Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jeszczeniemamaaa

chcę już urodzić!

Polecane posty

Gość jeszczeniemamaaa

Jestem w 40 tygodniu ciąży i już mnie ten brzuch wkurza...a mały ani myśli wychodzić, za to rozpycha się niemiłosiernie! jak przyspieszyć jego narodziny? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okna umyj na piłce poskacz zjedz ostre potrawy i dużoooo seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszczeniemamaaa
okna umyłam, na seks nie mam siły ani ochoty, ale na piłce poskakać mogę w sumie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzenie po schodach! U mnie ruszyło od razu, urodziłam w ten sam dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie zrobisz, urodzisz jak przyjdzie czas. Ja urodziłam tydzień po terminie 4 maja, a termin miałam na 27 kwietnia. Powiem ci tylko tyle, ze to najlepsza pora roku na urodzenie dziecka. Możesz zjeść surowego ananasa, ja po nim dostałam skurczy nieregularnych, ale po dwóch godzinach ustały i mały urodził się po trzech dniach. Czop ci odszedł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszczeniemamaaa
nie jestem pewna z tym czopem, ciągle mam takie plamienie, a dwa dni temu z odrobiną krwi, to może tak...to mój pierwszy poród, więc się nie znam.. a po schodach wchodziłam i na mnie nie działa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość maja
Autorko niech mąż Cie porzadnie puknie, napewno zadzwiała! My z mezem tak zaszalelismy tak wieczorem(a wlasciwie on bo ja jak wieloryb lezalam) a rano mialam juz skurcze i po 2 godzinach mala sie urodzila :) Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszczeniemamaaa
po dwóch godzinach? kurde, nie zdążę do szpitala hahaha..chociaż nie mam siły to może namówię męża, bo w końcu później i tak post przez jakiś czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja próbowałam wszystkiego jak byłam w ciąży, łącznie z seksem i to tyle, że mąż już nie dawał rady. Syn i tak urodził się parę dni po terminie. Żaden czop nie odszedł, żadne wody też nie. Pierwsze skuteczne poczułam ok 4 nad ranem, były co 20min, a syn urodził się przed 6 rano, czyli 2 godzinki tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to powiedziała połóżna bna Szkole Rodzenia: 3 razy seks w ciągu dnia z pełnym wytryskiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam termin dokładnie na dziś,a mały ani myśli wyjść.Także doskonale Cię rozumiem,też chciałabym już urodzić,przytulić go i w końcu skończyłoby się to oczekiwanie i niepewność "kiedy" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od dwoch dni trzy razy seks I narazie cisza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też tak chciałam urodzić, nie mogłam się poprostu doczekać a teraz 5mc po porodzie bardzo tęsknię za tym czasem gdy byłam w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po schodach trzeba SCHODZIĆ a nie wchodzić! 8x 8 pięter. Idźcie do jakiegoś bloku wysokiego, winda na 8 piętro i schodzicie i tak 8 razy. Zaczerpnięte z mądrej książki o porodaach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszczeniemamaaa
serio schodzić? a ja właśnie myślałam odwrotnie, to zaraz wychodzę na korytarz i ćwiczę! a mieszkam akurat na 8 piętrze :D a ja termin miałam z usg na 22 kwietnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi nic nie pomagało. Poszłam do szpitala i wywolali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszczeniemamaaa
ale najgorsze są codzienne telefony/smsy - czy już urodziłaś? a kiedy? itp. przecież gdyby mały się pojawił na pewno dałabym znać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciec to jest normalne ze ludzie tak piszą. Zwyczajnie martwią się . Przenoszone ciąże nie sa zdrowe ani dla matki i tym bardziej dla dziecka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tym sexem to uważaj, ja się tak załatwiłam i skończyło się CC. Zaczęły mi odchodzić wody po sexie a akcji porodowej nie było tylko straszne bóle pleców. Po 14h trafiłam na stół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszczeniemamaaa
na seks już nie miałam siły, nadal nic się nie dzieje tylko czasem bóle brzucha jakby miesiączkowe...czemu ta natura jest taka niesprawiedliwa, że w przypadku jednych kobiet zaczyna się szybko i bez "pomocy", a w przypadku innych trzeba wywoływać poród...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie jeszcze chwila i urodzisz. Ja to nawet nie wiem kiedy minęła mi ciąża i poród. Bardzo szybko jak się okazało. Niestety moje dziecko jak się urodziło dość często miało przeziębienia. Nie bardzo wiedziałam czym leczyć i jak sprawdzać temperaturę. Przyjaciółka mi na szczęście poleciła https://www.smyk.com/porady/zdrowie/termometr-bezdotykowy-dla-niemowlaka który sama zakupiła dla dziecka. U mnie też jak się okazało to się sprawdził w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×