Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gościowaaa

Alimenty i komornik

Polecane posty

Gość gościowaaa

Hejka dziewczyny, chłopacy! Mój były partner kilka miesięcy nie płacił alimentów. Podałam go do komornika. Od kiedy usłyszał, że ma komornika - wpłaca całe kwoty, ale, ale - nie do komornika tylko przekazem pocztowym do mnie. Co powinnam robić? 1) Oddawać te pieniądze komornikowi? 2) Dzwonić i zglaszac całą kwotę? 3) A może nie odbierać tych pieniędzy? 4) Coś innego? Pomóżcie, doświadczeni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5) powinnas nauczyc się pisać poprawnie po polsku „chlopacy” wracaj lepiej do szkoły dziecko a nie na się w dorosłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Absolutnie nie odbierać, jeśli odebrałaś weź kwity i zgłoś to komornikowi, bo możesz mieć nieprzyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościowaaaa
A czy mogę mieć nieprzyjemności za nieodbieranie? Nie chcę ich mieć właśnie... P.S. Do jakiegoś "gość" :) Forma "chłopacy" jest nieoficjalna, ale poprawna. Nie użyłabym jej w oficjalnym piśmie, ale tu na forum gdzie wszyscy są "ziomkami" jest jak najbardziej odpowiednia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli nie odbierasz to ok, ale może zgłoś to, a on może wpłacać komornikowi jak nie chce mieć zajętego konta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bielas
Dłużnik ma prawo wpłacać pieniądze bezpośrednio do wierzyciela. Powinnaś tylko każdą taką wpłatę zgłosić pisemnie komornikowi z podaniem daty wpłaty oraz jej wysokości. Możesz również złożyć wniosek o zawieszenie egzekucji, a w razie jak przestanie wpłacać, to w każdym momencie możesz ją wznowić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×