Odpowiedz na ten temat

Antybiotyk na zeba a kp

• gość 2018.07.12 [00:17]
    Mam stan zapalny przy osemce, bol jest nie do wytrzymania, byłam dzisiaj u dentysty i kazala brać antybiotyk. Mówiłam jej, że kp, kazala odstawić dziecko. Z kolei moja pediatra mówi, bo do bieh dzwoniłam, że spokojnie mogę karmić, tylko muszę obserwować, czy bie ma krwistych stolcow. Jeszcze nic nie wzięłam, biję się z myślami.
  • gość 2018.07.12 [00:18]
    Musisz wybrać- kp albo ból zęba.
    Mnie nieraz coś bolało przy kp. Na ból pomaga myśl: robię to dla mojego dziecka.
  • gość 2018.07.12 [00:19]
    A jaki masz amtybiotyk ? Sa takie dozwolone przy kp. Sama bralam duomox, amoksiklav i ostatnio augumentin jak karmilam. I kp cały czas. Dziecku dalam tylko probiotyk na wszelki wypadek.
  • gość 2018.07.12 [00:22]
    00:18- rada z d**y
    Dziewczyna pisze ze ma stan zapalny. To nie jest zwykly bol zęba gdzie wystarczy go wyleczyć i juz. Jak cie dopadnie angina to tez sobie masz myslec " bol gardla albo kp"?
    Autorko a nie da rady wziac np jakis lek przeciwzapalny plus plukanie tego dziasla? Jak to nie pomoze to bym wziela antybiotyk pod warunkiem ze dozwolony przy kp.
    A w jakim wieku jest dziecko ?
  • gość 2018.07.12 [00:23]
    16 miesięcy.
    Chyba po prostu lykne ibuprofen, jest przeciwzapalny.
  • gość 2018.07.12 [00:29]
    Ja bym nie pasla dziecka bez potrzeby nawet minimalnymi ilosciami antybiotyków.
  • gość 2018.07.12 [00:29]
    16 miesiecy to luzik.to juz nie noworodek.
    Sprobuj ibuprom + koniecznie plukanie a jak nie pomoze to wzielabym antybiotyk.
    Ostatnio mialam augumentin i robilam tak ze poranna dawke wzielam zaraz po kp. W dzien nie karmilam ( zazwyczaj ale zdazalo sie ze bylo kp) a wieczorem antybiotyk brałam zaraz po usypianiu. Tak mi polecil lekarz. Dziecko rok i 3 miesiące.
  • gość 2018.07.12 [11:13]
    Na zapalną ósemkę żadne płukania nie pomogą.Wyłącznie antybiotyk.
  • gość 2018.07.12 [14:54]
    Co tam antybiotyk, co tam zgorzel czy sepsa- wazniejsze kp!

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...