Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wczesnie za wczesnie

Brzuch rosnie wolno, ale kiedy ubrania ciazowe??

Polecane posty

Gość wczesnie za wczesnie

zdarza sie ze w 5 miesiacu kobiety jeszcze mieszcza sie jeszcze w smoje ubrania, a mam znajome ktore pomimo ze nie jedza wiecej to w 7-8 tyg zaczynaja nosic luzniejsze spodnie albo ciazowki bo w swoje normalne nie wchodza, przynajmniej tak twierdza :) czy jest jakas zasada kiedy juz wypada , kiedy trzeba a kiedy nie zaczac nosic ciazowe fatałaszki? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 wózek a ja dalej nie wiem
a jest mozliwe by bylo to juz tak wczesnie jak 7 tydzien ?? Pomimo ze niby nie je wiecej , nie wyglada by brzuch urosł , chyba malo prawdopodobne co ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pod koniec 5 nie zapinałam się w biodrówki, do pracy chodze w koszulach więc dopiero w 7 zaczęly byc ciasne ale w brzuchu mialam dwójkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojaaa ,ja w 7 tygodniu nie wiedziałam jeszcze ,ze jestem w ciazy ,a brzuszek miałam płasciutki jak deska.Teraz jestem w 14 tygodniu ciazy i powiem Ci szczerze ,ze moje spodnie rozmiar 36-38 sa na mnie dobre tylko troszke cisnął w brzuszek .To nie przeszkadza,jedynie jak \"dobrze\" pojem. Tak więc myślę ,że nie ma takiej zasady. U mnie brzuszek troszke zaczyna byc widoczny ,ale bardzo malutko. Myślę ,że to zalezy od kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba logiczne ze ciuchy ciazowe nosi sie wtedy gdy inne nie wchodza :> ja najpierw kupilam zwykle tylko wieksze, a ciazowe zalozylam juz na wielki brzuch, byly cholernie drogie :/ teraz jest taka moda ze mozna do konca ciazy pzrechodzic w normalnych ciuchach, pelno w sklepach kimonowych tunik itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 wózek a ja dalej nie wiem
wydaje mi sie za wczesnie i 7 tydzien to nie widac :P chyba cos ta twoja kolezanka sciemnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazdy ma inny brzuch
kazdy jest inny, ja bylam na pierwszym usg w 7 tc a bylo mi tak niedobzre ze musialm rozpinac spodnie bo mnie bolal brzuch, mialam wrazenie ciaglego wzdecia, i potem zaczelam chodzic w luzniejszych galotkach jesli mozna to zaliczyc na ciazowe to faktycznie od 7tc chodzilam w ciazowkach :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczesnie za wczesnie
dziekuje, zawsze mnie to interesowalo, jak to jest ze niektore kobiety wlasnie pomimo tak wczesnej ciazy nosza ciazowki, przeciez nic nie widac, a wystarczy ubrac luzniejsze spodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie balam, dlatego w 16tc przerzuciłam sie na ogrodniczki ciążowe, brzuszek wyskoczył kolo 18 tc (pierwsza ciąża), ogrodniczi nie są drogie ja zapłaciłam za dżinsowe 125zł, tyle samo kosztują materiałowe z pasem ciążowym takie eleganckie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeny co to za pytanie????? kurna dziewczny nie rozwalajcie mnie.Jelsi wchodzisz w swoje ciuchy to po jak kij nosic za duze tyle ze ciązowe???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do 16tc chodziłam w swoich ciuchach, ale ja nosze najmniejszy rozmiar i powoli tyje moze dlatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam tylko jedne ciążowe spodnie, nawet trudno nazwać je ciążowe, po prostu w gumkę były. :) Miałam bardzo mały brzuch, dopiero w ostatnim miesiącu jakoś tak dziwnie się powiększył. :) Ale znam dziewczynę, która tak ostentacyjnie chciała pokazać wszystkim, że jest w ciąży, że praktycznie od początku chodziła w luźnych ogrodniczkach, a jak siadała, to trzymała się za brzuch, jakby była tuż przed rozwiązaniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
A ja w 5 mscu gdzies zaczelam kupowac spodnie z gumka:) W HM sa modne rurki... z gumkami niektóre niedrogie bo po 70 zl.. sa tez po 120 oczywiscie;)) Wczesniej nosilam sowoje rzeczy rozm 38.. teraz 40 w brzusiu jest malawa no ale to 8 mies;)...mimo ze jak narazie tylko 8 kg na plusie.. A brzusio wyskoczyl mi ok 20 tc.. taki widoczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczesnie za wczesnie
ale ja przeciez nie mowie ze jestem w ciazy i nie pytam kiedy mam ubrac ciazowki, chodzi mi o zjawisko, bo czasami widac jak kobieta juz nie miesci sie w swoje ciuchy a za wszelka cene sie w nie wpycha , a kiedy indzij jak tylko sie dowie biegnie po ciaowe i od samego poczatku w nich chodzi :) nie potepiam ani jednych ani drugich poprostu interesuje mnie co niki w takich momentach kieruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w 5 m0cu ciazy brzuch zaczal
zaczal mi rosnac doslownie z tygodnia na tydzien:)no po prostu "rosl w oczach":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie chciałam calemu swiatu pochwalic, ale brzusia nie było, wiec nie było sie co wyglupiac na ciazowe ciuchy ;) za to biustonosz zmieniałam szybko bo piersi mi rosna jak szlone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczesnie za wczesnie
to odpowiedz na pytanie iska32

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dziewczyny po ok 22 tc... brzuch zaczyna bardzo szybko rosnac... kiedy wczesniej rosl wolniej.. waga idzie do gory najbardziej w 6-7 mies.. bo dzidzius najszybciej rosnie.. Lepiej od 6 msca zaopatrzcie sie w jakies luzniejsze spodniachy czy ciazowe czy normalne wieksze..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem w 21 tc i od 2 tygodni chyba z dnia na dzien mam brzuch wiekszy ;) oby rozstępów nie było przy takim skoku rozmiarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczesnie za wczesnie
ale jeansy kupilas sobie biodrowki, czy takie z pasem na brzuch??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie miescilam sie w moje
Te 3 pary, ktore sobie kupilam i nosilam od 10 tyg. byly nie biodrowki, a normalnie z pasem rozciagajacym (dzinsy tez). Super wygodne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takietam
ja nie dopinałam się w swoje biodrówki w 7-8 tyg, po prostu cisnęły mnie w brzuch. Teraz jestem w 21 tc a brzucha mam sporego, tak jakbym miała balon i codziennie był dodmuchiwany :) kupiłam oczywiście ciążówki, ale niewygodny jest dla mnie pas, więc najczęściej chodzę w dresikach :) tych które miałam przed ciążą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczesnie za wczesnie
dziekuje wszystkim dziewczynom za odpowiedzi, w miare mozliwosci prosze o kolejne i zycze szczesliwego rozwiazania, a tym ktore urodzily pociechy ze swych dzieciatek, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupa wołowa...
A ja jestem w 14 tygodniu, nie dosc ze nic nie przytyłam to jeszcze kilogram schudłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolzaa
a ja z pierwszym dzieckiem do 5 m-ca chodzilam w swoich ciuchach a z drugim juz w 7 tyg mialam spodnie ciazowe ,zaczęlam puchnąć i brzuszek juz zaczal byc zaokraglony ,przeciez nie bede sie denerwowac w za malych swoich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcash
Witam dziewczyny! Ja jestem w 24 tyg.ciąży i mam bardzo malutki brzuszek jak na ten tydzień....mi się wydaje że to wszystko zależy od budowy kobiety...Na początku ciąży troszkę schudłam,a teraz zaczęłam 6 miesiąc i przez ten cały okres przytyłam zaledwie 3 kilo!Nadal chodzę w swoich ciuchach chociaż już planuje wybrać się po jakieś spodnie na gumce w pasie bo jak siadam to mnie ciśnie w brzuch...Pozdrawiam wszystkie ciężarówki :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po pierwsze
Jestem w 16 tc. Chodzę już w spodniach ciążowych bo się nie mieszczę w stare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po pierwsze
Ale najdziwniejsze jest to, że przytyłam 1 kg, a brzuch mi urósł. Zastanawiam się czy to noramlne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz dopiero kupilam 2 pary ciazowych spodni.. tak to miescilam sie w stare... a teraz niestety brzuchol coraz wiekszy... wygodniejsze sa leginsy- oczywiscie jak jest cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×