Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ciąża ze stosunku przerywanego

Polecane posty

Gość gość

Witam wszystkie dziewczyny, czy któraś z was zaszła w ciąże stosując jako metodę stosunek przerywany i będąc pewna,ze partner nie skończył w środku?Obawiam sie, ze mogę być w ciąży-współżyłam w 6 dc(dzień po miesiączce)przy cyklach 28/29 dniowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej nie powinnaś zajść jak to 6 dzień po okresie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 22:28 Dziekuje za zainteresowanie i odpowiedz, zdaje sobie sprawę, ze żadna z tych "metod" nie jest zabezpieczeniem, nie mam 5 lat,jednak liczę tu na słowa otuchy, gdyż obawiam sie ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko jest możliwe. Ja wpadłam przy gumkach i to prawdopodobnie w dzień nieplodny... takie porady na kafe to jak wróżenie z fusów. Któż zaszedl, a ktoś porobil itd. Kup test i daj znać co wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, my 3 pierwsze lata malzenstwa stosowalismy stosunek przerywany i u nas byl skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak wpadlam choc maz mowil ze zdazyl :P Nie mialam podstaw by nie wierzyc widzialam nawet ze tak ujme, finisz, ale wiadomo ze zawsze cos sie moze przedostac tuz przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po 11 latach zaszlam w ciaze, nie do konca to wpadka, bo przeciez jak sie nie zabezpiecza czlowiek to swiadomosc ryzyka jest. Tylko ze plod jest starszy na usg o jakies 2 tyg, od daty ostatniej miesiaczki. To byl dosc napiety okres i najpewniej przesunela mi sie owulacja ... Maz w zasadzie nigdy nie konczyl we mnie, wiec i tamtym razem malo prawdopodobne... Jakis dezerter sie trafil i mam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak,ja zaszlam ;) Pol roku stosowalismy ta "metode" i w pazdzierniku kiedy akurat najmniej się kochaliśmy.. jest dzis 7tydzien 4dzien ;) Tak wiec nie ma.reguły,czasami nawet slysze ze jak para długo stosuje tą metodę i nie wpadła to ze powinno sie zbadac na płodnosc. Niekoniecznie to byla sperma,mógł to tez byc ten plyn wydzielany przed wytryskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosuje tę metodę 9 lat z mężem z wyjątkiem przerwy kiedy staraliśmy się o dziecko. Już jest i dalej stosujemy ta metide

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosunek przerywany to żadna metoda,bo w trakcie stosunku bez wytrysku mogą przedostać się plemniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 55555555
U mnie było tak samo jal u 01:23, też mąż się zarzeka, że było jak zwykle, a udawało się przez ponad 2 lata, ja też zdaje się wszystko widziałam... A tymczasem jestem w 5 miesiącu ciąży. Na przyszłość trzeba będzie zastosować jakąś normalną antykoncepcję, koniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
(...)Na przyszłość trzeba będzie zastosować jakąś normalną antykoncepcję, koniecznie. X Stosunek przerywany, nie jest antykoncepcja tylko idioci mysla, ze jest. Nawet juz w telewizji sa reklamy uswiadamiajace, zrozumialabym to, jakby nastolatek tak myslal a tutaj stare baby i uwazaja, ze to antykoncepcja. Dramat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A niektórzy to wcale ironii nie wychwytują, wyrażenie normalna antykoncepcja ma taki charakter. I widać, że ktoś właśnie zdaje sobie sprawę, że stosunek przerywany to nie jest antykoncepcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po urodzeniu syna stosowali y stosunek przewyway przez 5 lat. Dopiero jak zdecydowaliśmy że chcemy drugie kochakismy się do końca. Zaszłam w pierwszym cyklu starań. Córeczka. Teraz dalej stosujemy przerywany już 4 lata i serio zastanawiam sie, że przydałaby się jakaś wpadka, bo myślę o 3 ale ciężko mi się zdecydować, jak to się mówi chciałabym ale się boje:-) więc jakby wyszła następna ciąża byłoby dobrze, a tu jak na złość nic :-). Żeby nie było,nie polecam tej metody jako antykoncepcji, dużo zależy od faceta, ale u nas się sprawdza nie wiem, może to zasługa męża, trzeba jednak wiedzieć jak się kontrolować, nie każdy da radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale zauwazcie, ze wszedzie trabia ze prejakulacie ( nie wiem czy dobrze napisalam) MOGA znajdowac sie plemniki. To dlaczego nie przeprowadza dokladnych badan? W niektorych srodowiskach pojawila sie wrecz teoria, te plemniki nie sa dosc zywotne by doszlo do zaplodnienia. Wyobrazcie sobie, poploch, bo okazaloby sie ze wszystkie prezerwatywy i srodki anty sa wymyslem, taki woelki biznes by upadl. Jestem 10 lat po slubie. Od poczatku stosunek przerywany. Mam 2 dzieci zaplanowana, zero wpadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja:) dziś 33 tydzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie Panie, na wstępie dziękuję za wszystkie odpowiedzi i poświęcony czas :) jak tu pare osób wspomniało zdaję sobię sprawę z tego, ze stosunek przerywany to nie jest antykoncepcja, chciałam jedynie wiedzieć czy jest duże ryzyko zajścia w ciąże w 6 dc(przy cyklach 28/29d). Juz sie jednak wszystko wyjaśniło- po 5 dniach i 2 testach w końcu dostałam okres. Dziekuje i pozdrawiam autorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
metoda przerywana to nie antykoncepcja, bardzo nieskuteczna, ja sie póki co ciąży boję i stosuję pigułki vines, sa lekkie, zabezpieczają i co najważniejsze, nie mam stresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po urodzeniu syna stosowalam 7-lat przerywany. Wiem, że to nie antykoncepcja, ale mogliśmy mieć ewentualnie 2 dziecko. I jakoś nie wpadłam. Niedawno postanowiliśmy postarać się o drugie i był doslownie jeden finisz w środku w 10dc i jestem w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktem jest, że w preejakulacie są plemniki, tylko u jednego faceta będą bardziej "żywe" niż u drugiego. Do tego trzeba wziąć pod uwagę to, że śluz kobiecy ma właściwości "orzeźwiające" dla plemników. Jeśli facet ma na mocne plemniki, a jego kobieta wydziela śluz bardzo przyjazny jego plemnikom, to przykro mi. Możemy mieć ciążę za ciążą. U mnie jest taka sytuacja. Nawet nie trzeba było stosunku. Wystarczyła owulacja i przytulenie mokrego penisa do warg. I poszłooo... Wy sobie dalej stosujcie te wasze przerywane, aż do momentu, kiedy wam się właściwości śluzu zmienią, albo organizm wywali wam druga owulację przed okresem. Raczej przed miesiączką się z przerywanym nie bawicie. Bardzo mało jest facetów, którzy się nie moczą podczas stosunku, baaardzo mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×