Odpowiedz na ten temat

Clostilbegyt-dziewczyny brałyście te LEKI?

• gośćAlaa 2017.08.22 [07:24]
    DORIII, mnie po clo też bolały jajniki i to przez cały cykl a nie tylko podczas paru dni brania.
  • Zobacz także:

• Nicoleee 2017.08.22 [09:09]
    Cześć dziewczyny, chciałabym wam opisać moje starania o dziecko. Czytałam wasze wypowiedzi od samego prawie początku i chciałabym do was dołączyć bym moc pogadać z kimś kto przechodzi to samo co ja. Staram się o dziecko 3 lata. Na początku starań jak poszłam do ginekologa zbadał mi progresterom i w badaniach wyszedł niski. Przepisał mi luteina i kazał czekać bo twierdził że to jest mój problem. U wierzyłam mu ale po pół roku zmieniłam lekarza który kazał zrobić hsg (wyszło wszystko w porządku ) potem poszłam do kliniki na pl starynkiewicza. Tam zrobili mi histeroskopia. Dodam. , że u męża wszystko ok. Później lekarz zaproponować inseminacja w cyklu naturalnym. Monitoring pokazał że mam problem z endometrium (za niskie ) i pęcherzyki tez nien były duże. Wiec przy tym cyklu dostałam clo. Okazało się ze mi w miarę pomógł i tak wczoraj miałam robiona 1 inseminacje. Bolało mnie podbrzusze ale po ok 2 godz ból był do nie wytrzymania, dzisiaj tez ledwo chodzę . Czy któraś może z was tak miała ?
  • DORIII19 2017.08.22 [09:37]
    Wczoraj pisałam wiadomość do was o bolących sutkach i do dzisiaj się nie dodała Czy wy też macie takie problemy?
    Mnie jajniki tylko bolały w dzień owulacji a teraz praktycznie ich nie czuję ale za to piersi bardzo it sutki pierwszy raz w życiu tak mam a okres dopiero 1 Września mam dostać...
  • Czarnula1357 2017.08.22 [10:39]
    Mnie piersi bolą prawie połowę cyklu a przy CLO to nie wiem jak będzie. Póki co piersi nie bolą. Co do forum to także mam problem z dodaniem postu. Martwię się tym, że nie bolą mnie jajniki i testy owulacyjne są negatywne a to już 14 dc....
    edytowano 2017.08.22 [10:52]
  • mimi00 2017.08.22 [11:21]
    Rzeczywiście coś z tym forum nie tak. Pisałam Ci Dorii o przestymulowaniu i nic się nie dodało. jeśli już jest lepiej to pewnie nie ma się co stresować ale ja i tak uważam, że lekarz który przepisuje clo bez monitoringu jest nieodpowiedzialny!! Co do bolących piersi przy clo też mnie bolały duuużo bardziej od owulacji do samego okresu. Bez clo nie bolą prawie wcale jedynie są wrażliwsze. Czarnula wiem że te monitoringi uciążliwe (mi się zdarzało w jednym cyklu bywać u gina 6 razy usmiech.gif ) ale czego się nie zrobi dla tych upragnionych dwóch kreseczek. a co do naturalnych nieinwazyjnych metod na podrażnienia to najlepiej często podmywać się czystą wodą i mi jeszcze przynosiły ulgę nasiadówki z nagietka suszonego.
  • mimi00 2017.08.22 [11:40]
    Witaj Nicoleee. w sprawie inseminacji niestety Ci nie pomogę bo nigdy nie miałam, ale są tu dziewczyny które miały i może się wypowiedzą. Życzę Ci,żeby te objawy zwiastowały że się udało usmiech.gif Już długo się staracie. My staramy się ledwo ponad rok a ja już szaleje a co powiedzieć 3 lata. Trzymam kciuki za powodzenie inseminacji usmiech.gif
  • DORIII19 2017.08.22 [12:40]
    Mimi teraz już odczytałam twoją wiadomość No tak nic mnie nie boli poza piersiami i sutkami Mam również gazy myślałam że po jedzeniu ale nie kurczę nie chcę sobie robić nadziei Choć tak bardzo bym chciała żeby się udałosmutas.gif
    Czarnula To jest moje pierwsze branie CLo więc nie wiem jak na niego reaguje piersi mnie bolą ale co to zwiastuje...
    Co do ginekologa to prawda że sobie olewa trochę sprawie bo u niego to wszystko jest łatwe Ale na tą chwilę nie mogę go zmienić Mieszkam w małej miejscowości A do lepszego ginekologa by musiała dojeżdżać ale o tym też pomyślę
  • Czarnula1357 2017.08.22 [12:44]
    Ja już byłam 3 razy na monitoringu. Jutro idę czwarty raz. To również mój pierwszy cykl z CLO. I jak pisałam wyżej nie mam żadnych objawów po nim. I tak dziwnie mi z tym, że nic nie czuję hehe ☺️☺️
    edytowano 2017.08.22 [12:47]
  • DORIII19 2017.08.22 [13:09]
    Czarnula nic może zwiastować coś i 3mM kciuki za powodzenie i cieszę się że razem mamy Pierwszy cykl aby ostatni ja mam teraz 18 dzień cyklu Czyli jeszcze troszkę do spodziewanej miesiączki aby nie nadeszła
  • Czarnula1357 2017.08.22 [13:15]
    Czyli cztery dni nas dzieli. ☺️ ja od lat biorę także bromergon i eutyrox. Zobaczymy jak to będzie. Ale trzeba wierzyć :-*
  • gośćAsia 2017.08.22 [13:27]
    Dziewczyny a ja testowalam w niedziele i nicsmutas.gifsmutas.gif nie udalo sie. Poryczalam sie juz w toalecie. Zaraz po 24 dostalam miesiaczke. Jestem podlamana i zla na wszystko. Juz mam dosc udawania w pracy ze wszystko jest ok. Teraz wino mi codziennie towarzyszy. smutas.gif
  • DORIII19 2017.08.22 [13:28]
    Ja z takich leków to od stycznia biorę tylko witaminę C witaminę D plus kwas foliowy bo w nic więcej się jeszcze nie Zagłębia łam dopiero za miesiąc jak się nie uda zacznę robić jakieś badania
  • DORIII19 2017.08.22 [13:30]
    Gość Asia A jaką masz pewność że na pewno nic? ja co miesiąc Robię sobie testy z krwi żeby mieć stuprocentową pewność jak mam ponownie brać tabletki na owulację
  • gośćnana 2017.08.22 [14:18]
    Hey!!!Muszę się pochwalić jest nas więcej tak dzisiaj o5.40 na świat przyszedł mój największy skarb córcia Elizka usmiech.gif jaką ja szczesliwa jestem maleńka ma lekką niedowage A poza tym wszystko ok 11godzin porodu najgorsze to skurcze ale nekrzyczalam pierwszy krzyk to oczywiście maleńkiej.Nie spodziewałam się że akurat w tym tygodniu urodze A tu proszę .
  • mimi00 2017.08.22 [14:43]
    Nana GRATULACJE!! Super że wszytko przebiegło dobrze usmiech.gif może nawet lepiej że tak niespodziewanie usmiech.gif najgorsze chyba jak termin minie i człowiek tylko siedzi i czeka (moja znajoma tak teraz miała). Piękne imię. DUUUŻO zdrówka dla Ciebie i Maleństwa :*
  • mimi00 2017.08.22 [14:48]
    Asia przykro mi że się nie udało. Też się napłakałam już nad tymi testami. Nieraz sobie postanawiam "teraz bede twarda i się nie rozbecze" ale prędzej czy później i tak pękam. Nie trać nadziei musi nam się wszystkim udać innej opcji nie biorę pod uwagę usmiech.gif
  • DORIII19 2017.08.22 [15:09]
    Nana Gratulujemy córeczki i szybko wracajcie do domuusmiech.gif
  • gość 2017.08.22 [15:20]
    Dziewczyny...ja o dzidziusia staram się od roku, ostatecznie zmieniłam ginekologa, który już na pierwszej wizycie zapisał mi clo...wystarczył mi jeden cykl , no i udało się usmiech.gif z tymi testami jest różnie ja testowałam dwa razy... za pierwszym razem negatywny a za 10 dni już mocna druga krecha także dziewczyny uszy do góry..
  • Meegann 2017.08.22 [16:26]
    Goscnana, super. Gratulacje.
  • beatricze17 2017.08.22 [16:48]
    Gośćnana super Kochana usmiech.gif !! Uściskaj maleńką od forumowiczek i oczywiście niech chowa się zdroowo usmiech.gif
    A ja mam problem Kochane bo ostatnio miałam normalnie mocny okres(12.08), a teraz non stop bolą mnie janiki i mam jasno brązowe upławy, boję się ,że jednak zrobiła mi się torbiel smutas.gif A wizyta dopiero 2 pazdziernika bo caly wrzesien ma wolne doktor :/ Miała może któraś z Was takie cuś ?usmiech.gif
    Poza tym mąż był u urologa z badaniami i wynikami i powiedział,że urologicznie wszystko jest w porządku i że jak bierze profertil to 3 msce musi poczekać aż cokolwiek zadziała.
  • beatricze17 2017.08.22 [16:50]
    Gośćnana super Kochana usmiech.gif !! Uściskaj maleńką od forumowiczek i oczywiście niech chowa się zdroowo usmiech.gif
    A ja mam problem Kochane bo ostatnio miałam normalnie mocny okres(12.08), a teraz non stop bolą mnie janiki i mam jasno brązowe upławy, boję się ,że jednak zrobiła mi się torbiel smutas.gif A wizyta dopiero 2 pazdziernika bo caly wrzesien ma wolne doktor :/ Miała może któraś z Was takie cuś ?usmiech.gif
    Poza tym mąż był u urologa z badaniami i wynikami i powiedział,że urologicznie wszystko jest w porządku i że jak bierze profertil to 3 msce musi poczekać aż cokolwiek zadziała.
  • magdzik_d 2017.08.22 [19:20]
    gośćnana super, serdeczne gratulacje!!!! usmiech.gif Dużo zdrowia dla Was dziewczynyusmiech.gif
  • Czarnula1357 2017.08.22 [19:37]
    Dorii ja od czasów gimnazjum mam problemy z jajnikami. Staramy się już ponad rok. Też biorę kwas foliowy i witaminę C. GośćAna gratuluję :*
  • gośćAlaa 2017.08.22 [20:06]
    Nana, gratulacje! usmiech.gif To już mamy dwa dzieciaczki na forum usmiech.gif
  • nikita03285 2017.08.22 [21:44]
    gośćnana gratulacje. Jesteś bardzo dzielna. Dużo zdrówka dla Ciebie i maleństwausmiech.gif
    gośćAsia przykro mi, znam ten ból. Najgorzej przeżyć okres. Potem trzeba się pozbierać i zacząć starania od nowa.
    Nicoleee witam na forum. Ja miałam robioną inseminacje ale nie bolało mnie. Najlepij zadzwoń albo napisz do lekarza i Ci powie czy to normalne czy nie. Ja jak czytałam w necie to niektóre dziewczyny pisały że bolało je po inseminacji.
  • beatricze17 2017.08.23 [10:33]
    Gośćnana gratulacje kolejny forumowy Dzidziuśusmiech.gif Niech się córka chowa zdrowo usmiech.gif
    Kochane a ja mam pytanko, tamten cykl miałam niemonitorowany , powiedzcie mi dostałam jakieś brązowe upławy, bolą mnie troszkę jajniki,boję się ,że zrobiła mi się torbiel. Miałyście może takie objawy ? A do doktora dopiero termin na 2 października. Poza tym mąż był u urologa miał badania i usg, urolog stwierdził,że wszystko jest u męża ok i że jak profertil bierze to po 3 opakowaniu coś rusza.
  • beatricze17 2017.08.23 [10:42]
    Gośćnana gratulacje kolejny forumowy Dzidziuśusmiech.gif Niech się córka chowa zdrowo usmiech.gif
    Kochane a ja mam pytanko, tamten cykl miałam niemonitorowany , powiedzcie mi dostałam jakieś brązowe upławy, bolą mnie troszkę jajniki,boję się ,że zrobiła mi się torbiel. Miałyście może takie objawy ? A do doktora dopiero termin na 2 października. Poza tym mąż był u urologa miał badania i usg, urolog stwierdził,że wszystko jest u męża ok i że jak profertil bierze to po 3 opakowaniu coś rusza.
  • magdzik_d 2017.08.23 [14:58]
    gośćnana super wiadomość, Serdeczne Gratulacje !!! i Dużoooo zdrowia dla Was dziewczyny
  • mimi00 2017.08.23 [16:22]
    Beatricze troche daleko do tej wizyty. może lepiej zgłoś się do innego gina. Lepiej się upewnić. Ja jak zmieniłam leki w czerwcu to wogóle nie miałam normalnej @ tylko samo plamienie w terminie spodziewanego okresu a jajniki i brzuch bolały jak zawsze. miesiąc później miałam już normalną miesiączkę. też się bałam że mi torbiel urosła, ale na szczęście nie. teraz też mam plamienie ale kilka dni temu miałam histerolaparoskopie i ponoć to normalne. Ale powiem Wam dziewczyny że zdarzyła się rzecz przedziwna. właśnie przez nowe leki cykl mi się zamotał i miałam mieć operacje zaraz po okresie a wyszło że miałam ją w 24 dniu cyklu. Przed zabiegiem badają wzdłuż i wszerz i z USG wyszło że jestem tuż przed owulacją!!!!! dominujący pęcherzyk 18mm i endometrium 7mm. a co najciekawsze w tym wszystkim to to, że te szaleństwa działy się w lewym jajniku w którym nigdy nic nie wychodowałam nawet po clo. a zaznaczam, że w tym cyklu i kilku poprzednich byłam "czysta" nie brałam clo ani nic. Jedynie Glucophage i Dostinex. Myślicie, że te leki mogły zdziałać takie cuda? Wcześniej bez wspomagania moje pęcherzyki rosły do 15 mm i na tym kończyły i zawsze tylko w prawym jajniku.
  • nikita03285 2017.08.23 [17:42]
    mimi a możesz napisać gdzie miałaś robioną laparoskopie, w jakim szpitalu i ile czasu czekałaś na termin?
    Bo ja mam mieć robioną na Polnej w Poznaniu i w piątek wysłałam meilem skierowanie żeby ustalić termin i cisza.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...