Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ciąża?

Polecane posty

Gość gość

Jestem młodą dziewicą, 17 lat. Więc zrozumcie moją panikę. Jestem z chłopakiem od roku i w sylwestra chcieliśmy spróbować ten pierwszy raz. O 3 nad ranem pod kołdrą już mój chłopak był gotowy ubierać prezerwatywe, ale akurat w tym czasie ktoś wszedł do domu, mój chłopak nie zdążył nałożyć i od razu opadł na mnie, że niby śpimy spokojnie. A ze jestem malutka a on wysoki.. Jego penis dotykał mojej pochwy, nie wszedł nawet na chwilę. Ale w tym czasie mógł mu się wydzielac ten płyn podczas podniecenia. A czy ja miałam dni płodne, trudno stwierdzić bo okres nieregularny. Od tej nocy minęło 15 dni i nie mam żadnych objawów. Okresu też nie mam. Czy mogłam w ten sposób zajść w ciążę? Wiem, że to brzmi głupio i niemożliwie ale jednak panikuje i wolałabym mieć pewność.. jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja p*****le. nie uprawialas seksu to NIE JESTES i s********j dzieciaku do ksiazek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może trochę grzeczniej, trochę szacunku by się przydało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gowniary? w zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego uważasz mnie za gowniare? Po prostu się stresuje i to chyba normalne, większość tak ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestes gotowa na dzieciaka to sie nie puszczaj i w*********j bo to nie jest miejsce dla gówniar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie puszczam się to po pierwsze, a po drugie na forum nieładnie tak wyzywać ludzi, więc proszę pomyśleć o swoim zachowaniu. W tym momencie, jestem dojrzalsza od Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w*********j stąd gówniaro. dostałaś odpowiedz to won

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę szacunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma i nie bedzie. nie dociera? nie pasuje? trudno. odpowiedz dostalas, więc dziękuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w ciąży- moi mili Poddalam się całkiem chwili Moj chlopak z guma nie zdążył Moj mlody organizm zaciążył siedemnascie mam ja lat Ciąża moja to jest pat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aż mi wstyd za Was. Może to Głupie, ale dziewczyna panikuje i doskonale ją rozumiem, chociaż już dawno jestem po 18 i miałem podobną sytuację ze swoją dziewczyną gdy byliśmy w jej wieku. Także ludzie ogarnijcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I wasze wyzywanie jest takie żałosne. Błagam, co z tymi ludźmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takiej sytuacji robi się test po min. 14 dniach więc spokojnie możesz zrobić już. Innej rady nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×