Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Akcja gwiazda 2018 na pomocne emamy

Polecane posty

Gość gość

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem i zgłoszenia dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akcja gwiazdka ma na celu wspomoc rodziny z dziećmi. Darczyńca wybiera potrzebujące dziecko, prezentując mu paczkę na gwiazdke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No bez przesady, to dalej działa w dobie 500+?? Rodzice teraz mają świadczenia wiec stać ich na prezenty. Jeszcze wigilie mamy sponsorować ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wszyscy dostają 500+. Jest tu np temat wdowy która ma 1800zl netto dochodu na siebie i dziecko i jej się 500plus nie należy. Mi zresztą też nie, bo oboje z mężem pracujemy :( a kokosowe wcale nie mamy, bo chcąc zajmować się dzieckiem mąż zrezygnował z pracy w korporacji na rzecz administracji gdzie zarabia raptem 2500 netto, ja pracuje w sądzie i mam 2300 netto... Także nie każdy ma 500plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale dochód przy jednym dziecku prawie 5 tys to tez nie jest Malo. Jesli jeszcze,macie mieszkanie bez kredytu, to naprawde nieźle. Ta osoba wyżej nie pisala o takich rodzinach jak twoja:O także twój komentarz nie ma sensu troche. Jedynie co do tej wdowy sie zgodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy mieszkanie, z kredytem. Myślisz że 5 tys na 3 osoby to dużo? Ja uważam że nie ma szału, ale dobro dziecka było ważniejsze od pieniędzy. 1000zl idzie na ratę, 1000zl na oplaty, 300zl zajęcia dodatkowe, 2000 zł jedzenie i chemia. Zostaje 700zl na to żeby raz w miesiącu gdzieś wyskoczyć, czy choć kilka groszy odłożyć, albo kupić ciuchy czy buty- w tym miesiącu założyliśmy dziecku aparat-koszt 550zl, wizyta u ortodonta 50zl i miał wycieczkę szkolną. I nie dołożyliśmy nawet złotówki. Dodatkowo powinniśmy iść do mechanika, czeka nas drobna naprawa auta-300zl, przesunelismy to na następny miesiąc, bo w tym po prostu zabraknie na to kasy, a w grudniu będą święta, Mikołajki w szkole. Ciężko będzie. O wyjściu na sylwestra możemy zapomnieć bo nie stać nas żeby za jedną noc zapłacić 300-400zl. Także sorry ale uczciwie pracujemy a musimy wybierać czy aparat dziecka czy naprawa auta, twoim zdaniem to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz tyle kasy na dzieci daja a one dalej #DEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i normalne nie jest Ale są rodziny w gorszej sytuacji. U mnie jest podobna sytuacja jak u Pani, tzn mamy oszczędności, ale wolimy ich nie ruszać, są na czarną godzinę więc jak zabraknie wypłaty, to odkładamy naprawy, zakupy na kolejny miesiąc. Ta zrzutka ma na celu pomoc samotnym rodzicom, którzy mają marne wypłaty i nie otrzymują pomocy z mopsow i gopsow, bo przekraczają próg. Chyba się Pani ze mną zgodzi, że łatwiej wyzywic 3 osobową rodzinę za 5000 zł z kredytem niż 2 osobową za 1800 zł. Oczywiście, że Pani nie ma milionów, ale może sobie Pani pozwolić na więcej niż samotny rodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość 20:00 No ile kasy dostaje na moje dziecko? Bo powiedz ile? Młody generalnie nie choruje, na opiece na niego byłam 2 słownie dwa razy. Syn ma 9 lat, miałam 5 miesięcy płatnego macierzyńskiego , potem urlop wypoczynkowy i 2 lata BEZPLATNEGO wychowawczego. Pracuje od 14 lat, maz od 20! Od państwa do tej pory dostałam 1000zl becikowego i 300 zł na wyprawkę w tym roku. To faktycznie tyyyyyle dostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja nie startuje w tej akcji, a mój komentarz był skierowany do osoby z 14:51. Która była zdziwiona ze w dobie 500plus coś się jeszcze organizuje. 500plus to łapówka za głosy dla patologii która w życiu się praca nie skalala, a nie wsparcie dla rodzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Życie za kase podatnikow, oplaty mops, mieszkanie miasto, wyprawki szkolne podatnicy, bank zywnosci, akcje gwiazdki dla bachorow z paczkami na wigilie, szlachetna paczka no zyc nie umierac. Roooooochac sie i dzieci rodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:53 zawsze mozecie zamienic cieple posadki w budzetowce na cos innego, bardziej dochodowego. Albo podjac sie pracy dodatkowej, skoro pracujecie od poniedzialku do piatku od 7 do 15, a weekendziki, wszelkie swieta zawsze wolne:) albo np. zalozyc wlasna firme i zapierdzielac po kilkanascie godzin na dobe, ale za to jaki zysk. Moj maz zarabia tyle co wy oboje, nawet wiecej, ale nigdy nie ma weekendow wolnych, swiat tez niekoniecznie, pracuje wrecz do godzin porannych, w halasie, srednio ma jeden dzien wolny w tygodniu tylko. Zamienilabys sie? Tez moglby narzekac, ale on takich siedzacych na stolkach w urzedach zbytnio nie powaza, kiedy siedza sobie i narzekaja, ze maja tak malutko. To ruszcie d**y do zajec dodatkowych po pracy i w sobote i wpadnie troche kasy:) i ja tez mam jedynaka i niczego nie dostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:18 Ty to raczej w ogóle nie pracujesz tylko zerujesz na mężu. Idź popracować w sądzie. Takie lalunie jak Ty rezygnują po 3-4 godzinach, bo praca sekretarza sądowego to nie jest miła państwowa posadka. Pracujemy za nędzne pieniądze, jesteśmy mistrzami organizacji, bo jeden człowiek wykonuje pracę która powinny robić co najmniej 2 osoby. I nie pracujemy od 7-15, nawet nie od 8-16 i nie wszystkie weekendy mamy wolne. Co więcej w tym roku gdy Ty będziesz odpoczywać 25 i 26 grudnia ja pewnie będę w pracy. Także sorry Cię bardzo ale gucio wiesz. Praca w administracji to nie ciepła posadka, to praca dla ludzi z pasją i zaangażowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty z 21:21 to se narob tych dzieci i korzystaj. Kto Ci broni? AAAA juz wiem. Takiej szkarady nikt kijem nie tknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem z dzieckiem w domu, a jak skończy 2,5 idzie do przedszkola, a ja do pracy. 25 i 26.12 będziesz w pracy? Na pewno:) nic nie zrozumialas z mojego wpisu widzę. Dalam Ci tylko przykład, ze zawsze możesz poprawić swoja sytuacje, skoro ci zle:) a lalunia to moze ty jesteś, w końcu praca w sadzie to taki prestiż. Nie, nie zeruje na nikim, tylko jestem z małym jeszcze dzieckiem w domu:) skoro ci zal d**e ściska to zamień swojego golodupca na milionera laluniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:30 odezwala sie królica rozplodowa za 500+ na bękarty. Takich jak ty nikt kijem by nie tknal procz twojego zapylacza spermowego. Suko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:30 gdyby nie 500+ to bylabys żebraczką i żebrala o ciuchy i żarcie dla bachorów!! Dla takich jak Ty to tylko wysrywac dzieci na świat i tylko DAJ DAJ bo ja mam dzieci ja bidna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca w administracji to praca dla ludzi z pasja i zaangażowaniem:D to marnie placa za ta wasza pasje i zaangażowanie:D powtarzam - weźcie cos dodatkowego, to tysiak wpadnie na rate kredytu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:35 Pewnie będę bo w sądach są dyżury aresztowe. Nic mi nie ściska, bo byłam ze swoim dzieckiem do 3rz w domu ale mąż nawet pracując w korpo nie musiał tyrac na mnie 7 dni w tygodniu. Nie mam Ci czego zazdrościć a swoją pracę lubię. Tylko wkurzaja mnie pustaki co w życiu nic dla innych nie zrobiły a oceniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i jeszcze do tej, co sie tak pasjonuje i angazuje wraz z mezem ta swoja super prace w administracji - mamy tez w perspektywie calkiem ciekawy biznes wraz z mezem:) a ty dalej bedziesz sie angazowac i ekscytowac za te grosze laluniu:) Bez odbioru, bo mecza mnie dyskusje z takimi ludzmi jak ty. Nawet nie czytam twoich wypocin, bo mi sie nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zreszta, kobieta, ktora pisze innej, ze ta zeruje na mezu, bo moze spokojnie spedzic pierwsze lata dziecka razem z nim w domu, to zwykla zazdrosna larwa. Moj maz jest zaradny, ma klase i naturalne jest dla niego, ze dzieli sie ze mna. A moze ten twoj z administracji ze swoja szalowa pensja 2,5 szybko cie pogonil do pracy, zeby ci przypadkiem nie zarzucic, ze na nim zerujesz:D ja sie jeszcze zdaze napracowac, nie bedzie to moja pierwsza posada po powrocie na rynek zatrudnienia, a jesli uda nam sie z firma, jaka mamy w planach, to bedzie jeszcze lepiej. A ty dalej bedziesz kwiczec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałaś już nie pisac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tam juz jest 23 dzieci z czego tylko 4 otrzyma prezenty jak narazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×