Odpowiedz na ten temat

Clostilbegyt-dziewczyny brałyście te LEKI?

• magdzik_d 2017.08.23 [14:58]
    gośćnana super wiadomość, Serdeczne Gratulacje !!! i Dużoooo zdrowia dla Was dziewczyny
  • Zobacz także:

• mimi00 2017.08.23 [16:22]
    Beatricze troche daleko do tej wizyty. może lepiej zgłoś się do innego gina. Lepiej się upewnić. Ja jak zmieniłam leki w czerwcu to wogóle nie miałam normalnej @ tylko samo plamienie w terminie spodziewanego okresu a jajniki i brzuch bolały jak zawsze. miesiąc później miałam już normalną miesiączkę. też się bałam że mi torbiel urosła, ale na szczęście nie. teraz też mam plamienie ale kilka dni temu miałam histerolaparoskopie i ponoć to normalne. Ale powiem Wam dziewczyny że zdarzyła się rzecz przedziwna. właśnie przez nowe leki cykl mi się zamotał i miałam mieć operacje zaraz po okresie a wyszło że miałam ją w 24 dniu cyklu. Przed zabiegiem badają wzdłuż i wszerz i z USG wyszło że jestem tuż przed owulacją!!!!! dominujący pęcherzyk 18mm i endometrium 7mm. a co najciekawsze w tym wszystkim to to, że te szaleństwa działy się w lewym jajniku w którym nigdy nic nie wychodowałam nawet po clo. a zaznaczam, że w tym cyklu i kilku poprzednich byłam "czysta" nie brałam clo ani nic. Jedynie Glucophage i Dostinex. Myślicie, że te leki mogły zdziałać takie cuda? Wcześniej bez wspomagania moje pęcherzyki rosły do 15 mm i na tym kończyły i zawsze tylko w prawym jajniku.
  • nikita03285 2017.08.23 [17:42]
    mimi a możesz napisać gdzie miałaś robioną laparoskopie, w jakim szpitalu i ile czasu czekałaś na termin?
    Bo ja mam mieć robioną na Polnej w Poznaniu i w piątek wysłałam meilem skierowanie żeby ustalić termin i cisza.
  • mimi00 2017.08.23 [18:11]
    Nikita ja jestem z Koła ale operacje miałam w szpitalu w Koninie. Ja ze skierowaniem poszłam osobiście i z lekarzem wybraliśmy odpowiedni termin. znaczy się on wybrał miesiąc a ja miałam powiedzieć kiedy będzie okres i po okresie wybrał date. (ale jak już pisałam to się później skomplikowało) czekałam 3 miesiące. Myśle że dali by rade zrobić to wcześniej ale oni dają taki zapas czasu bo może akurat pacjentka się wyluzuje i w ciąże zajdzie. i z tego co mi lekarz mówił często się tak zdarza. mi niestety się nie zdarzyło.
  • nikita03285 2017.08.23 [19:46]
    Dzięki za odpowiedź. Mi jak nie odpiszą to w piątek będę dzwonić do szpitala czy doszło te skierowanie.
  • mimi00 2017.08.23 [20:24]
    Dojść pewnie doszło, tylko pytanie kiedy się tym zajmą. Jak zadzwonisz to na pewno szybciej się za to zabiorą. A Ty Nikita masz jakieś wskazania do zabiegu czy tak jak w moim przypadku masz w skierowaniu "diagnostyka niepłodności" ?
  • gośćnana 2017.08.23 [21:04]
    Dziękujemy dziewczyny i ściskam i ucaluje małego krzykacza Glodomorka ach dziewczyny rozpiera mnie energia .Jutro do domku jak wszystko będzie ok .Dzisiaj Tata córkę bawił A ja posypałam.Trzymam za Was kciuki będzie ok.usmiech.gif
  • nikita03285 2017.08.23 [22:51]
    gośćnana aż Ci zazdroszcze usmiech.gif Dużo zdrówka dla Was.
    mimi ja mam mieć kauteryzacje i drożność robioną.
  • Czarnula1357 2017.08.24 [09:53]
    Gratuluję
  • Czarnula1357 2017.08.24 [10:06]
    Gratuluję ☺️ ja byłam wczoraj na monitoringu i lekarz powiedział że była owulacja, ale nic nie mówił o płynie po owulacyjnym. Myślę żeby zbadać sobie progesteron, tylko nie wiem kiedy najlepiej,? W którym dniu cyklu? Jak nam przez kilka miesięcy się nie uda to też będę myśleć o zabiegu.
  • gośćAsia 2017.08.24 [11:08]
    Gosc nana caluj coreczke i utul od nasusmiech.gif Ty mamusiu ciesz sie szczesciem swoimusmiech.gif Czarnula cbyba najlepiej w 21dniu cyklu zrobic progesteron. Ja dzis ude do swojego lekarza w 4dniu cyklu jestem. Zobaczyc czy tam wszystko ok po tej owulacji. Czy nic sie nie poribilo...i coz... Dzialam dalej
    Leki potem zastrzyki potem przytulanie i czekanie.
  • Czarnula1357 2017.08.24 [11:13]
    GośćAsia dziękuję ☺️ to mój 16 dc więc mam jeszcze czas i chyba pójdę na badanie. Lepiej być pod stałą kontrolą ginekologa. Powodzenia. Będzie dobrze, musi być.
  • gośćnana 2017.08.24 [13:04]
    Dziękujemy wam za miłe słowa .Zobaczycie i wam się uda Niema łatwo i rozumie Was.DorIII ja dojeżdżalam 35 km do Ginekologa W cyklu stymulowanym i co dwa dni monitoring A mój gin przyjmuje tylko dwa rAzy w tygodniu I było tak że musiałam do niego do Szpitala fatygowac.Następnym razem jak się zdecyduje na drugie też będę dojeżdżać .My już w domku łóżeczko po drodze kupiliśmy A wózek jutro.
  • gość 2017.08.24 [13:41]
    ma ktoś na sprzedaż clo? bez hejtu nie chcesz sprzedać to nic nie pisz
  • nikita03285 2017.08.24 [14:36]
    gośćnana super że masz łóżeczko, pewnie jako nieliczna kupiłaś je jak już dziecko się urodziło usmiech.gif
    Ja do ginekologa dojeżdżam 80km i czasami jestem trzy razy w tygodniu. Nie ma lekko ale czego się nie robi żeby mieć swojego maluszkausmiech.gif gośćAsia daj znać po wizycie co lekarz powiedział.
    edytowano 2017.08.24 [14:38]
  • mimi00 2017.08.24 [17:25]
    Nana super że już w domku jesteście usmiech.gif Jeżeli kilka dni po porodzie napomykasz o następnym dziecku to znaczy, że poród nie jest taki straszny usmiech.gif (chociaż to pewnie indywidualna sprawa) Ja też do lekarza dojeżdżam prawie 30 km i często zdarza mi się biegać za nim po szpitalu bo jak ostatnio nazwała Go jedna pielęgniarka "Pan doktor to taki Struś Pędziwiatr" usmiech.gif Nikita a Ty masz PCOS? jak masz mieć kauteryzacje? Ja też miałam drożność robioną i histeroskopię diagnostyczną.
  • nikita03285 2017.08.24 [18:21]
    Tak mam PCOS niestety, z tąd problemy z zajściem w ciążę.
  • mimi00 2017.08.24 [21:24]
    Nikita najzabawniejsze w tym wszystkim jest to że ja też miałam podejrzenie PCOS. Gin niby na USG nie widział żeby były jajniki policystyczne ale z badań wychodziło że są. on sam już zgłupiał. stwierdził, że nie ma innej opcji tylko od środka je obejrzeć. I od środka nic nie znaleźli. Jajniki wstanie idealnym, macica też. Lekarz jeszcze się obawiał czy po mojej poprzedniej operacji nie porobiły się zrosty na jajowodach. Ale kontrast przeszedł. Więc albo nie było zrostów albo były tak małe że sam kontrast je przepchnął usmiech.gif z jednej strony cieszę się,że tam w środku wszystko ok a z drugiej strony miałam nadzieję że coś znajdą, naprawią i w końcu będę wiedziała co jest ze mną nie tak. a tak dalej nic nie wiem. A Ty Nikita jakie masz objawy PCOS? na USG widać, że z jajnikami coś nie tak ?
  • gośćAsia 2017.08.25 [06:14]
    Ja tez mam pcos. I pelno malych pecherzykow w jajniku. Owulacja bez wspomagania raz na pol roku okolosmutas.gif wczoraj bedac u lekarza okaalo sie ze mam mala torbiel po ostatnim cyklu 20mm. I powiedzial zeby sie tym nie przejmowac ze ona sie wchlonie. No ja mam nadzieje
    Co gorsze... Lekarz rozlozyl w sumie rece i zaczal przebakiwac o in vitro. A moj maz nie chce o tym slyszec. smutas.gif
  • Czarnula1357 2017.08.25 [07:56]
    Ehhh dobrze, że to mała torbiel... Czemu nie chce słyszeć o invitro? Mój narzeczony mówił że nie ma nic przeciwko. Ja kiedyś miałam torbiel 6 cm i lekarz chciał już operować ale udało się bez. Kurcze trzymam kciuki za nas wszystkie.
  • beatricze17 2017.08.25 [09:30]
    U mnie bardzo szybko doszło do diagnozy, miałam 16lat jak poszlam do ginekologa i powiedzialam ze nie mam okresu, pierwszy ginek taki starszy dawal tylko luteine i na usg nic nie widzial niepokojącego, po 3 miesiacach stwierdzilam ze jest do bani oczko.gif Przepisalam się i chodzilam do ginekolog,która na pierwszej wizycie już zrobiła mi oględziny ciała,badania hormonów, powiedziala o lekkich wloskach na twarzy i trądziku. Jedyne czego nie zrobiła to badania gin i usg.. od razu dala skierowanie do szpitala, byłam tam 3 razy i wszystkie hormony przebadali, usg, rentgeny itp. I ostateczna diagnoza to Pcos ;] po przeróżnych wersjach chorób ostatecznie to stwierdzono i potwierdził to potem każdy ginekolog z którym miałam doczynienia;] Z dwojga złego pogodziłam się ,że to już posiadam ,ale nie miałam pojęcia ,że będzie tak ciężko zajść, bo mimo wszystko wierzyłam w posuwającą się do przodu medycyną. Jak na razie nie nastawiam się na in vitro, nie wiem co tam mój mąż o tym myśli, na razie czekamy na próby inseminacji i dalej lekamioczko.gif . Ciężko jest ale nie możemy się poddawać kobitki.
  • DORIII19 2017.08.25 [09:31]
    Dziewczyny ja też kiedyś miałam torbiela na jajniku leżałam w szpitalu tydzien czasu i dostawalam 2 x dziennie zastrzyki niby juz nigdy sie nie pojawil...
    P.S. dzis rano w dniu 21 cyklu mialam jakąś mala czerwona plamke i koniec do okresu jeszcze tydzień i fiksuje może sie cos udało jednak nie chcę Juz więcej rozczarowań smutas.gif
  • Czarnula1357 2017.08.25 [09:55]
    Każde rozczarowanie dobija coraz bardziej. Ja pierwszego torbiela miałam w wieku 16 lat. Dorii kiedy testujesz? Ja mam zamiar poczekać do dnia spodziewanej miesiączki. Ale nie nastawiam się na nic. Pierw pójdę na badanie progesteronu.
  • nikita03285 2017.08.25 [15:55]
    gośćAsia na pewno się wchłonie. Ja kilka razy miałam torbiel i same znikały. Tylko w następnym cyklu idź na monitoring żeby sprawdzić czy na prwno nie ma już jej.
    Mimi ja mam od paru lat stwierdzone PCOS, jajniki mam ogromne i pełno pęcherzyków dookoła, do tego oczywiście owłosienie i trądzik.
    Dzwoniła dziś do mnie pani doktor co ma mnie operować i termin mam na 10września. Strasznie szybko i się boje jak cholera. W pon musze biegiem do lekarza rodzinnego bo nie miałam szczepienia przeciw WZW B. Zobaczymy co powie, może jakoś w przyspieszonym trybie będę mieć. A teraz jeszcze biorę duphaston od dziś żeby mieć pewność że miesiączka przyjdzie i od razu jak się skończy to do szpitala. Ile to się trzeba namęczyć żeby w czasie wszystko zgrać.
  • Meegann 2017.08.26 [06:58]
    Cześć dziewczyny. Jakiś czas się nie udzielam ale caly czas Was czytam. Ja do gina dojezdzam 125 km w jedną stronę. To chyba najdalej z Was. Ale czego sie nie robi... .
    Nicole, trzymam kciuki za 2 kreski po inseminacji. I sie nic na temat inseminacji nie wypowiem. W przyszlym tygodniu jak wszystko dobrze pojdzie będę miala robioną. Mam nadzieje ze do tego dojdzie. Mialas podany lek na pęknięcie? Jak tak to jaki? Kiedy testujesz?
    Ktoś jeszcze będzie testowal w najblizszym czasie?
    edytowano 2017.08.26 [08:51]
  • Meegann 2017.08.26 [07:00]
    Czarnula, trzymam kciuki za starania usmiech.gif
  • Meegann 2017.08.26 [07:01]

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...