Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

10 latek i nagle DUŻE problemy z zasypianiem... Co jest?

Polecane posty

Gość gość

To taki okres czy jak? Nie może zasnąć. Boi się? Przychodzi, wymyśla... a to, że mu nie dobrze, a głodny, a pić, a soku, a to, a tamto... Pyta czy może zasnąć u mnie i jak się zgadzam to odrazu zasypia,a u siebie trwa to i trwa. Dziwnie się zachowuje. Trwa to już że 3mce. Ma pokój z bratem więc to chyba nie strach. Brat 2lata młodszy. Zasypia pierwszy. Dużo z synem rozmawiam. Wygląda a to, że wszystko u niego w porządku hmmm??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za duzo gier, tv, negatywne emocje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krewetka12345
Widocznie czegoś się boi. Mógł coś obejrzeć w internecie albo koledzy w szkole mu coś naopowiadali lub pokazali jakiś film / horror. To, że ma pokój z bratem nie sprawi, że nie musi się bać. W końcu to młodszy brat więc go nie obroni przed potworami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś pewnie obejrzał, tylko dziwne, że to już trzy miesiące trwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pozwalaj na telefon, komputer, internet na godzinę przed snem - minimum godzinę. niech poczyta przed snem - mojemu 11-latkowi to pomaga. ale tez tak ma że nie może zasnąć ,wierci się, jęczy, biega pic itd. czasem zasypia w kwadrans, czasem półtorej godizny po zgaszeniu światła. zależy. kładzie się zwykle o 21. czasem nieco poźniej. w sobotę może posiedzieć do 22:30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie to samo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×