Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Żydowska agentura nosi pejsbuka

Polecane posty

Gość gość

Jeżeli zostanie dokonane przestępstwo - to polska polisja nie zgarnie nadawcy - gdyż pejsbuk jest żydoamerykański i nie udostępni danych - nochyba, że po jakiej prośbie, ale wątpię, żeby chciało im się odpisywać dla polskiej polisji. Poza tym oni już wiedzą które polki są ładne i zabiją wam mężów jak tutaj przyjadą, żeby je przejąć. tylko idiotki i dioci z polski mają pejsbuka -MYŚLCIE KU. W A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aveź idź sobie juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale muszę przyznać że memy latają tam zahebiste ;) Jestem osobistą fanką Ruchu Wypiertolenia Ryszarda Petru do Rumunii :D Na temat Kaczyńskiego, Tuska, itd. wszelakie info demospołeczne, o przesuwaniu się granic Izraela przykładowo i stopniowej, wyciszonej aneksji Palestyny i wiele, wiele tym podobnych rzeczy i wiadomości. Fb to naprawdę dobre źródło informacji, w obie strony. To czy ktoś jest ładny i śliczny to najmniej ważna sprawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie, coś mi nie pasowało.. Kwaśniewskiego miało być. Choć i tamtego też pewnie nie omija.:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę, że jednak nie masz racji bo jakież jest twoje bezpieczeństwo, jeżeli jesteś ładna? przyjdą i cięwemzą na oczach męża, żadna polska policja cię nie uratuje. ładność jest ważna bardzo ważna - mogą to zrobić kiedy chcą, dlatego już nie przecinkuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest Prawda,na mnie tez poluja.niech ludzie otworza oczy.to sa sutenerzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślcie ku.wa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×