Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wyrodna matula

Bardzo proszę o zerknięcie, córka oszaleje

Polecane posty

Gość wyrodna matula

Dobry wieczór. Moja 10 letnia córka postanowiła stworzyć własnego bloga. Pisze niemal codziennie (cieszę się bardzo, bo przynajmniej nie siedzi non stop z komórką w ręku). Pisze, wymyśla, robi zdjęcia. Niestety co tu dużo mówić nikt tego oprócz garstki osób nie czyta ;(Córka powoli się zniechęca, a ja nie mogę patrzeć jak każdego dnia z nadzieją na ujrzenie nowego wpisu lub zobaczeniu kilku odwiedzajacych otwiera swoja stronę. Tłumaczę jej, żeby była cierpliwa, ale tak mi jej szkoda. Bardzo Was proszę chciałabym aby córka trochę się podbudowała. Chce zobaczyć usmiech na jej buzi gdy jutro zobaczy ze jej strone odwiedziło kilkanascie osob.. Proszę tylko o zajrzenie na stronkę, a jeśli to możliwe króciutki komentarz. Córka opisuje tam fajne miejsca zabawki, wydarzenia dla swoich rowieśników. Pokazuje tez swoje prace plastyczne. Będe wdzięczna za otworzenie strony a za polubienie na fejsbuku poprostu krzykne z radosci:) Pozdrawiam i dziekuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyrodna matula
dzięki:) Zuzia się nieźle wczuła.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajna ta twoja Zuzia :) super blog jak na 10latke.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieję, że córa jutro się ucieszy:):):) napisz potem tutaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyrodna matula
Bardzo Wam dziekuje:)))) teraz to ja się cieszę jak głupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo fajny blog jak tak mala dziewczynke, moze popros swoja mame, meza lub rodzenstwo jesli maja dostep do internetu by czasem zajrzeli na blog malej i jej pisali komentarze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawde fajny blog . Fajna masz corke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krytykanieboli
Jakoś mi się nie wydaje żeby to dziecko dziesięć lat tak rysowalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego nie? Jak ktoś ma talent, to ładnie rysuje i nie ważne ile ma lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tezmama87
Widać że dziewczynka na talent! Rysunki piekne, a zdjęcia przez to że nie są profesjonalne blog jest fajny i prawdziwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty kretynko, pozwalasz 10 latce prowadzic bloga w necie? Masz pojecie czym jest internet?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A co? Lepiej by było, gdyby córka otumaniała się grami na komórce czy w sieci? Bardzo dobrze, że pisze bloga! Nie jedna pisarka tak zaczynała, np. Jennifer Scott. Może jako matka nie pozwoliłabym na publikacje zdjęcia z twarzą, ale ogólnie odbieram pomysł na blog bardzo pozytywnie. Córka się rozwija, twórczo spędza czas. Zagrożenia są wszędzie, a rolą rodziców jest tak wychowywać dziecko, by ich unikało, a nie izolować od całego świata, bo za rogiem czai się zło. Autorko, życzę powodzenia Twojej córce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też uważam że idzie to w fajnym kierunku, w końcu mała rysuje, spędza aktywnie czas, a potem o tym pisze. Ale też nie pozwoliłabym dziecku na wrzucanie do bloga swojego zdjęcia, po prostu. Niech lepiej machnie rysunkowy autoportet. Tyle że na twoim miejscu raczej bym hamowała jej oczekiwania, pisze dla siebie, dla przyjemności, niech się pochwali koleżankom- sztucznie napędzani czytelnicy nic nie zmienią, zwłaszcza że to będzie jednorazowa akcja. Lepiej naucz ją nie przywiązywać do tego większej uwagi, niech pisze dla frajdy, będzie to robiła świetnie- czytelnicy sami przyjdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goaaaaasiaaaaaaaść
Fajny ten blog Twojej córki. Zostawiłam jej komentarz. W sumie jest to dla mnie fajna inspiracja nie mam swoich dzieci jeszcze Ale mam chrzesniakow w jej wieku i czasami kupuje im prezenty. Teraz będę miała inspirację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powaliło cię, że coś takiego podajesz na kafeterii? Toż to jest siedlisko trolli i bezmózgów, nie zdziw się jak nagle tego jej bloga zaleją odrażające komentarze chorych umysłowo użyszkodników. Lepiej sprwadź, czy nagle córce na email, czy co tam ma do kontaktu na tym blogu, nie pojawiają się sekaualne wiadomości z gołymi penisami. Forum kafe miało nawet doayć długi epizod bycia zaśmiecanym odrażającymi tematami pisanymi przez pedofila, który notabene nadal się tu udziela. Używa wielu nicków, ale wszystkie mończą się cyfrą 86. Wpisz w wyszukiwarkę internetową "site:kafeteria.pl bentley 84"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka jest trolem. Nie matką. Ale blog jest naprawdę fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naucz dziecko cierpliwosci. za kazdym razem bedzie rezygnowac przez porazke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyrodna matula
Chciałabym naprawde bardzo Wam podziękować, obudził mnie rano pisk córki.. cieszyła się niesamowicie.. ciągle pytała tylko"ale to nie Ty i tata dodawaliście komentarze?" powiedziałam, że zareklamowałam jej bloga na forum, ale nie dodałam sama zadnej opini.. corka dostala wiatru w zagle i od razu poszła konczyc swoje nowe dzieło, zeby dzis zamiescic na stronie.. i znow widze zapal i nadzieje:) ja wiem ze to tylko blog, ale bylo mi tak przykro gdy ona zrezygnowana zagladala na ta strone i zamieszczala jakies wpisy z nadzieja ze ktos odpowie, wierzcie mi ze ciezko o duza cierpliwosc i wytrwalosc u 10 latki.. Jeszcze raz BARDZO dziękuję za każde kliknięcie,komentarz i polubienie:))))))))))))))))))))))))) pozdrawiam wszystkich i zycze udanego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieźle. Jak teraz córka postanowi znaleźć to fajne forum mamusi i poczyta, o czym się tutaj jeszcze pisze, to już nigdy nie będzie taka sama... Koniec niewinności i przerażenie, co mama czyta. Lepiej załóż jej blokadę rodzicielską na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zuzia jest ambitna i ma talent!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I przynajmniej coś dobrego z tego forum, a nie tylko hejt i wyzwiska:) Fajny pomysł z tym blogiem:):):) Autorko fajna z Ciebie mama!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, zostawiłam komentarz pod pracą z kotkiem ;-) Twoja córcia ma talent i jest kreatywna. Nie każde dziecko ma w sobie tyle chęci i samozaparcia, wolą łatwiejsze rozrywki, podane na tacy przez doroslych. Musisz ją tylko uczyć cierpliwości i tego, że pierwszy sukces jest okupiony ciężką pracą i ...porażkami. Nie może się zniechęcać. Rozpuść siatkę informacyjną wśród rodziny i znajomych, dyskretnie obserwuj czy nie otrzymuje hejtów i podejrzanych wiadomości, tak jak np. pisał gość 05:53 ...niestety w siec***ełno niebezpieczeństw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miła jak zawsze
Ja jestem w szoku, że 10 latka nie dość że ładnie rysuje to to co mnie najbardziej ujęło jak ona ładnie pisze zdania. Możesz być dumna z takiej córki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ladnie pisze ta Twoja corka, naprawde nie mam wrazenia ze te zdania napisane sa przez dziecko. jesli lubi pisac powinna sie rozwijac w tym kierunku bo ma talent do pisania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektóre matki sa p*****lniete... 10 latka i internet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)))) az miło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajna dziewczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No sama słodycz
Wreszcie coś mega pozytywnego, fajna matka, fajna córka, fajni ludzie którzy zrobili dziecku radoche!!!super, swoją drogą strona świetna!!to się nazywa nie marnować czasu w necie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaka akcja hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze to spodziewałam się czegoś beznadziejnego, widziałam już kilka dziecięcych blogów czy kanałów na YouTube... Ale autorko, twoja córka ma talent! Świetnie pisze, bez błędów, stylistyka tez fajna, a rysunki piękne. Bardzo pozytywne, cieszę się, ze ma wsparcie w tobie i zachęcasz ja do robienia czegoś kreatywnego w wolnym czasie. Brawo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×