Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

basia10051-71

Ciąża, poród, macierzyństwo i wychowanie dzieci

Polecane posty

Gosiu pewnie że się nie gniewam ale za to brenda się dowiedziała bo nie wiedziała ,tak wpołudnie na tvn style jest taki program mamo już jestem dużo ciekawych informacji tam podają nie iem czy oglądacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eufhbk
Nie śmieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem szczerze, że wszystko przychodzi z czasem. Ja pamiętam swoją pierwszą ciążę, byłam przerażona, ale trafiłam pod opiekę do dobrego lekarza prowadzącego - Beatę Chołys Duszyńską i muszę powiedzieć, że otoczyła mnie wspaniałą opieką1!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robertyya
wtaminy są mega ważne w tym okresie, oczywiscie najważniejszy składnik to kwas foliowy, ale też nie można zapominać o dha, witaminie d, magnezie. Pierwszą ciążę miałam lata temu i pamiętam że brałam kilka różnych witamin, teraz jak dugi raz zaszlam w ciążę to brałam już jeden zestaw mamadha premium, najlepszy skłąd i wszystko w jednej tabletce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana

Jeśli macie problemy rozwojowe dzieci to mogę doradzić Instytut Wspierania Rozwoju z Gdyni. Dostaniecie tam pomoc dla dzieci z różnego rodzaju problemami  np. zaburzeniami mowy, ruchu, koncentracji, równowagi czy nadpobudliwością. Są zajęcia, ćwiczenia, szkolenia dla rodziców. U nas te zajęcia okazały się bardzo skuteczne, bardzo nam pomogły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×