Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcelinaaaa

5 dni po terminie

Polecane posty

Gość Marcelinaaaa

Witajcie, jestem w pierwszej ciąży aktualnie jej końcówce, bo moja mała już 5 dzień po terminie już siedzi w brzuszku i zaczynam być przez to bardzo zniecierpliwiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i nic nie poradzisz. Musisz czekać albo sami się zacznie albo wywołają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość dzieci się nie rodzą w terminie. Idź do gina jak się martwisz :) uspokoi Cię to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka urodziła się 9 dni po terminie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolaFasola
Mój syn urodził się12 dni po terminie. Do tego musieli mi wywołać poród bo jemu w brzuchu było dobrze :P Nie stresuj się, kiedyś musi wyjść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz mówić do dziecka, że już czas i czekasz na nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie: Pierwsza ciąża - syn - 6 dni PO terminie. Druga ciąża - córka - 27 dni PRZED terminem. Na wypisach obie ciąże oznaczone jako donoszone i oboje dzieci dostało po 10 pkt Apgara. Wagowo między dziećmi był 1 kg różnicy (syn: 3850g, córka 2800g).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelinaaaa
Czyli po prostu jestem dobra brzuchatka, bo mała się tam dobrze czuje :) Tylko pozostaje mi strzelać laserem z oczu do osób, które co chwile mnie pytają czy urodziłam albo po prostu wyrzucić telefon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ignoruj :) tak to przynajmniej jak urodzisz będziesz miała spokój. Pytają bo chcą wpaść jak już będzie a znając życie nie będziesz chciała za bardzo z początku... W zależności od kogoś właśnie są wiadomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w maju urodzilam syna w 8 dobie po terminie. Porod wywolywany dwa dni, maly nie chcial wyjsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wiecie, że dzieci z wywoływanych porodów mogą mieć w życiu trudności z podejmowaniem decyzji? Bo już na starcie ktoś za nie decydował. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Córka tydzień po terminie. Poród wywoływany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja urodziłam 6 tygodni temu, młodego przenosiłam równo tydzień. To tez moja pierwsza ciąża była. Położna powiedziała ze główne przyczyny przenoszenia to bycie pierworódką, urodzenie chłopca (ponoć chłopcy są częściej przenoszeni) i otyłość. Jeśli nie przenosisz dłużej niż 2 tygodnie nic się nie stanie zapewniam. Pozdrawiam ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otylosc? Ja przed ciaza przy wzroscie 170cm wazylam 51kg a w ciazy tylam proporcjonalnie. I przenosilam ponad tydzien synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisze tylko co mi powiedziała położna. Ja cała ciąże tyłam w normie, a przy końcówce bardzo przytyłam ale i po porodzie sporo schudłam bo zatrzymywałam wodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×