.O. nic mi się nie chce, tzn. nie mam na nic ochoty, mam problemy z koncentracją na lekcjach, duchowo jestem nieobecna, czasami to pół dnia przeziewam.. masakra.. staram się spać 8 godzin, ale zanim zasnę minie godzina, jeszcze w nocy się obudzę.. a rano mam problemy ze wstaniem... Żyję też w stresie... - w domu, w szkole.. Głowa czasami mnie boli bez przyczyny, nawet kilka dni, mięśnie mnie bolą czasami.. Odkąd chodzę do liceum moje wyniki w nauce znacznie spadły... w gimnazjum było zupełnie inaczej, radziłam sobie ze wszystkim i byłam usatysfakcjonowana ocenami, byłam jedną z najlepszych uczennic, w liceum odwrotnie... Może ktoś też tak ma? 1. Czy to świadczy o jakiejś chorobie? Czy to może jesienna aura tak wpływa na niektórych? 2. Co polecacie aby w jakiś sposób zniwelować objawy zmęczenia? (Nawet jeśli nic nie robię, to i tak jestem zmęczona - wiem, że to dziwnie brzmi, ale mam już tego dość, ciężko jest mi się zmusić do nauki lub czegokolwiek, w moim wieku powinnam tryskać energią, a jest zupełnie inaczej..) 3. Jak myślicie może to być Zespół przewlekłego zmęczenia? Zespół przewlekłego zmęczenia i wypalenie się ma wpływ na kognitywne, emocjonalne, zachowanie i funkcjonowanie fizyczne. Powszechne symptomy: * emocjonalne wypalenie + * brak empatii wobec innych * niskie możliwości operatywne + * wypalenie się + * brak energii + * irytacja + * luki pamięci, głównie dotyczące pamięci krótkiej + * brak koncentracji + * niepokój + * kiepski nastrój + * niska potrzeba seksualna + * śpiączka * napięcie nerwowe + * katar żołądka * ból głowy + * cierpienie (zaznaczone plusem \" + \" to są objawy jakie ja mam.. hmm zgadzało by się w sumie.. ) No to nic.. zapraszam do dyskusji/udzielenia odpowiedzi, pozdrawiam i życzę miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×