Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mklmlk

Życie bez pieniedzy jest cholernie smutne.

Polecane posty

Gość mklmlk

Ile % Polakow stac na to, aby spedzuc 3 dni w Paryzu w hotelu 4 gwiazdkowym za 200 euro za dobe? aby stolowac sie w najlepszych restauracjach w rzymie, aby poleciec sobie nowego yorku na weekend zakupowy, no ile %?:O Zycie bez kasy jest beznadziejne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donata00
ja należę do biedaków ale może kurwa jutro mi się poszczęści i wygram w totka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cipppaaaa
NIE POPADAJ W KOMPLEKSY; nawet tych co stac nie wydali by 200eu za 4 gwiazdki wparyzu:-P CIESZ SIE ZYCIEM ZE ZDROWY JESTES AKSA SAMA SIE ZNAJDZIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brrr...
ja osobiscie mysle ze sama sie nieznajdzie :PP do roboty !! a nie tylko narzekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja wydaje i zwiedzam
jezdze , latam trzy razy do roku i zawsze gdzie inndziej. Kocham podroze i luxus.Stac mnie na wiele i kozystam z tego, nie cierpie biedy i ograniczen. Co bedzie potem, nie wiem, dopuki jest super, kozystam i mi sie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwestia jest tego typu ,zejest wielu ludzi ktorzy kase maja za nic tzn za bycie zona bogatego typa lub jego corka... takich nie szanuje....pasozyty...i sa tacy ktorzy ciezka praca cos osiagneli...i to co teraz maja im sie slusznie nalezy...najlepiej siedziec na dooopie i jeczec ze fajnie byloby miec dom w Malibu nic w ta strone nie robiac... co do korzystania z zycia - tez uwazam ze nalezy zamiast ciagle chomikowac korzystac tu i teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja wydaje i zwiedzam
Pracuje i mam, dobrze prosperuje i jak mam ochote to swierze miesko sponsoruje, tak dlugo jak mi to pasuje. Znudzi sie to je zmieniam. Gustuje w rasowych , a jak dlugo bede "tak dobrze "prosperowac, nie wiem. Odkladm na potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona Krak
ale bzdury piszecie jak kogos nie stać to się nie udziela,bogaci jeżdżą na wycieczki itd a biedni niestety takie jest życie w PL,lepiej jest za granicą gdziekolwiek indziej byle z dala stąd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestes sponsorka? wspolczuje :Pmasz kase ale facetow musisz "kupowac" - zal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale "ten,ta"co wydaje i zwiedza prawdopodobnie o tym nie wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja wydaje i zwiedzam
Pieniadze daja mozliwosci i odpowiedni poziom zycia.Kiedys bylam biedna, normalna i nie chce wiecej. Jest moment kiedy sie duzo ma, traci sie kontrole nad przyjaznia z inymi. Zadaje sobie pytanie czy ci ludzie mnie lubia , czy moje pieniadze. Sama nie wiem czy ma przyjaciol, czy pijawki. Fakt zyja na moj koszt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam wszystkiego noxi . i jeszcze jedno... odp....ol sie mala bo juz mnie to meczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaaaaaaaaaaaaczek
fakt, lepiej byc pieknym,mlodym,madrym i bogatym niz starym,biednym,glupim i brzydkim :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem zbyt bogaci ludzie nie szanują innych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja wydaje i zwiedzam
Malo wiecie o zyciu. Uroda i piekno, tez mozna kupic. Mozna wiele zrobic. Jak masz pecha zdrowia nie kupisz, ale pozatym wszystko. Na urode nie nazekam, a i tak ja "poprawilam". Zeby dojsc do pieniedzy, trzeba byc ladnym, zdyscyplinowanym i kreatywnym. Za darmo nie ma nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja wydaje i zwiedzam
Wiem, i zadaje sobie to pytanie ciagle , czy mnie lubia, czy moje bobra.Ostatnio moje ciasteczko do mnie powiedzialo, wszyscy za mny dzownia, czy oni mnie tak lubia, czy dlatego ze ty wszystko placisz ??? Smialam sie do lez , powiedzialam mu , przykro mi ale masz ten sam problem co ja !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brrr...
poza tym zycie bez $$ nie musi byc wcale nudne tylko nudni ludzie sie nudza.. i tyle ... wiadomo ze z hajsem jest wiecej mozliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skad ja to znam!!!
ale glupia jestes haha moze i bogata ale jakby troche ograniczona :D to przeciez jasne ze spotykaja sie z Toba bo masz pieniadze :D Stawiasz wszystkim to Cie lubia :D "idziemy z XYZ na balety za tydzien? ona zawsze stawia, wez zadzwon do niej i zapytaj" :D:D tak sobie pewnie mowia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja wydaje i zwiedzam
To nie calkiem tak. Za duzo mam zeby sie bawic w male rachunki. Przebywaja u mnie , mam posiadlosci na wyspach kanaryjskich. Ciesze sie z tych odwiedzin, i jestem otoczona ludzmi, ktorz mnie "bardzo lubia", nie o to chodzi, ale moje male biedne szczescie, ma nagle ten sam problem. Ja sie zastanawialam, czy on mnie lubi, czy tylko moje pieniadze. A on ma nagle problem czy jego znajomi go lubia, czy tylko dlatego "nas" odwiedzaja, bo maja basen, morze , jedzenie za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skad ja to znam!!!
niestety kolezanko ale ludzie sa jebanymi hedonistami i materialistami (wiekszosc oczywiscie, lecz nie generalizuje ;) ) i obawiam sie ze Trzymaja sie Ciebie bo im sie to po prostu oplaca, mama noclegi w ekstra chacie, jedzenie, to takie troche "pasozytcznie" z ich strony, mysle ze niestety sa w powodów wyzej wymienionych Twoimi "dobrymi znajomymi" choc mam nadzieje ze sie myle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja wydaje i zwiedzam
No dobra , ja sie do tego przyzwyczailam. Moge powiedziec ze sa uczynni i oddani, bo jak laduje w de, zawsze mnie odbieraja z lotniska i.t.p. Ale smiac mi sie chce, ze moj utrzymanek ma teraz ten problem. Ta jego mina i to zdziwienie , nagle wszcy sobie o nim przypomnieli. Zmarszctzyl brwi i mnie pytal: jak ja to widze. Smialam sie jak wariat, ja sie zastanawialam, czy on mnie lubi ,a nagle on ma ten sam problem. I ta jego slodka zdziwiona minka. Mysle ze mam w nim przyjaciela, teraz rozumi co ja czuje i jak cierpie. Bo mu powiedzialam, ze ja zadaje sobie pytanie, czy on jest zemna bezinteresownie...., a teraz on ma ten sam problem. Mowilam mu ze mi przykro, ze nie chcialam zeby go to spotkalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bez pieniedzy to
nie zycie, tylko wegetacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jastarnina
A skad te pieniadze brac, jak nawet o prace ciezko !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bez pieniedzy z rodzina
mozna byc tez szczesliwym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×