Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Monola

co kupić dziecku do zerówki ?

Polecane posty

Mam pytanie co się kupuje dla dziecka idącego do zerówki ? Zestaw książek już mamy ,ale ciekawa jestem co oprócz nich . W szkole nie było jeszcze żadnego zebrania i nie mam pojęcia jakie przybory się kupuje .Może mi coś podpowiecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wychowawczyni zerówki
oprocz ksiazek potrzebnych bedzie pare rzeczy:) moge ci napisac co u nas w zerowce jest niezbedne: kredki swiecowe i olowkowe,kilka olowkow bo dzieci zaczynaja juz pisac,zeszyt w 3 linie do szlaczkow,klej,gumka do mazania,temperowka,stroj na gimnastyke/rytmike,czyli t-shirt i spodenki albo laki,tenisowki,kapciuszki najlepiej wciagane,zeby dziecko samo sobie poradzilo,jesli wczesniej nie chodzilo do przedszkola to rowniez musisz kupic worek na takie rzeczy.oprocz tego kubek,szczoteczka do zebow,szczotka do wlosow sie przyda-jesli to dziewczynka.reszte typu jakies bloki rysunkowe,paste do zebow,farbki kupuje sie u nas za pieniadze zebrane od rodzicow.to chyba by bylo na tyle.reszta wyjdzie w praniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zebranie bedzie
na poczatku roku szkolnego, wtedy wszystko dokladnie powiedza, w kazdym przedszkolu jest inaczej wiec nie nalezy sie sugerowac innymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wy sie nakrecacie
- zeszyty (kratka i wąskie linie) - blok rysunkowy - blok techniczny - kredki świecowe i zwykle - plastelina - papier kolorowy - bibuła kolorowa - klej - nożyczki - linijka itp. - piórnik - plecak - gumka - pióro/długopis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdeczne dzięki dziewczyny . Pewnie zebranie będzie na początku roku szkolnego ,ale chciałam sobie już trochę rzeczy kupić wcześniej . We wrześniu czeka nas również przeprowadzka do nowego domu , będzie mnóstwo pracy i będę zabiegana . A teraz i tak jeżdżę ciągle na jakieś zakupy, to już córce coś kupię do tej szkółki. Pozdrawiam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie ona
ja bym nie kupowała narazie przyborów papierniczych i kredek bo może się okazać że nauczycielka ma jakieś szczególne wymagania, albo będzie zbiórka pieniędzy na wyprawkę żeby dzieci miały wszystko jednakowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KolezankaP
Co roku wyprawka kosztuje więcej. Do tego dochodzą zmiany podręczników i indywidualne wymagania szkoły. dzieci z biednych rodzin często nie mają pełnej wyprawki. Fundacja Pociecha organizuje akcje Powrót do szkoły właśnie dla dzieci z ubogich rodzin. Jeśli moglibyście wesprzeć dzieci którymi opiekuje się Fundacja Pociecha, to byłby to piękny gest: http://fundacjapociecha.pl/powrotdoszkoly/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×