Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość łyżeczka

ciąża w 2006 roku

Polecane posty

Gość łyżeczka

cześć, czy są tu dziewczyny które planują ciążę? Wiem,że była kiedyś dyskusja na forum na ten temat, ale to w tamtym roku. Trzy tygodnie temu wyszłam za mąż i bardzo z moim nowym mężem chcemy mieć dzidziusia. Miałam nadzieję,że uda się to nam podczas hm, tygodnia miodowego, ale niestety nic z tego. Tearaz zapamiętale czytam rady na temat zachodzenia w ciąże, pozycji które sprzyjają ipt., itd.Miło będzie, jeśli poznam inne dzieczyny w podobnej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja ja w sumie staram sie dłużej niż Ty, ale mam nadzieje że w tym roku w końcu uda sie zaciążyć i cieszyć sie tym stanem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łyżeczka
ja już nawet mierzę sobie temperaturę rano, żeby wyznaczyć lepirej dni płodne i za 2-3 dni będiemuy działać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łyżeczka
a czy wiesz coś o pozycjach, które rzekomo sprzyjają zajściu w ciąże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łyżeczka ja 5.08 bede testować czy sie udało, w sierpniu wogóle czeka nas wyjazd na urlop także jak nie teraz to moze z urlopu coś przywieziemy hihihihi.....trzymam kciuki za Twoje staranka i polecam nasz topic: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3276640&start=480, tu tez jest dużo fajnych starających sie dziewczyn a takze tych którym sie udało, zawsze służą dobrymi radami....ja póki co kończe pracy i znikam odezwe sie jutro pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej łyżeczka! trzymam kciuki za wasze starania... ja w kwietniu zalozylam topik \"od maja staram sie o dziecko\" a teraz wlasnie zaczelam drugi trymestr ciazy :D Udalo nam sie od razu, a myslalam ze beda z tym spore problemy, bo mialam dosc nieregularne i dlugie cykle. Mi wlasnie pomoglo mierzenie tempki i obserwacja sluzu... Troche to upierdliwe, ale skuteczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, Mazowsznka, ja mam nadzieję, że skuteczne bo inaczej kto by mi kazał wwakacje wstawać o 7? :) to wszystko dla -mam nadzieję jż niedługo- przyszłego maluszka w brzuszku dzięki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela.
My w połowie sierpnia przystępujemy do starań. Zaopatrzyłam się w paski owulacyjne i planujemy "ustrzelić" chłopca. Wymyśliłam sobie, że jeśli wszystko pójdzie po mojej myśli i zajdę w ciążę w sierpniu dziecko urodzę w maju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki :) Ja dokładnie rok temu zaczełam starać się o dzidzie, a udało się dopiero w styczniu, obecnie to mój 31 tydzień, życzę wam powodzenia i wszystkiego naj naj naj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×