Odpowiedz na ten temat

Clostilbegyt-dziewczyny brałyście te LEKI?

• gość 2017.08.16 [20:05]
  • Zobacz także:

• DORIII19 2017.08.16 [20:20]
    magdzik_d - Dziękuje za informację o żelach. Jutro musze przejść się do Apteki.
    2 lata starań to strasznie długo. Magdzik_d aby teraz udało się jak najszybciej i żeby szczęście bądz dwa szczęścia się do Ciebie uśmiechnęły ! oczko.gif Trzymam kciuki oczko.gif
  • Czarnula1357 2017.08.16 [23:10]
    Też muszę zakupić sobie taki żel. Śluzówkę miałam ponad 4 mm i pęcherzyk dominujący w lewym jajniku. Lekarz powiedział, że ma nadzieję, że urośnie do piątku. I dlatego w piątek idę na kolejny monitoring. I tyle. Pół dnia stresu i nerwów. Zobaczymy co będzie w pt. A ile was kosztuje jedna taka wizyta w klinice? Z tego co czytam to dużo to wszystko razem wynosi...
  • magdzk_d 2017.08.17 [19:11]
    Czarnula pierwsza wizyta z USG 150 zl kolejne 120.
    Meegann decydując się na klinikę wiedziałam, że to nie będzie to tania sprawa. Ja też mam sporo do kliniki bo 3 godziny. Masz zupełną racje, że podejście jest zupełnie inne. W klinice czujesz, że ktoś próbuje zająć się Twoim problemem. Następną wizytę mam 13 września (wyniki już maja być a ja w miedzy czasie w końcu jadę na urlop). Trochę mam rozbieżność pomiędzy tym co mówiła lekarka a koordynatorka leczenia . Doktorkę zrozumiałam, że z wynikami mam przyjść do niej, a koordynatorka leczenia, że od razu z wynikami do immunologa. Postanowiliśmy, że najpierw jadzimy na wizytę do doktorki z kliniki.
    DORIII dziękuj***ardzo za dobre słowo usmiech.gif . ja przy clo też szybciej miałam owulacje. A co do żeli najlepiej zamów sobie z apteki internetowej.
  • nikita03285 2017.08.17 [22:35]
    Dziewczyny jestem po wizycie u gin która będzie przeprowadzać mi operacje. Wizyta krótka ale kąkretna. Zbadała mnie, zrobiła usg, przeprowadziła wywiad i dała skierowanie. Mam je wysłać meilem i ustalić termin. Operacje będę mieć robioną na Polnej w Poznaniu. Bardzo się denerwuje ale byle do przoduusmiech.gif
  • Czarnula1357 2017.08.18 [11:14]
    Miejmy nadzieję, że po zabiegu będzie lepiej. I może czegoś nowego się dowiesz. Będzie dobrze!! usmiech.gif ja dziś byłam na kontroli i jednak pęcherzyk dominujący w prawym jajniku 12 mm. Nie wiem czy to dobrze a śluzówka 6 mm. W poniedziałek kolejny monitoring.
  • gośćAlaa 2017.08.18 [11:49]
    Hej dziewczyny,
    U mnie nieco lepiej z samopoczuciem usmiech.gif jednak nadal nie czuję się dobrze. Tak już chyba będzie do końca ciąży.. No ale da się funkcjonować. W poniedziałek mam kolejne usg i mam nadzieję, że wszystko będzie ok. To już 16tc.
    Czytam was cały czas i bardzo mocno kibicuję!
    Meegann, cieszę się, że jesteście zadowoleni z tej kliniki usmiech.gif
    Nikita, powodzenia! kwiatek.gif
    Ciekawe jak tam Dor i Nana usmiech.gif To będą pierwsze forumowe dzieciaki! usmiech.gif
  • gośćnana 2017.08.18 [13:28]
    Megan wczoraj mi zajęli krążek i czekamy na poród no miało być CC jednak naturalny staram się nie denerwować ale mi nie wychodzi brzuchol mi opadł i strasznie źle chodzić ale cóż takie zalecenie i jakoś dziwnie się czuje dr mówi że to zwiastun zbliżającego się porodu!!! usmiech.gif Spokojnie zaglądam do Was także Bedę informować co u nas.Wierzę że wam się uda musi niema innej opcji.
  • gośćAsia 2017.08.18 [14:14]
    A w ktorym dniu cyklu bylas na monitoringu? usmiech.gif oby pecherzyk ladnie rosl dalej.
    Ala szybko mija ten czas w ciazy co? Pewnie ogladasz loizeczka wozki itd? Hehe ja juz nie moge sie tego doczekac.
    Tylko wyczekiwanie od testu do testu strasznie sie dluuzysmutas.gif
  • magdzik_d 2017.08.18 [15:43]
    Czarnula śluzówkę masz bardzo ładna 6mm. A który dzień cyklu?
    gośćnana dużo spokoju i powodzenia!!!!. Jak ty już masz rodzicusmiech.gif to Dor możliwe, że już po. Będą forumowe dzieciaki usmiech.gif i nadzieja dla reszty dziewczynusmiech.gif . Jeszcze raz powodzenia !!!!
  • nikita03285 2017.08.18 [17:15]
    Jak dzieciaczki się urodzą to będzie nas więcej na forum, ale fajnieusmiech.gif
  • gośćnana 2017.08.18 [20:35]
    Termin mam na września 10.! usmiech.gif Oglądam wózki i łóżeczka ale w necie wyprawkę zamawialam przez Allegro usmiech.gif A resztę po powrocie do domu będę kupować .Cała ciąża w Szpitalu tak przywyklam że nie wiem jak to w domu będzie.Dor a ty już po?
  • Czarnula1357 2017.08.18 [21:10]
    Na monitoringu byłam z samego rana i jest to mój 10 dc. Ale macie fajnie z tym wyborem wyprawki usmiech.gif już nie raz oglądałam łóżeczka i wózki na allegro hehe usmiech.gif kiedyś może i my będziemy zamawiać :*
  • DORIII19 2017.08.19 [10:14]
    Dziewczyny uda sie nam wszystkim ! ☺ a wam kobietki, które teraz będą rodziły wszystkiego najlepszego abyscie szczesliwe wróciły do domu ze swoimi dziedziaczkamiusmiech.gif
  • Dor 2017.08.20 [13:56]
    Magdzik masz racje. Ja już z moim synkiem. Właśnie czekam na wypis. Urodził się w piątek. Nie mam czasu na internet bo się ciagle w niego wpatruje usmiech.gif
  • gośćAlaa 2017.08.20 [14:48]
    Dor, Gratulacje!!! [Kwiat]
  • mimi00 2017.08.20 [17:58]
    Dor Gratulacje !!!!!! Pierwsze forumowe Dzieciątko przyszło na Świat usmiech.gif A pamiętam jak by to było wczoraj jak czytałam o Twoich przejściach i trzymałam kciuki za invitro. Życzę duuuużo zdrówka dla Ciebie i Synka usmiech.gif A ja już po Histerolaparoskopi. Nikita nie bój się, da się to wszystko przeżyć.
  • Meegann 2017.08.20 [19:18]
    Dor, gratulacje. Jejku jak ten czas szybko leci. Możemy wiedzieć jak synkowi daliście na imię?
    Goscnana, nie boj się. Bedzie dobrze. Wszystkie trzymamy kciuki.
    GoscAla, daj znac po usg.
    Fajnie macie oczko.gif
  • DORIII19 2017.08.20 [20:40]
    Dziewczyny proszę powiedzcie czy po CLO mogą boleć bardzo jajniki nigdy mnie tak nie bolały w dzień owulacji smutas.gif
  • nikita03285 2017.08.20 [21:30]
    Dor gratuluję z całego serca, aż się popłakałam wyobrażając sobie Ciebie z synkiemusmiech.gif Ciesz się każdą chwilą bo jak mało kto zasłużyłaś na tą mała istotę tyle przechodząc.
  • mimi00 2017.08.20 [21:34]
    Mnie bolały mocno jajniki. Raz to mnie tak zakuł, że aż mnie zgieło w pół i mąż się wystraszył i do mnie podbiegł bo nie wiedział co mi się stało usmiech.gif kilka godzin później miałam wizyte u gina i był już pęcherzyk pęknięty więc stwierdził że to mógł być ten moment usmiech.gif Jajniki bolały mnie od samej owulacji aż do okresu po clo (mniej lub bardziej) ale je czułam, czasami to miałam wrażenie jakby były jakieś spuchnięte. Wcześniej tak nie miałam może też dlatego że aż tak bardzo nie zwracałam na nie uwagi bez stymulacji usmiech.gif
  • mimi00 2017.08.20 [21:39]
    DORII a Ty masz monitoring (przepraszam ale nie pamiętam czy pisałaś) bo może się zdarzyć, że się przestymulowałaś.
  • Czarnula1357 2017.08.20 [21:47]
    Gratuluję z całego serca :* . Cudowna wiadomość. usmiech.gif
    To mój 1 cykl z CLO ale jajniki jakoś mnie bardziej nie bolą póki co a to już 12 dc.
  • mimi00 2017.08.20 [21:53]
    Czarnula mogą się jeszcze rozkręcić usmiech.gif (ale życzę Ci żeby nie bolały a produkowały jajeczka usmiech.gif )
  • Czarnula1357 2017.08.20 [22:14]
    Dziękuję usmiech.gif jutro się okaże, czy pęcherzyk rośnie ładnie, bo idę na kolejny monitoring usmiech.gif
  • DORIII19 2017.08.20 [22:41]
    Mimi nie mam monitorowania powiedz co to znaczy się przezstymuolowac?
  • DORIII19 2017.08.21 [07:14]
    Mimi Nie nie mam monitoringu ale powiedz co to znaczy przez symulować Nie strasz mniesmutas.gif
  • DORIII19 2017.08.21 [07:15]
    Mimi Nie nie mam monitoringu A co to znaczy przez symulować w tym wypadku nie strasz mniesmutas.gif
  • beatricze17 2017.08.21 [09:35]
    Dor ogromne gratulacje , teraz tylko niech się ładnie chowa synuś :**
  • gośćnana 2017.08.21 [10:02]
    Dor Gratulacje!!! usmiech.gif Teraz kolej na mnie !!! Jajniki mogą boleć i może dojść do skrętu może jesteś przestymulowana Ja to miałam i leżała w Szpitalu ja miałam Stan po przestymulowaniu ciężki ból jajników masakra chodzić nie mogłam zyganie i trudności z oddychaniem i spałam na stojąco.Ja dzwoniłam w tedy do lekarza że się źle czuje i opisałam mu swoje dolegliwości i kazał natychmiast przyjeżdżać do Szpitala i takie miałam Boże Narodzenie ale w tym czasie okazało się że zaciazylam.usmiech.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...