Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

bedziecie glosowac na pis, zeby pozniej tez dostac 500 plus

Polecane posty

Gość gość

przy nastepnych wyborach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, a 500 i tak nie zabiorą kto by nie doszedł do władzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkie mowicie nie a na koncu bedzie tak a psioczyc bedziecie na nich nadal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście że tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boję się, że zabiorą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zależy od tego która partia będzie dawała lepsze obietnice jeśli chodzi o 500 plus .Boję się że PO może wprowadzić zasadę że 500 plus będzie się wliczać do dochodu, a wtedy straci się rodzinne i inne dodatki. Jeśli PO będzie obiecywał że nic w tej kwestii nie zmieni to zagłosuję na PO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PO zapewne w kampanii obierze drogę dalszego wypłacania 500+, a nawet wymyśla coś lepszego żeby na nich zagłosować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie zagłosuję na PO. Oni rządzili 8 lat i nic nie dali ludziom a wręcz przeciwnie. Pomyślcie o tym że tyle czasu byli przy korycie a zwykłym ludziom nie potrafili zapewnić nawet dodatków na dzieci które sa w całej Europie. Jeśli nie pojawi się lepsza alternatywa będę głosować na PiS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze jedno, PO jest za islamizacja Polski, nie zapominajcie o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PIS też rządzili i musiały być przedwczesne wybory... Nie ma w tym kraju na kogo głosować, wszyscy tam są dla kasy. Szkoda że wszystko reformuja tylko nie swoje wypłaty. Jakby chociaż 20% pooddawali do budżetu swoich wynagrodzeń to by było na wszystko, tyle hien w sejmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9.27 Nic nie dali? A roczne płatne urlopy macierzyńskie kto dał? A becikowe kto dał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aż moje sieci nie ukończą 18-stki Pisiory maja głosy całej naszej familii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Roczne płatne urlopy to akurat nie PO tylko PSL i to w ostatnich podrygach rzucili jak ochlap bo sądzili ze że to coś pomoże. A becikowe? Śmiech na sali, 500 plus i tak nic nie przebije. A Kopaczowa chciała wziąć do Polski islamistów których nie ma nawet jak sprawdzić i zweryfikować bo dokumenty pogubili ale iphona żaden nie zgubił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś przez takich jak ty jestesmy pośmiewiskiem na całym świecie, za robote się weźcie, pokończcie dobre studia a nie jakieś g****o, a nie tylko na 500 liczycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Becikowe to akurat dla pis LPR samoobrono. Po wprowadziło próg dochodowy do becikowego. Nie wspomnę że zabrali ulgę podatkowe ma dziecko dla niektórych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będę głosować na PiS, chociaż nie łapie się na 500+ czy socjal. Chociaż oszukali z emeryturami (miały być po 40 przepracowanych latach), oszukali też z 500+ bo nie mówili w swoich spotach, że to na drugie i kolejne dziecko. PiS to jedyna partia, która w widoczny sposób walczy z postkomuną, która siedziała przy korycie jak i przed '89 tak i po '90. Teraz świnki oderwane od koryta ( wszelkiej maści "artyści", ludzie biznesu generalnie "elity") piszczą i kwiczą, no PiS to pierwsza partia, która po '89 stoi frontem do zwykłego obywatela. Chociaż nie twierdzę, że są idealni, bo mają swoje za uszami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
360 osób musieli by porwać kosmici, gdyby byli nowi to może zastanowił bym sie czy iść głosować. A teraz co za różnica kto rządzi? Każdy rząd laduje kasę na kler, wywala na dziwne inwestycję, a generalnie nic nie robią by bylo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moja mama za 2 lata pójdzie na emeryturę i już odlicza dni, gdyby nie PiS musiałaby pracować do 62 rz a tak to do 60 i będzie mieć 40 lat pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9.44 Frontem do obywatela??? że janosikowe od pracujących rozdają patologii? że obniżyli wiek emerytalny za groszowe emerytury, do których nie będzie można dorabiać? że poobrażali się na wszystkich, bo za każdym krzakiem widzą wroga? że płacą kościołowi frycowe za akcję wyborczą? Gdzie ten front? Chyba taki, że kto nie z nami to to komunista, złodziej, zomowiec, łotr, gorszy sort, niespełna rozumu itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 50 pieprzysz bo to co opisałaś nie pokrywa się z rzeczywistością podaj źródła tych informacji :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:47 moja mama tak samo. Pracowała od 17 rz. w tym od 25 lat ma dg i już zyga ta praca i też czeka ma emeryturę. Jeszcze rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Absolutnie nie będę już głosować na pisiorów oszołomów !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9.55 nie będę tu linków podawać, wujek Google nie gryzie, więc sam poszukaj odpowiednich informacji, skoro nie wierzysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoja mama musiałaby pracować do 65 roku życia a nie do 62 .PO wprowadziło też ulgę podatkową ,ale zgadzam się z powyższymi postami że 500 plus nic już nie przebije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie głosowałam i nie zamierzam. Mam nadzieję, że oni znikną z polskiej sceny politycznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio głosowałam na nich i bardzo żałuję, duży bład. W następnych wyborach zagłosuję na jakieś lewicowe ugrupowanie najpewniej na Razem Sandberga. Niech pisiory spadaja na drzewo z misiewiczami, maciarewiczami, rydzykami, rozbitymi limuzynami i matka boska królowa polski :O Co za dno :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:07 Dla mnie to ty jesteś dnem skoro psioczysz na Matkę Boską Królową Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co mnie to obchodzi kim jestem dla nikogo ? Dla mnie ty jesteś dnem i remis. Spyerdalaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×