Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chca zabrac 500

Polecane posty

Gość gość

Słyszeliście? Z czego my będziemy żyć? Przecież niektórzy z tego się utrzymują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A niech zabierają, bardzo dobrze. To rodzice mają utrzymywać dzieci, a nie państwo czyli my, podatnicy. Robisz dzieci to bierz odpowiedzialność za ich utrzymanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak można dzieciom zabrać jedzenie i inne rzeczy. Ja z tego się utrzymuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i bardzo dobrze by zrobili, i zamiast się pieprzyć i rozmnażać to w końcu pójdziecie do pracy, a jeżeli nie będzie was stać na utrzymanie tych już głupio naklepanych bachorów to oddacie je innym na wychowanie, bo to przesada aby w naszym kraju jaja z cipą były wywyższane ponad ludzi pracy, w tym emerytów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak nie było 500+ to twoje dzieci chodziły nagie i głodne? Do pracy idź, zarób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość dziś - o jaka szmacisko, nożyska umiała rozkładać i naklepać dzieci ale już pracować na nie umie, o proszę jaki problem. Wiedź o tym, że te 500+ codziennie przeklinam idąc do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dzieci maja 2 lata i drugie 9 msc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I bardzo dobrze. Ktoś pracować musi by utrzymać ten cud czyli nasze dzieciaczki. Autorko, mam nadzieję że nie zabiorą ja mam 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem za tym żeby może dawali to 500 ale każdemu tylko 500 niezależnie ile ma dzieci a nie na każde więc jak zabiora to i dobrze mi nie zabiorą bo ja nie biorę tego na moje dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabrać chyba nie, ale rafalska mówiła, ze czas będzie pomysleć o kryterium dochodowym na pozostałe dzieci. Myśle, ze to by było b dobrze, i tak powinno być od początku. A nie ze samotna matka się nie łapie, a bogacze z willami i nowymi mercami pobierają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinni nie dawać bogaczom tylko zostawić dla nas biednych. Za co ja kupię dzieciom pampersy, za co opłacę prąd i wodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie bedzie zabrane,a siejesz panike. Ja tam wole,ze dostaja dzieci ta kase,niz mieliby dalej krasc PO i PSL. Super sprawa.bo rodzinom zyje sie lzej. Dzieci maja dodatkowe zajecia,wypady za miasto,wakacje na wyjezdzie. Mam mase znajomych co widac,ze sie im polepszylo. No,ale jestem zla,ze 1-sze dziecko od macochy,bo nie ma 500. Tak ma moja najmlodsza siostra,a pracuja oboje ze szwagrem. Nawet nie maja rodzinnego. To powinni zreformowac,bo to niesprawiedliwe. Mnie to nie dotyczy,bo jestem juz za stara i nie bede rodzic. Mysle,ze cos zmienia..... Nie plujcie na innych,bo to nawet nie przystoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uff to dobrze że nie zabiorą. Już się martwilam że nie bede miała za co żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba kogoś tu powaliło, że mają zabrać! Dzięki 500+ lepiej się żyje najważniejszym komórką społecznym czyli rodziną! Dzięki temu dziceko ma co jeść a i mama może wreszcie pozwolić sobie na choćby głupie zrobienie paznokci czy kosmetyczke. Dla innych to codzienne, normalne rzeczy a dla nas przed 500+ to luksus na ktury mnie nie było stać, a jak wiadomo szczęśliwa mama szczęśliwe dzieck:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość dziś - a wuj to kogo obchodzi za co je utrzymasz, to po co je naklepałaś jak nie masz za co je utrzymać, na cholerę nam tacy nieudacznicy jak ty i twoje dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.39 dokładnie. Odkąd mam 3 dzieci i dostaje 1500 zł i 1000 kosiniakowego to mogę sobie pozwolić na fryzjera i kosmetyczkę. Mogę kupić sobie lepsze papierosy. A za parę miesięcy zrobię czwarte by 1000 zł kosiniakowego dalej wplywalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.41 moje dzieci będą na ciebie kiedyś pracować! Trochę szacunku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś 16.41 moje dzieci będą na ciebie kiedyś pracować! Trochę szacunku! xxx xxxx Na siebie to każdy pracuje , nikt na mnie nie zapitala , a to że z moich składek są opłacane emerytury , to niestety potem moja będzie opłacana z składek pracujących więc twoje dzieci nie będą na nikogo pracować , a jak jeszcze napatrzą się w domu że można żyć klepiąc kolejne dzieci to pewnie będą robić tak samo . Odpowiadam chociaż nie do mnie była skierowana twoja odpowiedż .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale dzieci to nasza przyszłość. Może warto w nie inwestować. A matka też w sumie za coś musi żyć w końcu namawiają by rodzić dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam trójkę dzieci, ja i mąż pracujemy na pełny etat. Więc ja też składam się na te 500 plus. Więc przestańcie pitolić, że tylko rodzice jedynaków albo bezdzietni na to łożą. Chorobliwa zazdrość, aż przykro patrzeć. Nawet za 5 złotych utopilibyście człowieka w łyżce wody. WSTYD !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pijaki i inni dostaną zasiłki a wy na biedne dzieciaczki żałujecie. Co z was za ludzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 16.39 a żeby cię ty k***o p***a bolała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość dziś - spieprzaj z tymi swoimi cholernymi bachorami, już widać jak ty pracujesz rozmnażając się, to samo i one będą robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jak słyszę lub czytam wypowiedzi, że te pieprznięte królice tłumaczą się, że rodzą dzieci po to aby później pracowały na emerytów to chyba bym takiej każdej tym sposobem się tłumaczącej królicy w mordę wytrzaskała za te głupie słowa. Wuj nas obchodzi wasz naklepany króliczy namiot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dzieci będą pracowite. Wy mi zazdrościcie skarbenkuw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problem leży w kompletnym braku szacunku do drugiego człowieka. Bez wątpienia program jest wsparciem dla wielu rodzin, takich rodzin o których nie mówi się w telewizji w różnych programach, na całe szczęście żyje im się lepiej. Normalna rzeczą jest również że takie pieniążki nie zawsze są dobrze rozdysponowane, niestety z uwagi na rozmiar świadczenia samorządy nie są w stanie tego nadzorować. Obserwując otoczenie można realnie zauważyć że standard dzieci się podniósł, mam córkę która nie dzieli się śniadaniem z innymi dziećmi bo już nie musi a wcześniej zdarzały się takie sytuacje. Pomimo że nie otrzymuje świadczenia z uwagi na to że mamy jedno dziecko, nie mam żalu o to że ktoś ma bo i dlaczego mam się złościć? Może trochę życzliwości? Fajnie że dzieciaki mają lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A które dzieci mają lepiej?patola to w większości na alko lub fajki wyda.A normalni pracujący nie dostają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.09.14 --> lepiej sie zyje "komórką" i "rodziną" powiadasz ? :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O nie.. tylko nie to! Za co ja sobie włosy co miesiąc zrobię albo paznokcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×