Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Aborcja czy życie ..?

Polecane posty

Gość gość

Witam wszystkich Na początku prosiłbym o dobre rady nie krytykę . Jestem chłopakiem bo moja dziewczyna nie odważyłaby się tutaj pisać . Mam 20 lat dziewczyna ma 16 , dzisiaj dowiedzieliśmy się że jest w ciąży . Zrobiliśmy dwa testy ciążowe obydwa wskazały pozytywny wynik . I co nagorsze myśli w życiu , trudne decyzje , wszystko nieplanowane . Wiem każdy powie masz na tyle lat wiesz co to antykoncepcja gdybyś myślał tak by nie było ... Ale człowiek jest człowiekiem . Teraz do rzeczy dziewczyna jest dobra uczennicą , mógłbym powiedzieć najlepsza z liceum chcę skończyć studia zrobić karierę być lekarzem ja mam zwykła pracę za średnią krajową . I jak w temacie dręczy nas pytanie tabletki wczesno poronne czy życie ... Ona ma takich rodziców że by ją z domu wyrzucili pytała co by było jak by tak było .. moi rodzice zawiele by nie pomogli są w starszym wieku bezrobotni .. zawsze byłem zdania nie aborcji , ale teraz tego chcemy tylko czy powinniśmy ?? Z dzieckiem nie poradzilibyśmy sobie tym bardziej ona mogła by zapomnieć o studiach o karierze żadnej pomocy nie mamy , jeśli chodzi o oddanie dziecka do adopcji nie ma szans , ja nie umiał bym go oddać gdyby żyło ona też .. ale z nim żadnej przyszłości by nie miała o której mowa aj marzy i dobrze wiem że by to spełniła ona za wszelką cenę też nie chce z tego rezygnować .. Co o tym myślicie prosiłbym o szczere odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli to nie jest prowo (a mam takie podejrzenia) to URODZIĆ a potem się zacznie wszystko układać. Społeczeństwo jest nastawione na pomoc osobom z dziećmi, na pewno nie zginiecie, a dziadkowie jak zobaczą wnuka to oszaleją z miłości. Będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urodzić i wszystko zacznie się układać, tak, bo dziecko urodzi się z czarroziejska różdżka, machanie trzy razy i będzie dobrze, będzie kasa, będzie kąt do mieszkania. Społeczeństwo to bardziej jest nastawione na utopienie w łyżce wody niż na pomoc biednym rodzicom. Chyba, że nie mieszkacie w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tak tak buahahahahaha ojej ty jestes chlopakiem a twoja dziewczyna boi sie pisac , dlatego czy bidaku o 4 rano piszesz buahahahaha Gimbusiaro! Dzisiaj do szkoly pewnie zaspalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×