Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

Gość 30 tolatka

Dziewczyny która z was ma 30 parę lat i stara sie o dzidziusia jak wam idę te starania Może jestśmy już za stare na dzieci ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie kurde stare! Ja mam 35 lat i półrocznego syncia i 14 letnią córke i fajnie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30 tolatka
masz już odchowane dziecko 14 lat więc pierwsze miałaś mając 21 a nie 30 pare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nie pisałaś, że to ma być pierwsze, tylko pytałaś czy nie jesteś za stara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Ja mam 31 lat i od trzech miesiecy staramy sie o dzidziusia... własnie dostałam okres wiec tym razem nic z tego, ale nie poddajemy się... JESTEM PEŁNA OBAW CZY JUZ NIE ZAPOŻNO I CZY WSZYSTKO BEDZIE OK Z MALEŃSTWEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kika76
Ja koncze w marcu 30. staramy sie o dzidzie pol roku. Wczoraj bylam u lekarza. spodziewalam sie skierowania na jakies badania. A tu nic. Tylko starac sie dalej.Jeszcze mam niby czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 31roczek
Dopisuje sie do tematu. W tym roku bede miala 31 latek i staramy sie z mezusiem o pierwsze dzieciatko . Tez zastanawiam sie czasami czy nie jestem juz stara ale wczesniej nie mialam warunkow na starania. Dziewczyny dopisujcie sie i fajnie ze powstal taki topik.Dopisuje go do obserwowanych. Piszcie dziewczyny. A ten topik o ktorym wspomina s1a1a1a podczytuje ale nigdy nic nie pisalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alluska
A ja mam 32 lata i dopiero za kilka miesiecy zacznę sie starac o pierwszą dzidzię, jakoś nie bylam psychicznie wczesniej gotowa na dziecko jestem pozytywnie nastawiona, co komu pisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale nie jesteście za stare. Ja urodziam dziecko w wieku lat 32 i wszystko było w porządku. Miałam troche problemów w trakcie ciąży, ale urodziłam w terminie, a poród przebiegł szybko i nieźle. Moja znajoma z pracy urodziła pierwsze dziecko w wieku 42 lat. Długo nie mogła zajść w ciążę, więc już się pogodziła z tym. A tu nagle - proszę. Przez całą ciążę chodziła do pracy, dziecko urodziło się w terminie i zdrowiutkie. Więc się nie przejmujcie i powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tośka z Wawy
Witajcie Dziewczyny!!! Ja równiez dopisuje sie do tego topiku. Mam już jedną dzidzie, którą urodziłam w wieku 29 lat a teraz od 3 miesięcy staram się o drugą jak na razie z marnym skutkiem.Mam 32 lata i torchę się boje czy w ogóle uda mi sie zajść w ciążę Bardzo chciałabym mieć 2 dzieci! W tym miesiącu kupiłam nawet testy owulacyjne na allegro ale albo ja nie umię ich odczytywać albo?????????? nie wem kreski na pewno nie są jednakowe Trochę się podłamałam tym faktem. Może któraś z Was równiez stosowała takie testy i co robicie aby udalo sie zajść w ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kika76
Ja stosowalam takie testy i pomimo iz pojawialy sie na nlch 2 kreski oznaczajace zblizajaca sie owulacje i przytulanka w te dni byly, nie udalo nam sie zjasc. Rozmawialam o tym z lekarzem ktory mnie uswiadomil ze udana owulacja to jeszcze nie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chciałam mieć dzieci na wiosnę, bo to już ciepło i fajnie i nie trzeba w upały z brzuchem chodzić.No więć w te dni co należy pracowaliśmy nad tym ciężko i udało się. I to od razu. Ale mąż mnie straszy że jak dwójka zaplanowana to pewnie z trzecim wpadniemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamimiaa
Chę sie do was dołaćzyć staram się od 3 miesięcy mam 31 lat i mieszkam w Krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tośka! Pewno, że ci się uda przecież jedną dzidzię już masz to dlaczego byśmiała nie mieć drugiej? Weź się porządnie do roboty i zobaczysz że się uda przecież młoda laska jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby bardzo bym chciała Działam nadal twardo jak zobacze dwie krechy ale to bopiero około 11 lutego to sie odezwe wydaje mi sie, że teraz jest ten odpowiedni czas na miziu miziu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Mam 31 lat i od 4 miesięcy staramy się z mezem o dziecko! Na razie nic z tego. Trochę mnie denerwuje to oczekiwanie i kolejne rozczarowania, ale jak już pisalyście podobno w naszym wieku trzeba min. rok starań. Ale jak tu być cierpliwym kiedy kolezanki wokól od pierwszego miesiąca są w ciązy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co aż rok mam czekać aż zajdę w ciążę o rany!!! Moja mała w maju skończy trzy lata i jak nie pojawi sie rodzeństwo z którym sie bedzie mogła bawić to nas zamęczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki kurde rok! mi poszło od jednego strzału, a nie jestem jakimś fenomenem! tobie może też w każdej chwili się udać! Tylko pracować nad tym dziewczynki, pracować do utraty sił!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tinkka
Dziewczyny jak to czytam to martwie o Wasz stan psychiczny a nie fizyczny Jak mozna powiedziec ,ze osoba w wieku 30/35 lat jest za stara na macierzyństwo Rany dziewczyny to jeszcze nie czas na oglądanie sie za trumną tylko czas na rodzenie dzieci Ja swoją córkę urodziłam w wieku 35 lat i jest cała z zdrowa a lekarz nie robił mi żadnych badań prenatalnych ani sie nie rozczulał Urodziłam i zaszłam normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Nie chodzilo mi o to że musicie czekać rok, ale po roku nieudanych prób podobno należy zacząć robić badania czy wszystko jest ok. No wlaśnie Rafinka mialaś szczęście że od razu, ale niestety nie wszystkim tak wychodzi. Mi jakoś nie za bardzo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Ja w tym roku skocze 34 latka i tez staram się o dzidzię:) Startam sie od 4 miesięcy ,ale mam monitorowane cykle:) Ja \"siedze \' na topiku \"Czy są wśród Was kobietki...\" jest tam bardzo miło i mozna się bardzo duzo dowiedzieć od dziewczyn ktore sie dluzej starają:) będę do Was zaglądać:) aaa ja test robię w niedzielę:) pozdrawiam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×