Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mażyłam o córci

chciałam córci, będzie syn

Polecane posty

Gość mażyłam o córci

nie chcę. szok, dzisiaj się dowiedziałam. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup flamastry
będziesz mogła sobie pomazać :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie tak
pewnie dlatego że mażyłaś,a nie maRZyłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też tak miałam
alenie przeżyłam szoku tak strasznegoże nie wiem co wierz mi jak juz sie urodzi to żadnego innego nie będziesz chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agrafka303
Toż to prowokejszyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chce synka , corcia tez nie pogardze ....ale nie moge zajsc w ciaze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzyłam ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też marzyłam o córce :) miała mieć ciemną karnację,długie ciemne włosy i ciemne oczy(zaraz pewnie będzie milion wpisów,że nie wybiera się wyglądu dziecka i takie tam... :O ).Mam syna,którego nie zamieniłabym na milon córek.Jest moim oczkiem w głowie i najwiekszym szczęściem jakie mogło mi się przydarzyć ❤️ . Kocham Go nad życie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooo-
No coż, może chociaż będzie gejem, to sobie pogadacie o ciuchach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A to tylko z gejem
o ciuchach można pogadać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku , nie przesadzaj , ja tez nie moglam dopuscic do siebie info , ze bedzie chlopiec...przeciez nie mogl byc chlopiec , dziewcyznka i juz !! Jest chlopiec rodzina sie zakochala a ja tyjm bardziej !! Wiekszosc kobiet marzy o dziewczynce ... tak porpostu jest nie bylam w stanie zorzumiec mowienia kobiet po porodzie,ze sie zakocham tez w chlopcu myslam,ze jasne...ja chcialam dziewcznke !! Ale treraz jest swieta prawda...nie przyjdzie ci to odrazu nauczenie sie milosci tez wymaga czasu...takiej dojrzalej.. ale aby byc zalamana tym,ze bedzie chlopak....bez przesady !! zAJRZYC DO TOPIKOW GDZIE DZIEWCZYNY PRAGNA DZIECI I LATAMI SIE O NIE STARAJA TO ZANIM POW.SLOWO ,,JESTEM ZALAMANA\'\' POMYSLISZ- Powodzenia !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11111111111111111
szok to jest wtedy jak okazuje się,że dziecko jest chore a Ty dziękuj Bogu i się ciesz i tak jak napisała kotkaaaa są kobiety które bezskutecznie staraja sie o dziecko i jest im wszystko jedno jakiej płci-bo to po prostu nie ma znaczenia no i biedny ten Twój synek :o już go nie chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przez połowe ciąży
lekarka mówiła, że będę miała synka :D urodziłam córeczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nonino
a ty, 11111111111 co tak wyrokujesz,że już go nie kocha? raczej nie tobie to osądzać!!! Ja też byłam załamana jak się dowiedziałam, że syn będzie, nie córcia. Wiadomo, że szybko minęło i zdrowie dzidziusia najważniejsze ale tak było i jestem pewna że swojego syncia kochać będzie na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nonino
A do maŻycielki: jak go urodzisz,będziesz szczęśliwa,że to nie córeczka,syn nie będzie musiał przechodzić przez to co ty podczas porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mam trójkę
Do końca trzeciej ciąży na Usg wychodził synek (trzeci) i miał być Bartkiem a Urodziła się Martynka.Dodam jeszcze ,że Usg miałam robione trzy razy i to przez kilku lekarzy.Później mówili , że podłożyła sobie paluszek i dlatego zmyliła lekarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieto!!!!! Ja będę miała CZTERECH SYNÓW. No i co ...wcale się nie martwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadzieja12345
ja mam corke teraz jestem w ciazy i nie obchodzi mnie co bedzie modle sie o to by bylo zdrowe !!!!!! rok temu stracilam ciaze bliznacza wiec naprawde dziekuje bogu ze wam sie udalo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusiek
ja od samego początku jak zaszłam w ciązę marzyłam o corci bo miała miec na imię jak babcia Aleksandra jak chodziłam na usg to ciągle pytałam panią doktor czy cos juz widac, a ona ze mamy jeszcze czas. Kolejne usg i nic następne i nic,az kiedys pani doktor na kolejnym usg mowi widzę juz cos między nogami ,a ja na to dziewczynka? A ona chłopiec!!! Myslałam,że się nie podniąsę z tej kozetki . Mój mąz spojrzał na mnie i juz wiedział,że wyjde z gabinetu i będę ryczec i tak tez było. Długo musiałam się przyzwyczajac do mysli ze Olci nie będzie. Jak nadszedł dzien upragniony i zobaczyłam juz mojego synka to powiedziałam sobie,że nie zamieniła bym go na zadną Olcię,której kiedys pragnełam tak bardzo. I powiedziałam sobie,ze drugi tez musi być chłopiec!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też marzę o córci
Szkoda, że kobieta nie może wybrać płci dziecka. Oczywiście są metody, które na 90% są w stanie zapewnić upragnioną płeć dziecka, ale tak na 100% nic nie ma. Córka- marzenie mojego życia, a czy się uda, to nie wiem. Moja koleżanka ma dwóch synów, których kocha ponad życie, ale gdyby ktoś jej zagwarantował, że trzecim dzieckiem byłaby dziewczynka, to przystąpiłaby do starań od razu, a tak się waha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jusiek - ja tez sie nastawiam , ze bedzie syn:) i nie bede plakac w koncu byc mama 2 synow to duma:) juz mnie tak nie ciagnie do posiadania dziewuszki ale tez bylo by fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusiek
do myszka 24 kazda z nas pragnie,aby nasze dzieci rodziły się zdrowe jak rybki,ale miec pragnienia odnosnie płuci to nic strasznego !!! Przeciez kochamy nasze dziec nad zycie i nie wazne czy jest synus,a marzyłam o córci i na odwrót

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potem widać różnicę
W wieku niemowlęcym płeć nie ma żadnego znaczenia. Dla mnie wszystkie dzieci wyglądają tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusiek
dokładnie tak w takim okresie zadnej roznicy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mam trójkę - podłożyła sobie paluszek? Wcześnie zaczęła:D (żartuję) Moja rodzinka wiedziała, że jak urodzę trzeciego syna to na trzecim dziecku się nie skończy, więc chyba psychicznie już dawno byli nastawieni na moją 4 ciążę (bardziej ode mnie:D) Wszyscy mi prorokują, że będzie córka, w chińskich tablicach wszystkie dzieci mi się zgadzają i wychodzi córka, w horoskopie na sms też wyszła córka. Mam fioła na punkcie mojej Księżniczki, więc sama nie wiem jak to będzie jak będzie druga córka..hmm..byle zdrowe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleszcz101
Lekarz w 13 tygodniu ciązy okerślił mi płeć dziecka (mam już córeczke i marzyłam o drudiej), ma być synek. Myślicie,że to nie za wcześnie na określenie płci? Czy ma może ktoś link na kalendarz chiński w którym mozna sprawdzć płeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11111111111111111
nonino ja wyraźnie napisałam,że go NIE CHCE a nie ,że go nie kocha i to były słowa autorki sama napisała-nie chcę,więc sie nie wypowiadaj jak czytac nie umiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×