Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Biorę ślub a mam dziecko

Polecane posty

Gość gość

Hej. Czy są tu kobiety które wychodziły za mąż mając już dziecko? Córka ma 11 msc. Niedługo jest mój ślub - z ojcem dziecka. Jak zaplanowac ten dzień żeby był szczególny dla nas i nie stresujący dla maluszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fuj, oblesne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem co w tym oblesnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Planuj jak kazdy inny Slub, tyle,ze zapwewnij opieka dziecku. Ostatnio bylam na takim slubie- panstwo mlodzi szli razem z dzieckiem za rączki ( miało rok) , bylo na samym poczatku wesela , zajela sie nim pani, ktora od czasu do czasu sie nim wczesniej zajmowala, potem poszlo normalnie spać(ona je zaprowadzila do domu i zostala z nim).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieci :o paskudztwo gorsze niż tasiemce :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:30 My tez bylismy kiedys dziecmi.Rozumiem,ze ciebie matka wyzywala w dziecinstwie od oblechow i tasiemcow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szatan was porwie :D hehheeh zart oczywiscie :D nie wiem z dzieckiem to zawsze trudniej. przede opiekunka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psy cuchna jak zlepek gowna i w domu trzymasz. Obowiazek z****** a pchlarz po 15 latach i tak zdechnie i co to z niego ? Nigdy niczego sie nie nauczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i zaraz pojazd po matce. tak sie zachowuje matrona XXi wieku. genialny przyklad swojemu bachorowi dajesz. wole nie wiedziec co sie dzieje za zamknietymi drzwiami. sliskie kocyki i potkniecia o prog :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze zywisz wydajesz na szczepienia dla takiego kundla a i tak do piachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybacz ale dzieci tutaj sa wyzywane przez ta bezplodniaczke wiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 15:30 My tez bylismy kiedys dziecmi.Rozumiem,ze ciebie matka wyzywala w dziecinstwie od oblechow i tasiemcow. x No patrz nie pykło ci. Zawsze mnie w*****alo, ze bylam bachorem. Do tej pory ich nie cierpie. W******jace darmozjady i kumulatory smieci i gowna :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bezplodniaczko wez nie marudz, Bezplodniaczko wez nie siej fermentu, Bezplodniaczko nie sraj zarem, ale ja zazdrosc zzera taaaak. eeej sexy lady eeeeeeee łopa gangamstajl. Widzialam bezplodniaaaaczkiii cien! Kolorowe kredki narysuja bezplodniaczke jesli chce. Bezplodniaczke lap! Bezplodniaczke lap. chlup chlup beeezplodniaczke lap! Przetanczyc z bezplodniaczka chce ! cala nooc ! Nigdy nie spodziewalabym sie ze spotka mnie bezplodniactwo teez. Tego ktoremu przeznaczona ja i on mi tez. Ups Im bezplodniaczka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ooo widze psycholka od Agniesi z koneksjami dostala przepustke z psychiatryka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ogóle nie wiem czym się przejmujesz? Masz dziecko? - masz, wyjdziesz za ojca dziecka - wyjdziesz. Żyć nie umierać masz wszystko 2w1. Nic złego nie robisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostala okresu i humoru nie ma. Trzeba ja zrozumiec :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dałaś sie wybałamucic i jeszcze sie chwali bezwstydnica :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spodziewam się dziecka i też chciałam slub po porodzie. Byłam ostatnio w salonie sukien i zażartowałam do krawcowej, "że u nas trochę na odwrót". Ta parsknęła śmiechem, machnęła ręką i powiedziała, że spokojnie. Nagle odzywa się nie proszony głos jakiejś blondyny, która oglądała sukienki "U nas najpierw wesele!". Wszyscy spojrzeli po sobie, jej narzeczony też - ale nikt jej nic nie odpowiedział. Chciała pokazać, nie wiadomo co, a wszyscy ją zignorowali :D :D Zrobiła się czerwona jak burak i wyszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Znam takie co też tak gadały i potępiały, a potem po ślubie ileś lat i leczyły się na niepłodność :( :( Uważaj, co mówisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko a może pokój wynajmij coraz.częściej sale.weselne mają również pokoje do wynajęcia. Zawsze będziesz mogła zajrzeć do dzieciątka. Jeżeli ktoś do opieki to tylko zaufany. Moje dziecko będzie trochę strasze niż Twoje Gd y my weźmiemy ślub :-) będziemy tancowac we trójkę <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś Znam takie co też tak gadały i potępiały, a potem po ślubie ileś lat i leczyły się na niepłodność smutas.gifsmutas.gif Uważaj, co mówisz. x Mnie to akurat nie grozi. Jestem po 3 aborcjach i za 2 miesiace mam termin na podwiazanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
One wysmiewaja dzieci wyzywaja itd a potem placza w poduszke , zeee znow jedna kresecka na tesciku i betka zerowa. zalosne sa. Nie dziwie sie ze bezplodne. ta nienawisc je tak wyjezdza. na wyjezdzonej ziemi to zyto nie wyrosnie. taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rozmawiałem z księdzem na temat dziecka przed ślubem. To jedna z dróg Wybraliśmy życie stajemy w prawdzie i wchodzimy na drogę. Ważne jest mieć Boga w sercu SZCZERZE, Jezus powiedział "ja jestem Droga,Prawda,ZYCIEM :-)" psiocza te zaklamance, których stać na slub (każdy chciałby.się pobawić w tym szczególnym dniu z bliskimi ludźmi) nie każdego stać. A wypowiadają się te, które nie sypiaja w ogóle przed ślubem -dziewice(żart oczywiście) a do ślubu biała suknia i welon(symbol dziewictwa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tej feministki: to po co tutaj siedzisz na forum o slubie i dziecku ? Co ciebie to obchodzi ? Cos cie boli w tym temacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znam pary ktora nie sypiala przed slubem =/ to chore jakies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.55 haha to co ty tutaj wyprawiasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda mi tych durnych niczego nieswiadomych macior :D zycie wam sie posypie szybciej niz wam sie wydaje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bezplodniaczki wstydza sie i nigdy sie do tego nie przyznaja. Mamy taka kolezanke w pracy bezplodna. I zawsze jaki idzie to sie z niej smiejemy, ze idzie niedorobka podrobka hahaha ;D oczywoscie wszystko wie o dzieciach i najsmielej uzywa slowa bachor i gowniak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.08 a mi szkoda ciebie i ty juz najlepiej wiesz dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co komu wiedza o tych niedojdach ktore tylko srają i drą gebe? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×