Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Cc czy śniadanie

Polecane posty

Gość gość

Dostałam dziś skierowanie na Cc, doktorka wypisala mi je abym miała w razie czego, dla swojej pewności, mam 29lat, już raz rodzilam sn, nie wiem co robić , chce rodzić siłami natury, ale boję się. Nie wiem co robić, do porodu mam 3tyg,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czego Sie boisz, skoro wiesz co Cie czeka? Chyba, ze poród traumatyczny z komplikacjami, to weź to CC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cc czy sn miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urodziłam 3godz córkę, ale po porodzie byłam operowana ponieważ mnie rozerwalo w środku, miałam ponad 30szwow,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cieżko doradzać w takich tematach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem co robić, mam dylemat, bo najbardziej chce aby dziecko było zdrowe, ale moje zdrowie też.jest ważne, po pierwszym porodzie wyszłam po 3dniach do domu, ale ciągle miałam problemy , położna przychodziła do domu i przecinala szwy bo chodzić nie mogłam, mając tyle szwów w środku, nie wiem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz bedzie chlopak czy dziewczynka? Tak z ciekawosci. Jezeli waga podobna to cc, zabliznione rany szybciej rozerwac niz zdrowa tkanke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama 2 plus 2
Ja bym nie ryzykowala ponownego rozerwania i zdecydowała się na cesarke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2córka. Pierwsza córka miała 3200, przy pierwszym porodzie byłam nacinana, szybko mi się to zagoilo ale często mnie wzrost nie miło Swedzi,od pierwszego porodu już trochę minęło bo córka ma 8lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Położna wyciągała Ci w domu wewnętrzne szwy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba jakiś żart z tym skierowaniem "na wszelki wypadek". Planowe cc ustala się z wyprzedzeniem w szpitalu, w którym chcesz rodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak przecinala te które najbardziej uciskaly,tak dostałam skierowanie na Cc na wszelki wypadek, a ja raczej się nie zdecyduje ,ale papierek mi tylko daje pewności , w razie W, mam do porodu nie całe 3tyg, bo mam termin na 2października,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×